merci mult Mihai pentru apreciere
...ai grija de pariu ala te rog yo...sa scoti ignoru...si sa te antrenezi intens k poate scoti un egal....pe ionut zici k nu se stie dar 99% faci egal sau pierzi...=))...dane ai dreptate....
P.S : intimidarea adversarului.....
8)
