Dak kama gata pe 6 eu gat pe 5 ![]()
Dak kama gata pe 6 eu gat pe 5 ![]()
Blind1ro - Alex_filip2003 3-5 [ Liverpool - Milan ] - Etapa 13 , O infrangere aiurea intr-o zi mai frustranta ca niciodata ... :cry:
ma bag eu tores...care pierde se retrage din campionat :lol:
Hurricane_msg - Mihai1411 2-7
wow am cel mai bun atac,si danutz cea mai buna aparare
),dar urmeaza meciul cu ionut pe care presimt ca il pierd cu 3-0 ![]()
Doamne Ajuta! ![]()
pai daca ai de gand sa pasezi iar cu portarul,sa te intorci cu Ronaldo din careul meu pana la centru,mai bine trece 3-0 de la inceput ![]()
Poate joc cu Raul titular, si nu cu Ronaldo ![]()
Danny1ok-Marianbolohan 4-0
danny si ionutz ma gasiti deseara dupa 8 sau pe la 4 pt a ne juk etapele...am incercat sa joc cu danny o data dar a mers absolut ingrozitor...ori descarca ceva de pe net ori era pe dial-up ...nu imi dau seama... 8O
jok3r_sarbu marianbolohan : 3-2
pai daca ai de gand sa pasezi iar cu portarul,sa te intorci cu Ronaldo din careul meu pana la centru,mai bine trece 3-0 de la inceput![]()
vad ca nu sunt singurul care ii contesta jocul lui Ionutz :lol:
sigur nu esti singurul ![]()
Mie-mi zici ?? k pe jocu lui am pierdut campionatu trecut ![]()
ba il contestati degeaba pe ionutz 8) , k dak ati castiga n-ar mai conta , uite spre exemplu cu mine a atacat tot meciu`,l-am egalat [cu bulan] mereu, si in ultimele 2 min ma agatzam de orice fault
k eram si in 10 oameni ,e adevarat k pasa mult la 06 da la 07 nu cred k mai joaca la fel :roll:, etape noi pls 8O
robinho_2903 jok3r_Sarbu : 1-2
am devenit ciuca batailor
Etapa a XI-a: fifanatik 1-4 adiy_rooney. Am inteles ca pvrami a cerut amanare am cam terminat cu etapele.
@adiy666
cred k esti in Liga a doua ![]()
Se mai intampla sa gresesti ![]()
Danny1ok-Elnino_torr3s meci amanat;am ceva probleme cu netul.
danny: in mod normal, amanarile se cer, nu se anunta de catre user..
el_nin0 - ionutz : 2-1
meci slab facut de amandoi... :evil:
Poi crek ati pasat amandoi in spate
:D:D GLumeam !! Bv kama il lasam pe ionutz sa retrogradeze si ne salvam ![]()
daca se poasteaza etape noi diseara am cu ionut si tores
cu 1 stiu ca pierd...cu 1 cine stie ![]()
e poate te straduiesti si pierzi cu amandoi=))