FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1141516171830»
Prodigy_andrey04.11.2006 12:24

Clasament ?? :D K sunt nerebdator sa vad dak am avansat vreun pic :D :roll:

i0nutz8304.11.2006 12:26

CLASAMENT

 

1un1.png

 

el_nin0 - marianbolohan anulat

adinho - hurricane anulat

 

***

 

In ultimele zile forumul a fost scena unor discutii suburbane, discutii care nu isi au locul pe un forum al stelistilor. Conform Regulamentului general al forumului (sectiunea 1.2) precum si Regulamentului sectiunii FIFA (pct.8 ) asemenea comportamente sunt pedepsite cu avertismente sau restrictii pe o perioada determinata.

 

Daca cei avertizati/ restrictionati deja vor recidiva, sanctiunile ar putea lua inclusiv forma depunctarilor.

 

Restrictii pe username:

 

- mihai1411 7 zile

- blind1ro 5 zile

Prodigy_andrey04.11.2006 15:40

andrey_gogo 3-0 marianbolhan o mers rau :(

johnny0604.11.2006 15:52

alex_filip2003 2-6 mihai1411... se pare ca in fiecare sezon am parte de un meci de genul celui cu anonim de sezonul trecut in care adversarului ii intra aproape tot. am ratat cu nerusinare o multime de ocazii. diferenta dintre noi a fost mult mai mica, poate de un gol, maxim doua, insa Mihai a fost mai bun. si cu asta s-a incheiat lupta mea pentru titlu...

dani@steaua4ever04.11.2006 16:30

Blind1ro - danutz12345 0 8

i0nutz8304.11.2006 17:06
i0nutz83 - alex_filip 2 - 1
El_nin0_T0rr3s04.11.2006 17:16

@ danutz : ma visezi si ziua dane??/ nu numai noaptea...=))....sunt cosmarul tau....pe blindica nu l-am batut cu 8-0 cum ai postat tu....tu l-ai batut cu 8-0...=))

 

el_nino - blindica : 5-1.... 8) ....iar meciul cu marianbolohan va fi pus tot in favoarea mea cu 3-0 pt k nu a fost vina mea....

 

dovada :

 

"El_nino TOrr3s: de ce nu ai intrat frate pe mess sa jucam si noi meciu???

El_nino TOrr3s: l-a anulat

El_nino TOrr3s: din vina ta

El_nino TOrr3s:

El_nino TOrr3s: am scris si pe forum .....blabla...dar nu ai intrat sa citesti...

El_nino TOrr3s: ai avut treaba?

El_nino TOrr3s:

marianbolohan: salut

marianbolohan: scuze ma

marianbolohan: da am probleme cu netu

marianbolohan: trebuia sa -l castigi cu 3-0

El_nino TOrr3s: ok

El_nino TOrr3s:

marianbolohan: zii lu ionutz

marianbolohan: poate schimba

El_nino TOrr3s: ok"

 

ionut a fost de acord cum era si normal!

hurricane_msg04.11.2006 18:16

pot sa stiu si eu pana cand a fost termenul de mi s-a anulat meciul??? :x

@ionutz: dar omul anonim a fost exclus...deci pot sa iau juventus,nu?

dani@steaua4ever04.11.2006 18:26

am dat acum edit dar io am scris danutz nu el nino torres...a editat ionutz la misto:P

ady_4steaua05.11.2006 12:04
pot sa stiu si eu pana cand a fost termenul de mi s-a anulat meciul???  :x

@ionutz: dar omul anonim a fost exclus...deci pot sa iau juventus,nu?

uitativa cum pierd puncte...adversaru nici macar nu stia termenu limita a disputarii etapei...poate de aceea nici nu intra pe mess..cer sa mi se acorde meciu..
ady_4steaua05.11.2006 12:12

bey marinescu..sper sa intri si tu mess.. ca nu team vazut nici ieri nici azi...nu de alta da avem etapa..si nu mai vreau inca un meci anulat

El_nin0_T0rr3s05.11.2006 14:57
bey marinescu..sper sa intri si tu mess.. ca nu team vazut nici ieri nici azi...nu de alta da avem etapa..si nu mai vreau inca un meci anulat

 

acelasi lucru te rog si eu Dani....k sa nu mai existe controverse!!! deseara te rog fai un efort si da-mi un buzz k sa jukm...

i0nutz8305.11.2006 15:46

In primul rand, nu am editat eu vreun post din cele de mai sus.

In al doilea rand, marinescu a cerut amanarea tuturor meciurilor pe care le are de jucat pana marti inclusiv.

Altfel, hurricane, termenul - limita pentru disputarea meciurilor este trecut de fiecare data dupa ultima etapa din programul Ligii I. Evident in limba romana, ora Romaniei, nu GMT sau mai stiu si eu ce fus orar. Pentru etapele 14-15 termenul a fost sambata, ora 12.00, dar actualizarea am facut-o pe seara, luand in calcul, normal, tot ce s-a jucat. Explicatii suplimentare nu isi au rostul. Adversarii te cauta zile intregi pe mess pentru ca tu sa vii si sa intrebi cand a fost deadline-ul.. Aiurea!

 

*adinho - hurricane 3-0.

 

PS: De cate ori sa va spun ca echipele nu se pot schimba IN NICI UN FEL pe parcursul sezonului?

ady_4steaua05.11.2006 16:14

in sfarsit..sa facut dreptate..

El_nin0_T0rr3s05.11.2006 16:40

lol... 8O ...ionut???? la mine de ce nu se aplica aceeasi regula ma rog????...si ma mai si ignori...ce poate fi mai clar dekt postul meu???in care ti-am aratat clar k omul a recunoscut k nu a intrat si a zis clar k era corect sa castig cu 3-0....si mi-ai zis pe mess k o sa imi pui 3-0...vad k ...nici nu te intereseaza !!! :evil:

hurricane_msg05.11.2006 19:29

@ionut: am avut impresia ca termenul era duminica ora 12...oricum ma doare undeva de meciul tau ca mi l-ai dat pierdut...

 

editat de moderatori

i0nutz8305.11.2006 20:36

@hurricane_msg: Pauza 3 zile, poate intre timp iti revine cheful de fifa..

ManiaCU05.11.2006 21:37

Julica_maniaku - Marianbolohan 1-0 8) mai bat si eu din an in pasti :lol: meci frumos , cu multe ratari ... specialitatea casei

i0nutz8306.11.2006 09:18

Am operat modificarile de mai sus (adinho si el_nin0 3-0 la masa verde). Urmatorul clasament va contine si aceste rezultate. Va rog sa va jucati meciurile in intervalul stabilit, pentru a nu mai exista probleme.

 

** Stie cineva ceva de joker_sarbu? Nu l-am vazut pe net in ultimele 3 zile..

 

Nu va impacientati in legatura cu marinescu. Omul a anuntat ca va reveni pe net in cursul zilei de maine (marti). Meciurile ii sunt amanate.

nyku_myhay06.11.2006 13:58

a fost ocupat rau baiatu'...dar a revenit... :lol:

@ionutz...astazi dupa 7-8 jucam :wink:

nyku_myhay06.11.2006 15:46

ionutz83 - jok3r_Sarbu : 2-5

hurricane_msg - jok3r_sarbu : 5-2

i0nutz8306.11.2006 15:47
i0nutz83 - joker_sarbu 2-5.
DannY_106.11.2006 18:39

Danny1ok-Julica_Maniaku 4-2

i0nutz8306.11.2006 21:05

CLASAMENT ACTUALIZAT

 

1cp2.png

 

hurricane - danny1ok ANULAT

marinescu_dani are ultimele trei meciuri amanate

 

omul_anonim si robinho retrasi

Prodigy_andrey06.11.2006 21:09

Nu-mi vine sa cred 8O Am iesit din zona fierbinte :D, sper sa nu mai calc pe acolo :D HEHE Kama tu pe 6 eu pe 5 asa ne-am intzeles :D

«1141516171830»