FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«167891030»
dani@steaua4ever19.10.2006 19:08

Danutz12345 - Marianbolohan 4 0

El_nin0_T0rr3s19.10.2006 19:09

gogo ne luam de mana si ne aruncam in B... 8)

Prodigy_andrey19.10.2006 19:15

LAS K ACOLO IMI IAU ECHIPA BUNA :D

dani@steaua4ever19.10.2006 19:33

Danutz12345 - Julica_maniaku 3 1

johnny0619.10.2006 20:17

clasament, ceva?? apropo, ionutz, vezi ca nu ai modificat data limita de disputare a meciurilor :)

dani@steaua4ever19.10.2006 20:30

pai pt ce mai e nevoie de clasament...nu v-ati obisnuit deja cu cine e pe 1 lok tot timpu:D:D:D

johnny0619.10.2006 20:35

asta pana dai de mine :P

ady_4steaua19.10.2006 20:51

ady_adinho -el_nini_torres 3-1

ady_4steaua19.10.2006 20:52

ady_adinho-danyok 2-3..meci pierdut din cauza portarului car la 2 goluri se uita la minge..la unul dintre goluri era mingea la 1 m de poarta si na sarit.. asta e se vede diferenta de echipe..deoarece portaru lui apara si din 2 metri...oricum meci frumos cu multe ratari din partea mea ...de fapt cum v-am obisnuit

ady_4steaua19.10.2006 20:52

ar trebui puse mai multe etape pt o saptamana nu doar 2 ca deja le-am jucat:d

DannY_119.10.2006 21:07

Danny1ok-Ady_adynho 3-2

Andrey_GOGO-Danny1ok 0-5

mihai141120.10.2006 08:24
ar trebui puse mai multe etape pt o saptamana nu doar 2 ca deja le-am jucat:d

 

pai asa ziceam si eu,dar nu vezi ca majoritatea....acu nu am chef,acu nus ce fac,acu nus incalzit =)) (buahahaha);si eu care muncesc zilnic de la 6 la 18 tot am timp sa joc seara pana in 10-11,dar altii...ocupati rau domne :roll:

johnny0620.10.2006 11:46

ata ete :D

blindica20.10.2006 14:14

mda yo bag 36 de ore in weekendu` asta...chiar n-am timp :) si de cand sunt Liga 1 n-am vazut pe nimeni sa zica k n-are chef sau "nu vreau acum" :D, e bine aici, pakt ca ma duc cu gogo :)

RobYnho20.10.2006 14:33

la munca nu la intins mana!!!!!!!!!!! :P

i0nutz8320.10.2006 15:14

1mf2.png

 

 

* Mi-am amanat si eu doua meciuri, sunt ocupat rau zilele astea..

PoWeR20.10.2006 15:49

pfuai ... gogo, kamakiuki, anonim la retrogradare 8O

i0nutz8320.10.2006 15:54

..adica anonim exclus :!:

mihai141120.10.2006 16:22

Mihai1411 - Marinescu_dani2005 6-7...dupa ce am avut 5-1 :cry:

johnny0620.10.2006 17:00

aoleu

marianb20.10.2006 17:03

Marianbolohan - Mihai1411 2-1

mihai141120.10.2006 17:07

de conexiune nu zici nimic?nu caut scuze dar asa conexiune...omu' nu are fibra,are net de ala cand downloadeaza aia din reteaua lui ii face lag si s-a miscat super infect...de fapt super infect e putin spus ,cu marinescu_dani,nu am tras de tine alexe,ca la 5-1 puteam sa inchid tot :P,dar asta e,mai frumos asa

El_nin0_T0rr3s20.10.2006 17:13

Mihai scoate si mie te rog ignore k vreau sa facem un amical ceva....

mihai141120.10.2006 18:28

nop ca ma disperi cand sunt la munca.....vede sefu' daca nu-s in birou ca da lumea mesaje joci nus ce joci nus ce

bugsyy20.10.2006 18:34

razvy_alexx - stroevali 6-2

«167891030»