FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«191011121330»
blindica26.10.2006 19:12

Ady_adinho- Blind1ro 2-3 (At. Madrid - Liverpool ) [ETAPA 10]Era in program, o infrangere la el, si o victorie la mine...ce faze , ce ratari , am tremurat de-mi sareau tastele :lol:

Prodigy_andrey26.10.2006 19:21

tot asa blindica !! merem in Champions League :D

blindica26.10.2006 20:31

direct Supercupa Intercontinentala :lol: sau ban dak mai continuam cu asta 8) ...

RobYnho27.10.2006 17:41

Etapa 11-a: robinho_2903 3 - 0 omul_anonim

DannY_128.10.2006 10:08

Alex_filip2003-Danny1ok 2-6

i0nutz8328.10.2006 16:08
i0nutz83 - robinho 5-2
RobYnho28.10.2006 16:08

Etapa 7-a: robinho_2903 2 - 5 i0nutz83 Un joc haotic prestat de mine. Nici cu poarta goala n'am fost in stare sa inscriu. Se vede ca nu mai am timp de FIFA :cry:. Asta e...i0nutz nu iti urez bafta ca ai destula. :P

i0nutz8328.10.2006 16:09

..i'ai furat avataru' lu' sorin777 ;)

RobYnho28.10.2006 16:10

cine mai e si ala?? vreun moderator??:P:P

i0nutz8328.10.2006 16:37

Descopera si tu..

RobYnho28.10.2006 16:53

hai cu etape noi...nici un clasament nu strica :roll:

i0nutz8328.10.2006 17:17

Maine, poimaine. Sunt obosit, acum am venit de la caracal..

johnny0628.10.2006 17:18

unde iar ati luat bataie :lol: :P

El_nin0_T0rr3s29.10.2006 07:32

deci sa mor yo....de vineri stau non-stop pe net...ati vazut si voi naiba...da pe la 23:00 asa ies...pe la 24:00 intra si hurricane...dupa ce nu a intrat toata ziua si trimite offlineuri....dupa care(azi) inainte de termenul de expirare va intra sigur si spera sa nu fiu eu k sa faca un 3-0...am mai observat asta...in cazul in care ii va iesi pasenta eu ma retrag din campionat...unii intra sa joace cand vor....eu mai stau pe mess pana la pranz pe la 3 asa dupa care s-ar putea sa mai intru dupa 8 da nu stiu sigur....o sa vad...asa k hurricane grabeste-te baiete sa jucam k iti dadui planul peste cap... :twisted:

mihai141129.10.2006 07:48

mai aveti pana la 12 voie sa jucati,nu pana la 8 seara

 

ps: vezi ca s-a dat ceasul in urma cu 1 ora,sa nu incurcati orele :P

El_nin0_T0rr3s29.10.2006 09:13

ai dreptate Mihai....timpul a expirat...acum astept decizia lui ionutz...mie imi e indiferent...dar ar trebui un 3-0..dar as prefera sa si joc cu el...insa nu am ce sa-i fac...daca el nu o avea timp..asta e!

El_nin0_T0rr3s29.10.2006 09:18

defapt mai sunt km 45 de minute k s-a schimbat ora....:P

i0nutz8329.10.2006 09:26

Prelungim cu cateva ore.. E lumea bulversata de trecerea la ora de iarna.. :)

mihai141129.10.2006 10:17

hai ca a expirat :)) si ora suplimentara...etape etape :lol:

hurricane_msg29.10.2006 10:43

El_nin0_t0rr3s - Hurricane_msg = 1 - 1 :( ... pot sa zic ca am luptat tot meciul degeaba pentru ca a dat el un super , extra , mega gol :P ... asta e , oricum sunt multumit de jocul meu 8)

El_nin0_T0rr3s29.10.2006 10:49

saracu de mine...macar e bine k nu luai bataie... 8)....hai ioane cu etape k nu se mai poate..

i0nutz8329.10.2006 14:35

i0nutz83- julica_maniaku 4-3.

 

Ca de obicei ;)

 

* Pana marti va fi gata si clasamentul la zi. Am o mica problema cu excelul si trebuie luat totul de la capat.

ManiaCU29.10.2006 14:35

Julica_maniaku - I0nutz83 4-5 ... nu-s dezamagit de infrangere , mai mult sunt dezamagit de jocul prestat de Ionutz :) dupa parerea mea joaca cel mai urat fifa , joaca la rezultat :roll: parca zici ca joaca pe bani :lol: n-am reusit si eu sa fac o faza calumea , un sut frumos ca hop ma faulta :( ... el nu stie decat o singura faza , pe flancuri acolo face toata treaba :roll: asta este ... felicitari pt victorie :lol: cred ca esti foarte fericit :wink: eu am o alta viziune asupra jocului ...

i0nutz8329.10.2006 14:37

El vorbeste de faulturi si eu am avut penalty .. :P

 

*** Etape noi.

ManiaCU29.10.2006 14:45

... ti-am zis , nu e vorba de faulturi ... e vorba de modul cum joci tu , cum tii mingia :roll: mi se pare aiurea si din cate-mi amintesc si la 06 facea-i la fel dar atuncea nu puteai sa treci cu un jucator de 10 de-ai mei :wink: penaltiul ala a fost singurul fault al meu si nici n-a fost pe drept dat asa ca ... :lol: m-ai furat si cu arbitrii :lol:

hai gata ca subiectul asta deja-i expirat :lol: eu mi-am exprimat parerea fata de jocul tau (urat) , tu m-ai batut si ai luat toate punctele :lol: asa ca bafta in continuare !

P.S. zici ca esti FC.national pe vremea lu` Sapunaru :lol: tare vorba asta :lol:

«191011121330»