FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1192021222330»
dani@steaua4ever15.11.2006 20:03

Danutz12345 - I0nutz83 2 0

johnny0615.11.2006 20:06

clasament nu primim?? :?

i0nutz8315.11.2006 20:14

Maine cred..

mihai141115.11.2006 21:38
am fost f ocupat ionutz..jucam maine stai linistit..si nus on niciodata pt ca stau invizibil tot timpu:)

 

 

recunosc ,a fost ocupat omu',a uitat sa ureze la multi ani...subsemnatului de 2 ori si pe 8 si pe 14 ( halal "prieten",nu?) :roll: ,a uitat ca a iesit cristoforu' :D.....bafta daniele stai cu "internetu"

 

postez de acum...danutz-Mihai 3-0

i0nutz8316.11.2006 08:48

MODIFICARI:

 

Din sezonul viitor, atat Liga I cat si Liga II vor avea cate 18 echipe. Vom profita de numarul mare de retrageri din acest sezon pentru a face trecerea mai usoara.

 

Astfel:

 

Din Liga I vor retrograda echipele clasate pe locurile 13-16. Practic, in II vor merge doar doua echipe (locurile 13-14), avand in vedere ca anonim si robinho sunt retrasi.

 

Vor promova din Liga II echipele clasate pe locurile 1-6. Din Liga II vor "disparea" echipele de pe locurile 10-16, in fapt doar patru jucatori activi (in afara celor 3 retrasi/exclusi).

 

In Liga II vor ramane, deci, cei clasati pe locurile 7-9, precum si doi jucatori veniti din Liga I. Vor apare deci 13 locuri libere, pentru care se primesc inscrieri.

 

Perioada de inscrieri se incheie pe 1 decembrie. Testarea pentru evaluarea celor inscrisi se desfasoara in saptamana 1-8 decembrie. Noul sezon debuteaza in jur de 10 decembrie.

Prodigy_andrey16.11.2006 13:48
am fost f ocupat ionutz..jucam maine stai linistit..si nus on niciodata pt ca stau invizibil tot timpu:)

 

 

recunosc ,a fost ocupat omu',a uitat sa ureze la multi ani...subsemnatului de 2 ori si pe 8 si pe 14 ( halal "prieten",nu?) :roll: ,a uitat ca a iesit cristoforu' :D.....bafta daniele stai cu "internetu"

 

postez de acum...danutz-Mihai 3-0

 

N-am intzeles nimic !:D

dani@steaua4ever16.11.2006 14:41

Danutz12345 - Marianbolohan 3 1

johnny0616.11.2006 15:26

se pare ca eu, danutz, Mihai si t0rres nu ne mai oprim :lol:

mihai141116.11.2006 16:29

Blind1ro - Mihai1411 3-9

blindica16.11.2006 16:33

Blind1ro - Mihai1441 3-9 8) Liverpool - Arsenal :[ETAPA 24 ] Am fost dominat clar, cine-i mai bun pe teren n-am pus niciodata la indoiala. Cred ca puteam sa mai iau niste goluri, da` la fel de bine am si ratat aiurea. SA IEI TITLU`, si yo sa scap :twisted: ! @ filip : da` se pare k nici eu nu ma opresc din pierdut :Dsi nici gogo...dar el mai rar

i0nutz8316.11.2006 18:41

Etape noi. Maine vine clasamentul.

Prodigy_andrey16.11.2006 18:53

andrey_gogo 2-2 dann1ok am dat 2 bare :( ata ete macar un scor bun cu unul din cei mai buni :D

El_nin0_T0rr3s16.11.2006 18:58

el_nin0 - danutz : 3-3

 

m-a egalat in min 82(habar nu am ce noroc a avut la faza aia...nici el nu stie..:D ) si in ultima faza am ratat o sansa mare de a-l bate fiind singur cu portaru ...puyol dormea pe undeva ....am impresia totusi k plecase dupa tigari ...:P...am condus tot meciu....ii dedic egalu barosanului k a fost ziua lui :twisted: ...

mihai141116.11.2006 19:26

Andrey_gogo - Mihai1411 0-5

 

ms tores a picat perfect,chiar inainte de meciul direct sa am 2 puncte avans :lol:

blindica16.11.2006 19:54

ti-ai facut si golaveraj cu mine, faci cinste cu o sampanie , asa de reconciliere :oops: , dak tot era ziua ta : La multi ani :lol:

johnny0616.11.2006 19:59

si eu vreau sampanie :lol: la multe campionate, Mihai :lol:

mihai141116.11.2006 20:00

stati ca mai e mult de juct :P

dca il bat e jucat campionatul,dac FC egal mai are el o sansa...si daca ma bate se duce el la 1 pct :P

El_nin0_T0rr3s16.11.2006 20:35

lol...cred k eu sunt cheia succesului tau...cu ce ma mituiesti sa-ti dau 3 pct si sa oprim hegemonia?...oricum eu ma declar prieten cu Dan si 99% nu voi accepta nici o mita...:D:D

johnny0616.11.2006 20:40

oricum Dan va avea rezistenta darza din partea mea in ultima/penultima etapa... s-ar putea ca acolo sa se decida campionul :D acum ma simt asa de important :lol:

blindica16.11.2006 20:46

Ady_adinho -Blind1ro 3-1 Athletico vs Liverpool : e clar, cadere libera, pe cine platesc sa bat si yo ?? :oops: :lol: , Locu` 12 pare un miraj...

johnny0616.11.2006 21:34

danny1ok 1-5 alex_filip2003... inca una pentru mosu' :lol:

dani@steaua4ever16.11.2006 21:35

campionatul se joaca si e f strans..cine e mai bun sa castige...cu kamaciuki am avut noroc k am scos un egal..am jucat f slab..era si normal nemaijucand de cateva zile bune sa joc prost..oricum ami revin eu:)

El_nin0_T0rr3s17.11.2006 15:04

te voi sprijini ...nu'ti fa griji k tot u iei campionatu.... 8)

mihai141117.11.2006 15:17

mda o sa faca acelasi antijoc,ca altceva nu stie sa faca,atunci se oftica ca l-am batut in min 90,daca ar juca mai rapid,fara 5-6 nu scapa nici el,oricum poate nu o sa mai fie cazul in ultima etapa sa joc cu toti noobi

i0nutz8317.11.2006 15:48

CLASAMENT:

 

1cu7.png

«1192021222330»