dupa aia ies discutii,ca asa vreau si eu pe Chelsea,vrea si filip,si mai sunt![]()
cred si eu ca o vrei si u ... dar eu am zis primul si stii regula..."primul venit, primul servit" ... asta daca ionutz imi da voie sa o iau ... discutii ar putea iesi doar din cauza unor ofticati, altfel nu vad de ce...u cum d ti-ai luat echipa mai buna ca mine?
...eu m-am luat d tine din pricina asta?
@adinho: taci ma...ca am intrat acum 1 ora jumate si ti-am dat mesaje si u nimic...si ma minti in fata acum?
