FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1181920212230»
dani@steaua4ever13.11.2006 12:17

Ionutz ce fak cu gogo?k am etapa cu el si e plecat...mie nu mia zis nimik si nici la altcineva..de amanat nici atat..amani meciu ce o sa faci?si ai pui amanarea la el?

johnny0613.11.2006 13:53

gogo este plecat... a scris rooney pe forum... cere amanarea meciurilor... clar?? :lol:

blindica13.11.2006 14:51

nu are mai mult de 4 amanari :twisted: ?

johnny0613.11.2006 14:52

nu cred

Prodigy_andrey13.11.2006 15:17

am revenit :D sorry de intarziere ;) sunt 3 etape si este ora 5 si 20 :D mai am timp pana la 8 sa joc :D sa vad dak reusesc dak nu ionutz te rog sa treci la amanari k numa ce am ajuns :D acuma caut oameni :D

dani@steaua4ever13.11.2006 15:55

danutz12345 andrei_gogo 4 0

 

PS:ionutz amanami meciu cu el_nino_torres k nu cred k ajung asta seara pana la 10 k sa joc cu el etapa...oricum dak nu postez pana la 10 sal amani .mersi

Prodigy_andrey13.11.2006 15:59
clasament:

 

untitledqb3.png

 

Etape noi.

oof iara-s sub linie :( si mi-o mai dat-o si danutz acuma :( kamaciuki ii in mare forma vad , si bl1ndro la 07 ma cam bate :D Liga II pazea k vin :D

 

** si o urma de speranta :D andrey_gogo 4--3 bl1ndro... meci super cu rasturnari de scor :D Bv blindica bafta :D

 

*andrey_gogo 1-2 kamaciuki- o mers cam nashpa :( si golurile le-am luat cand o sacadat si nu am vazut mingea :( ata ete bv Kama :D Si uite k m-am incadrat :D nu mai am nici o amanare :D

El_nin0_T0rr3s13.11.2006 20:29

el_nino - gogo : 2-1

i0nutz8313.11.2006 22:58
danny1ok - i0nutz83 0-0
johnny0614.11.2006 13:12

mersi ionutz :D

Prodigy_andrey14.11.2006 14:22

ionutz vezi k mi-ai pus 2 amanari da eu meciurile am ajuns sa le joc in termen :D Oricum nu conteaza numa dak se intampla sa mai fiu plecat sau ceva sa nu fie probleme :D ms

blindica14.11.2006 14:55

Blind1ro - Robinho_2903 => 3-0 (Reina 2' 10', Benitez 90+3 ).[Etapa 23 ]

@Mihai1441 : am scos ignore-ul... 8) vezi ca in seara asta lucrez , si ajung p'acasa maine la 18:00.[asta dak vrei sa jucam :lol: ]

mihai141114.11.2006 15:33

sincer,crezi ca ma intereseaza ce faci tu?unii isi petrec ziua ,altii muncesc etc etc(nu mai zic ca cine muncesc) :lol: jucam cand vrei tu faraoane

johnny0614.11.2006 15:42

alex_filip2003 3-2 hurricane_msg... dupa 3-0 la pauza mi-am complicat singur existenta :lol:

Prodigy_andrey14.11.2006 16:01

andrey_gogo 4-4 hurricane_msg Am ratat in ultima faza si cu poarta goala k sa vezi cat bulan :( of of

mihai141114.11.2006 16:52

Mihai1411 - Marinescu_dani2005 2-1

Dani200514.11.2006 18:37

marianbolohan - marinescu_dani2005=1-4

johnny0614.11.2006 18:51

jok3r_sarbu 2-4 alex_filip2003... deja sunt 6 victorii consecutive :D:D:D:D tot asa :D:D:D:D

nyku_myhay14.11.2006 19:29

jok3r_Sarbu : julica_maniaku : 6-3

...ce tare sunt si eu...una calda...una rece...deci cine are urm. etapa cu mine krek o sa ma bata...:)

El_nin0_T0rr3s14.11.2006 19:35

el_nin0 - adinho : 7-1

ady_4steaua14.11.2006 19:38

vorbeam cu gagik la telefon...ce bafta am avut si yo

El_nin0_T0rr3s14.11.2006 19:59

el_nino - julik maniacu : 2-1

 

importanta victoria....meci slab rau....decis printr-o lovitura libera... :oops:

blindica15.11.2006 17:35
@Ionutz (nush dak e offtopic) : Se retrogradeaza de la 11 in jos? sau mai multi , tzinand cont de retrageri? .SCZ de deranj 8O
i0nutz8315.11.2006 17:56

@blind: cu scuzele de rigoare, dar mi se pare ca ai inceput sa faci pe prostul. Daca citeai forumul vedeai ca am anuntat in cel putin doua randuri ca modificarile in sistemul de promovare - retrogradare vor fi publice pe forum in cursul zilei de luni, 20 noiembrie.

 

** Nu dau de danutz12345. De 3 zile nu mi-a raspuns pe mess.. Sa fie ON nici nu ma astept; de aproape un an de cand il am in lista nu l-am vazut niciodata on. Dar asta are mai putina importanta.. Daca nu da vreun semn pana cand expira termenul, va fi prima lui masa verde:)

dani@steaua4ever15.11.2006 19:24

am fost f ocupat ionutz..jucam maine stai linistit..si nus on niciodata pt k stau invizibil tot timpu:)

«1181920212230»