De cate ori postezi mah ?? 8O
De cate ori postezi mah ?? 8O
ei, nu mi se incarca pagina si am tot dat refresh ![]()
Danny1ok - Danutz12345 1 3
alex_filip: chiar nu exista nicio alternativa la dial-up?
intreaba-l pe gogo ca iti spune el :wink:
i0nutz83 - blind1ro 1-8.
Fara comentarii..
lol
Bine v-am regãsit, merci ionutz cã nu mai am ban. 8)
alex_filip: chiar nu exista nicio alternativa la dial-up?
ce vrea sa spuna cu asta k eu nu pricep? :roll:
adik k mere nashpa netu
greu esti de cap mah ![]()
sa precizam ca este vina providerului...
Joi , ora scrierii post-ului 00:15 => Bolohan e de negasit, de 2 zile de cand sunt etapele nu stiu nimic de el,de altfel nici niraymond, cu care are meci in cupa,mi-e teama ca in caz ca apare n-o sa fiu de fatza azi, am cursuri pana la 16:00 .
Bine v-am regãsit, merci ionutz cã nu mai am ban. 8)
Scuze blindica....ai luat ban din cauza mea. :roll:
@alex_filip:
1.6 Fara umplutura Nu postati mesaje monosilabice sau numai din citeva cuvinte (ex: zau?, Hai chiar asa, Si eu, Ok, Mai vorbim etc) si nici mesaje care sa contina numai un smile, fara text. Nimeni nu va intelege ce vreti sa spuneti. Incercati sa fiti cit mai clari in exprimare.De asemenea va rugam nu faceti un topic daca deja mai exista unul cu acelasi nume. Acestea vor fi sterse automat.
Extras din Regulamentul forumului FcSteaua.Ro.
tu ai ceva impotriva exprimarii laconice?? :lol:
Eu ti-am amintit regulile acestui forum.. Nu am nimic impotriva vreunui user, atata vreme cat respecta regulamentul.
am zis eu cumva ca ai ceva impotriva mea?? :?
clasament:

Etape noi.
fara vesti de la bolohan, 3-0 pt mine 8) ? [ pomana cu alte cuvinte...]
mihai1411 : jok3r_Sarbu : 7-4
goluri de goluri...
barosane se pare k o sa te retragi..... 8)
i0nutz83 - marinescu_dani 1-3.
Joc din ce in ce mai slab.. Stiu de ce, dar n-am ce face ..![]()
barosane se pare ca o sa te retragi..... 8)
adica? iar te trezesti vorbind cacucuinpadure?
alex_filip2003 3-0 omul_anonim... o victorie de moral, cu toate ca adversarul nu s-a prezentat :lol:
marinescu_dani2005 0-3 alex_filip2003... aici adversarul s-a prezentat :lol:
alex_filip2003 5-4 ady_adinho... si acum ma intreb cu a reusit sa ii apere portarul atatea suturi :?... in fine, gol in minutul 90 si m-am dezlantuit: 3 victorii din 3 posibile ![]()