FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1161718192030»
Prodigy_andrey07.11.2006 20:21

De cate ori postezi mah ?? 8O

johnny0607.11.2006 20:55

ei, nu mi se incarca pagina si am tot dat refresh :oops:

dani@steaua4ever07.11.2006 21:45

Danny1ok - Danutz12345 1 3

i0nutz8307.11.2006 21:48

alex_filip: chiar nu exista nicio alternativa la dial-up?

johnny0607.11.2006 22:04

intreaba-l pe gogo ca iti spune el :wink:

i0nutz8308.11.2006 08:52

i0nutz83 - blind1ro 1-8.

 

Fara comentarii..

johnny0608.11.2006 13:34

lol

blindica08.11.2006 18:29

Bine v-am regãsit, merci ionutz cã nu mai am ban. 8)

El_nin0_T0rr3s08.11.2006 19:30
alex_filip: chiar nu exista nicio alternativa la dial-up?

 

ce vrea sa spuna cu asta k eu nu pricep? :roll:

Prodigy_andrey08.11.2006 20:56

adik k mere nashpa netu :D greu esti de cap mah :P

johnny0608.11.2006 21:03

sa precizam ca este vina providerului...

blindica08.11.2006 22:18

Joi , ora scrierii post-ului 00:15 => Bolohan e de negasit, de 2 zile de cand sunt etapele nu stiu nimic de el,de altfel nici niraymond, cu care are meci in cupa,mi-e teama ca in caz ca apare n-o sa fiu de fatza azi, am cursuri pana la 16:00 .

RobYnho09.11.2006 05:49
Bine v-am regãsit, merci ionutz cã nu mai am ban. 8)

 

Scuze blindica....ai luat ban din cauza mea. :roll:

i0nutz8309.11.2006 09:02

@alex_filip:

 

1.6 Fara umplutura Nu postati mesaje monosilabice sau numai din citeva cuvinte (ex: zau?, Hai chiar asa, Si eu, Ok, Mai vorbim etc) si nici mesaje care sa contina numai un smile, fara text. Nimeni nu va intelege ce vreti sa spuneti. Incercati sa fiti cit mai clari in exprimare.De asemenea va rugam nu faceti un topic daca deja mai exista unul cu acelasi nume. Acestea vor fi sterse automat.

 

Extras din Regulamentul forumului FcSteaua.Ro.

johnny0609.11.2006 13:42

tu ai ceva impotriva exprimarii laconice?? :lol:

i0nutz8309.11.2006 14:06

Eu ti-am amintit regulile acestui forum.. Nu am nimic impotriva vreunui user, atata vreme cat respecta regulamentul.

johnny0609.11.2006 15:03

am zis eu cumva ca ai ceva impotriva mea?? :?

i0nutz8309.11.2006 15:18

clasament:

 

untitledqb3.png

 

Etape noi.

blindica10.11.2006 08:12

fara vesti de la bolohan, 3-0 pt mine 8) ? [ pomana cu alte cuvinte...]

nyku_myhay10.11.2006 13:04

mihai1411 : jok3r_Sarbu : 7-4

goluri de goluri...

El_nin0_T0rr3s10.11.2006 13:18

barosane se pare k o sa te retragi..... 8)

i0nutz8310.11.2006 13:20

i0nutz83 - marinescu_dani 1-3.

 

Joc din ce in ce mai slab.. Stiu de ce, dar n-am ce face ..:)

mihai141110.11.2006 13:55
barosane se pare ca o sa te retragi..... 8)

 

 

 

adica? iar te trezesti vorbind cacucuinpadure?

hurricane_msg10.11.2006 15:41
Marianbolohan - Hurricane_msg = 4 - 5
johnny0610.11.2006 15:57

alex_filip2003 3-0 omul_anonim... o victorie de moral, cu toate ca adversarul nu s-a prezentat :lol:

 

marinescu_dani2005 0-3 alex_filip2003... aici adversarul s-a prezentat :lol:

 

alex_filip2003 5-4 ady_adinho... si acum ma intreb cu a reusit sa ii apere portarul atatea suturi :?... in fine, gol in minutul 90 si m-am dezlantuit: 3 victorii din 3 posibile :D

«1161718192030»