Ady_adinho- Blind1ro 2-3 (At. Madrid - Liverpool ) [ETAPA 10]Era in program, o infrangere la el, si o victorie la mine...ce faze , ce ratari , am tremurat de-mi sareau tastele :lol:
Ady_adinho- Blind1ro 2-3 (At. Madrid - Liverpool ) [ETAPA 10]Era in program, o infrangere la el, si o victorie la mine...ce faze , ce ratari , am tremurat de-mi sareau tastele :lol:
tot asa blindica !! merem in Champions League ![]()
direct Supercupa Intercontinentala :lol: sau ban dak mai continuam cu asta 8) ...
Etapa 11-a: robinho_2903 3 - 0 omul_anonim
Alex_filip2003-Danny1ok 2-6
Etapa 7-a: robinho_2903 2 - 5 i0nutz83 Un joc haotic prestat de mine. Nici cu poarta goala n'am fost in stare sa inscriu. Se vede ca nu mai am timp de FIFA :cry:. Asta e...i0nutz nu iti urez bafta ca ai destula. ![]()
..i'ai furat avataru' lu' sorin777 ![]()
cine mai e si ala?? vreun moderator??![]()
![]()
Descopera si tu..
hai cu etape noi...nici un clasament nu strica :roll:
Maine, poimaine. Sunt obosit, acum am venit de la caracal..
unde iar ati luat bataie :lol: ![]()
deci sa mor yo....de vineri stau non-stop pe net...ati vazut si voi naiba...da pe la 23:00 asa ies...pe la 24:00 intra si hurricane...dupa ce nu a intrat toata ziua si trimite offlineuri....dupa care(azi) inainte de termenul de expirare va intra sigur si spera sa nu fiu eu k sa faca un 3-0...am mai observat asta...in cazul in care ii va iesi pasenta eu ma retrag din campionat...unii intra sa joace cand vor....eu mai stau pe mess pana la pranz pe la 3 asa dupa care s-ar putea sa mai intru dupa 8 da nu stiu sigur....o sa vad...asa k hurricane grabeste-te baiete sa jucam k iti dadui planul peste cap... :twisted:
mai aveti pana la 12 voie sa jucati,nu pana la 8 seara
ps: vezi ca s-a dat ceasul in urma cu 1 ora,sa nu incurcati orele ![]()
ai dreptate Mihai....timpul a expirat...acum astept decizia lui ionutz...mie imi e indiferent...dar ar trebui un 3-0..dar as prefera sa si joc cu el...insa nu am ce sa-i fac...daca el nu o avea timp..asta e!
defapt mai sunt km 45 de minute k s-a schimbat ora....![]()
Prelungim cu cateva ore.. E lumea bulversata de trecerea la ora de iarna.. ![]()
hai ca a expirat
si ora suplimentara...etape etape :lol:
El_nin0_t0rr3s - Hurricane_msg = 1 - 1
... pot sa zic ca am luptat tot meciul degeaba pentru ca a dat el un super , extra , mega gol
... asta e , oricum sunt multumit de jocul meu 8)
saracu de mine...macar e bine k nu luai bataie... 8)....hai ioane cu etape k nu se mai poate..
i0nutz83- julica_maniaku 4-3.
Ca de obicei ![]()
* Pana marti va fi gata si clasamentul la zi. Am o mica problema cu excelul si trebuie luat totul de la capat.
Julica_maniaku - I0nutz83 4-5 ... nu-s dezamagit de infrangere , mai mult sunt dezamagit de jocul prestat de Ionutz
dupa parerea mea joaca cel mai urat fifa , joaca la rezultat :roll: parca zici ca joaca pe bani :lol: n-am reusit si eu sa fac o faza calumea , un sut frumos ca hop ma faulta
... el nu stie decat o singura faza , pe flancuri acolo face toata treaba :roll: asta este ... felicitari pt victorie :lol: cred ca esti foarte fericit :wink: eu am o alta viziune asupra jocului ...
El vorbeste de faulturi si eu am avut penalty .. ![]()
*** Etape noi.
... ti-am zis , nu e vorba de faulturi ... e vorba de modul cum joci tu , cum tii mingia :roll: mi se pare aiurea si din cate-mi amintesc si la 06 facea-i la fel dar atuncea nu puteai sa treci cu un jucator de 10 de-ai mei :wink: penaltiul ala a fost singurul fault al meu si nici n-a fost pe drept dat asa ca ... :lol: m-ai furat si cu arbitrii :lol:
hai gata ca subiectul asta deja-i expirat :lol: eu mi-am exprimat parerea fata de jocul tau (urat) , tu m-ai batut si ai luat toate punctele :lol: asa ca bafta in continuare !
P.S. zici ca esti FC.national pe vremea lu` Sapunaru :lol: tare vorba asta :lol: