FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1101112131430»
johnny0629.10.2006 15:12

cu mine nu ar fi o problema :D

Prodigy_andrey29.10.2006 15:36

andrey_gogo 6-1 ady_adinho !! :oops: Sunt extrem de emotzionat :oops:

RobYnho29.10.2006 15:45

primul blat din acest sezon :P:P :lol: :lol:

blindica29.10.2006 15:45

Omul_anonim - Blind1ro 0-3 [Etapa 12 ] Sunt neînvins de anonim deja de 1 sezon si jumatate :lol: , cati se lauda cu performantza asta :oops: ?

@ maniaku - ba voi ati pus 2 rezultate diferite la meciul ionutz83 - julika_maniacu :lol:

Prodigy_andrey29.10.2006 15:50
primul blat din acest sezon :P  :P  :lol:  :lol:

 

LOL!! nici vorba !! 6-1 toate golurile marcate de mine :P si unu de el !! mi-am revenit nu alta :P.Si incep si eu sa ma obisnuiesc cu jocu :)

mihai141129.10.2006 16:15

Mihai1411 - Julica_maniaku 4-1

Dani200529.10.2006 16:45

marinescu_dani2005 - danutz12345=0-3

dani@steaua4ever29.10.2006 16:57

Marinescu_dani2005 - Danutz12345 0 3

johnny0629.10.2006 17:04

pe danutz nu il mai opreste nimeni?? :?

RobYnho29.10.2006 17:05

in retur 8)

mihai141129.10.2006 17:08

eu l-am batut :P

RobYnho29.10.2006 17:21

mafia lucreaza:))))

Prodigy_andrey29.10.2006 17:53

Andrey_gogo 6-2 marinescu_dani !! Stai danutz k vin eu :)) =)) incrediibl 2 victorii consecutive:D :oops:

RobYnho29.10.2006 18:22

Etapa 12-a: alex_filip2003 5 - 2 robinho_2903 Scorul este cam dur. O victorie meritata de Filip chiar daca am avut parte de o mare nesansa (2x in bara, greseli mari in apare, alte ratari, etc.) Bafta filip pe mai departe ! ! !

i0nutz8329.10.2006 18:32

i0nutz83- maniaku s-a terminat 4-3, nu 5-4 cum a postat maniaku, probabil impresionat de spectacolul lui Beckham & co.

RobYnho29.10.2006 18:53

loale :lol: :lol: :lol: imi dau seama ce spectacol ai facut:))

hurricane_msg29.10.2006 19:25
Etapa 12:I0nutz83 - Hurricane_msg = 1 - 5 :D ... am jucat cum a jucat Steaua la Kiev
i0nutz8329.10.2006 19:53

Eu am vazut ca ai jucat in galben.. Poate la tine s-a vazut ros-albastru :P

ady_4steaua30.10.2006 08:41

gogo..zi prietene ca am ratat cu desarvarsire din cauza ca mi sa miscat prost.. trecea prin apararea mea ca prin branza asa mia dat aproape toate golurile...omu e invincibil nu va puneti cu el :lol: :lol: :lol:

ady_4steaua30.10.2006 10:54

julik_maniaku-ady_adinho 2-3 meci frumos..victoria era in program :lol: :lol: :lol:

ManiaCU30.10.2006 11:12

cu putin noroc , scap anul asta de retrogradare :?

i0nutz8330.10.2006 11:36

Clasament la zi:

 

untitledal5.png

Prodigy_andrey30.10.2006 12:37
gogo..zi prietene ca am ratat cu desarvarsire din cauza ca mi sa miscat prost.. trecea prin apararea mea ca prin branza  asa mia dat  aproape toate golurile...omu e invincibil nu va puneti cu el :lol:  :lol:  :lol:
lol !! mie mi s-a miscat perfect !! dak tzie rau ata ete se mai intampla :)
El_nin0_T0rr3s30.10.2006 14:45

8O 8O 8O pe ultimul loc....=))....in pozitia asta sunt in stare sa fac pariu k ies in primii 6....care se baga? 8)

johnny0630.10.2006 14:58

ai cota de 12.00 pentru a termina in primii 6. se baga careva??

«1101112131430»