FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«18910111230»
johnny0622.10.2006 16:20

la bune... si poate si un clasament actualizat...

RobYnho22.10.2006 16:24

i0nutz e foarte ocupat cu Cristina :roll: Nu va'ti dat seama de ce pune numa' 2-3 etape pentru o saptamana?? :lol:

nyku_myhay22.10.2006 16:59

marinescu_dani2005 jok3r_sarbu :3-4 8) meci echilibrat...2 prime reprize...golul victoriei in min 89(adica 44)

i0nutz8324.10.2006 12:17

Etape noi.

 

untitledvx5.png

mihai141124.10.2006 16:58

Mihai1411 - Danutz12345 2-1 ,ce meci incredibil,de fapt a fost derbyul :P

 

2 penaltyuri ratate,1 Henry,1 Ronaldinho,a ratat eto'o de vreo 3-4 ori singur cu portarul,asta e am avut bafta,dar si echipa mult mai slaba :P,campionatul e relansat ;))

dani@steaua4ever24.10.2006 16:59

am ratat in meciu asta cat pentru un intreg campionat..e asta e oricum se juca campionatu:)

nyku_myhay24.10.2006 17:47

danny10k : jok3r_sarbu: 2-2

inexplicabil(pt mine cel putin) cum poa' sa mearga aproape perfect pana in min 75 si dupaia infect.nush cum am reusit sa egalez...am apasat de 7(sapte) ori pe "d" pan' a intrat mingea in poarta in min 87...

pana si reluarile se vedeau "in reluare" :(

dani@steaua4ever24.10.2006 18:02

Danutz12345 - Ady_adinho 1 0

El_nin0_T0rr3s24.10.2006 18:17

el_nin0 - Jok3s_sarbu : 3-2

 

chiuaua...my first victory...: ))...m-a exasperat jok3r cu ratarile =))....a avut o multime de ocazii...eu am avut vreo 6 suturi pe poarta din care 3 au fost gol... 8) ..ca Steaua la Kiev..:P...bafta jokere...aa am uitat sa prezizez k am avut o conexiune infecta... :(

nyku_myhay24.10.2006 18:23

el_nino_kamaciuki : jok3r_sarbu: 3-2...

conexiune si mai nashpa ca cea din meciu' cu danny1ok...ratarile k ratarile kamaciuki,da ai uitat sa spui k din min 83 dupa ce am facut 3-2 ai "pasat" putin cam mult ...si nu krek ai trecut, nu de jumate, de 35 m...da asta e... te bag si pe tine pe lista neagra(alaturi de hurricane si ionutz) si vedeti voi in retur...al drq sa fiu daca o-ti mai atinge voi mingea :evil: :evil: :evil:

ady_4steaua24.10.2006 18:30

mi se pare destul de putin 2 etape pt 6 zile adik una la 72 de ore...asa o sa terminam campionatu asta in 2 luni... ar trebui puse mai multe etape cel putin una la 48....in stilu asta uit si sa joc..

mihai141124.10.2006 18:32

eu ziceam...1 saptamana termen...si 5-6 meciuri (etape)

 

 

ca unii nu pot,nu au chef etc sa joace intr-o zi....asa daca nu ai timp sau altceva....poti juca si toate 5 in 1-2 zile

Prodigy_andrey24.10.2006 19:01

andrey_gogo 3-2 I0nutz83 Prima mea victorie :oops: !!

i0nutz8324.10.2006 19:03

Cat bulan.. gol in min. 90 ..

mihai141124.10.2006 19:19

Andrey_gogo - Mihai1411 0-3

Prodigy_andrey24.10.2006 19:20

Las k si tu ai dat din bulan :P si cu Mihai ii cam mincinos scoru :( cred k meritam si eu ceva numa k trebuia sa o comita ala !!

mihai141124.10.2006 19:24

da...trebuia cam victorie la 1 gol diferenta :lol:

 

ce sa-ti fac daca te driblezi....la 07 cel mai practic e..2-3 pase,ajungi in careu si sut plasat

Prodigy_andrey24.10.2006 19:39

andrey_gogo 2-0 hurricane_msg !! a doua :oops:

blindica24.10.2006 20:05

Etapele I - IX = goal differential = 28 - 39 ( - 11), mi se pare k tot pe 12 raman, dar se schimba datele problemei, conteaza mai incolo. [Nu era o plangere, o sesizare, pana acum n=am ce sa ma plang cu privire la manageriatul lui ionutz ] 8)bv gogo pt victorii, bine k nu le-ai facut cu mine :x

DannY_124.10.2006 21:29

Danny1ok-I0nutz83 5-2

Prodigy_andrey25.10.2006 12:21
Etapele I - IX = goal differential = 28 - 39 ( - 11), mi se pare ca tot pe 12 raman, dar se schimba datele problemei, conteaza mai incolo. [Nu era o plangere, o sesizare, pana acum n=am ce sa ma plang cu privire la manageriatul lui ionutz ] 8)bv gogo pt victorii, bine ca nu le-ai facut cu mine  :x
era ,era si cu tine :D ms oricum !!
johnny0625.10.2006 14:21

marianbolohan 1-5 alex_filip2003... frumos :D

blindica25.10.2006 15:38

Blind1ro - Marinescu_dani2005 8) [ Liverpool - Valencia ] 1-3 [etapa 11 ]Pot sa zic ca am stat in jumatatea lui 80 %, dar pragmatismu` invinge si golurile conteaza :P , in orice caz, am fost un Dica al Stelei la Galati...Dani va poate confirma :lol: ...Succes compadre 8O

RobYnho25.10.2006 17:16

Etapa 10-a: marinescu_dani 3 - 3 robinho_2903 Egalat in min.90 :( Bafta Dani

ManiaCU26.10.2006 14:49

Hurricane_msg - Julica_maniaku 1-3

«18910111230»