FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1121314151630»
El_nin0_T0rr3s01.11.2006 12:39

merci mult Mihai pentru apreciere :D...ai grija de pariu ala te rog yo...sa scoti ignoru...si sa te antrenezi intens k poate scoti un egal....pe ionut zici k nu se stie dar 99% faci egal sau pierzi...=))...dane ai dreptate....

 

P.S : intimidarea adversarului.....:P 8)

mihai141101.11.2006 13:11

diseara nu joc...decat pana in 7-8 ca deja beau la munca,si diseara beau cu danutz in cinstea victoriei de pe bernabeu :lol: :lol: :lol: kakamuci daca te gasesc pana in 7-8 jucam,daca nu maine :oops:

i0nutz8301.11.2006 16:43

Etape noi..

 

mihai1411 - i0nutz83 6-2.

 

i0nutz83 - ady_adinho 9-1

 

Forza Steaua !

mihai141101.11.2006 17:50

ionute zi mersi pt tactica :))

 

jose isi zice din secrete,si lui maniacu si lui ionut ;))

Prodigy_andrey01.11.2006 17:54

andrey_gogo 3-0 omu_anonim :D Am dat 3 goluri cu portaru =)) =)) :D

nyku_myhay01.11.2006 18:05

jok3r_Sarbu blind1ro : 0-2

adversaru' a dat golurile din putinele ocazii pe care le-a avut...eu miam batut joc de ocazii + k atunci cand am dat si eu 2 suturi bune...sau dus in bara:(...nu mai pun k a aparat Reina senzational...deci una peste altta...bafta in continuare blindica...si de ce nu si mie :D

ady_4steaua01.11.2006 23:06

probleme grave de conexiune ramaneam blocat cate 30 de sec si ma trezeam ca incep de la mijloc..se pare ca probleme se datoreaza faptului ca cei de la rds baga fibra si lucreaza la retele..in fine..asta e a 2a oara cand mi se intampla dupa meciul cu gogo

RobYnho02.11.2006 17:09

Astazi, 2 noiembrie 2006, imi anunt retragerea din campionatul de pe fcsteaua.ro. Motivul este unul foarte simplu: lipsa de timp, iar pe unii ii doare in cot de ceea ce se intampla in acest campionat.

Au fost 2-3 luni frumoase in campionat.(distractie, "prieteni" noi, etc.) Bafta multa la toti competitorii din acest campionat. blindica=campion

 

P.S. Pe mess nu e nevoie sa'mi da'ti ignore.Mass'uri nu prea dau si poate mai facem cate un amical de FIFA07.

Dani200502.11.2006 19:03

marinescu_dani2005 - julica_maniaku=4-1

 

 

P.S.:cer si eu amanarea etapei a 15-a si a celor care vor fi postate pana marti :)

hurricane_msg02.11.2006 20:39

ionutz ... daca decizia lui robynho este definitiva ... as putea(cu acordul lui si al tau) sa folosesc eu fosta lui echipa?

johnny0602.11.2006 20:42

hei hei hei... poate o vreau eu... eu zic sa ramana fara utilizator acea echipa pana la finalul campionatului si cu asta basta!!

El_nin0_T0rr3s02.11.2006 20:48
hei hei hei... poate o vreau eu... eu zic sa ramana fara utilizator acea echipa pana la finalul campionatului si cu asta basta!!

 

asta se va intampla 99%....

blindica02.11.2006 20:58

Blind1ro - Danny1ok 1-3 [rimeaza]==> Liverpool vs Bayern ETAPA 15 - infrangerea era in program, 7 victorii-8 infrangeri...dar urmeaza meciul cu danutz12345 :lol: , ploaia a stricat spectacolul si prin 45 :? am ramas fara nocturna.Succes Danny !!

DannY_102.11.2006 21:06
Blind1ro - Danny1ok 1-3 [rimeaza]==> Liverpool vs Bayern ETAPA 15 - infrangerea era in program, 7 victorii-8 infrangeri...dar urmeaza meciul cu danutz12345  :lol: , ploaia a stricat spectacolul si prin 45 :? am ramas fara nocturna.Succes Danny !!

Blindica m-ai furat cu un gol ca la pauza s-a stins nocturna,a fost pana de curent la tine si normal la masa verde:)))Stilului britanic al meu i-a convenit de minune ploaia de pe Anfield Road:))Bafta Blindica!!!

hurricane_msg02.11.2006 21:20
hei hei hei... poate o vreau eu... eu zic sa ramana fara utilizator acea echipa pana la finalul campionatului si cu asta basta!!

 

ia uite-i ba ce se ataca ofticatii ... dc sa ramana fara utilizator? ... in viata reala nu se schimba antrenorii echipelor in timpul campionatului??? ... putin imi pasa ca o vrei u( si eu am vrut multe cand s-au ales echipele dar a functionat regula "primul venit primul servit") ... chiar si echipa lui anonim ar putea fi folosita de cineva care ar vrea... asta e parerea mea(ar trebui sa fim cat mai apropiati de fotbalul real :P )

El_nin0_T0rr3s02.11.2006 21:53

el_nin0 - danny1ok : 2-0....

 

conexiune de toata jena...mi se pare ceva ciudat...30 de min s-a miscat perfeect si restul ingrozitor...ce naiba sa fi avut chiar nu stiu...:(

 

oricum....cred k scap din zona "crespusculara" cat de curand... :twisted:

mihai141103.11.2006 09:18

si eu vreau Chelsea ca mi-a zis maniacu ca seman cu mourinho la fifa :lol: ,iti dau arsenal hurricane :P

Prodigy_andrey03.11.2006 13:39

Avand in vedere k eu am cea mai slaba echipa din campionat as merita-o eu :P:P Glumeam nu cred k se poate sa o ia nimeni !! Robinho :( imi pare rau k te-ai retras erai printre cei mai de treaba de p-aici :),numa eu ma intzeleg bine si cu Mihai si cam cu totzi mai nou :D.Las k poate ne vedem in campionatele viitoare :roll: cine stie :) Oricum bafta ;)

hurricane_msg03.11.2006 14:48

nu vad c rost are ca echipe ca Chelsea si juventus sa ramana nefolosite si noi sa jucam cu echipe gen villareal si Ajax :?: :!:

mihai141103.11.2006 15:53

dupa aia ies discutii,ca asa vreau si eu pe Chelsea,vrea si filip,si mai sunt :P

dani@steaua4ever03.11.2006 16:06

Danutz12345 - Jok3r_sarbu 4 0

ady_4steaua03.11.2006 16:15

hurricane,ar trebui sa te intereseze mai mult meciu cu mine..ca pana acum nu miai raspuns cand jucam meciu.... intri f rar pe mess...ar trebui sa intri sa jucam...ca nu vreau sa pierd meciu din cauza ta

Prodigy_andrey03.11.2006 17:35

alex_filip 4-3 andrey_gogo Nu-i nik :D Recuperam noi :D:D

dani@steaua4ever03.11.2006 17:35

danutz12345 alexfilip 0 4

 

Un meci cu o conexiune nu proasta..ce imposibila.Eu unu nu am nimik cu alex dar din cate stiu in regulamentu ala scrie pe langa IP routabil si timp de jucat mai tre sa ai si o conexiune buna...si sunt sigur k nu numai io nu am putut sa joc nimik cu el.

Ionutz deabea astept sa ai etapa cu el sa vad dak reusesti o pasa un sut ceva:) Sper sa nu se supere alex repet nam nimik cu el joaca kiar bine fifa dar netu lui e dp vremea comunistilor.

Prodigy_andrey03.11.2006 17:37

Azi au fost ceva probleme cu netul mah !! Si el are si pc ceva mai slab :D Stii k de obicei cu mine iti mere bine nu ?? :D numa azi o mers prost la totzi din retzea !! :( o fost nush ce de la server

«1121314151630»