FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1111213141530»
Prodigy_andrey30.10.2006 15:18

Dak kama gata pe 6 eu gat pe 5 :D

blindica30.10.2006 15:33

Blind1ro - Alex_filip2003 3-5 [ Liverpool - Milan ] - Etapa 13 , O infrangere aiurea intr-o zi mai frustranta ca niciodata ... :cry:

mihai141130.10.2006 16:13

ma bag eu tores...care pierde se retrage din campionat :lol:

mihai141130.10.2006 18:24

Hurricane_msg - Mihai1411 2-7

 

wow am cel mai bun atac,si danutz cea mai buna aparare ;)),dar urmeaza meciul cu ionut pe care presimt ca il pierd cu 3-0 :(

i0nutz8330.10.2006 19:18

Doamne Ajuta! :)

mihai141130.10.2006 19:32

pai daca ai de gand sa pasezi iar cu portarul,sa te intorci cu Ronaldo din careul meu pana la centru,mai bine trece 3-0 de la inceput :)

i0nutz8330.10.2006 19:47

Poate joc cu Raul titular, si nu cu Ronaldo :P

DannY_130.10.2006 21:29

Danny1ok-Marianbolohan 4-0

El_nin0_T0rr3s31.10.2006 12:49

danny si ionutz ma gasiti deseara dupa 8 sau pe la 4 pt a ne juk etapele...am incercat sa joc cu danny o data dar a mers absolut ingrozitor...ori descarca ceva de pe net ori era pe dial-up ...nu imi dau seama... 8O

nyku_myhay31.10.2006 15:12

jok3r_sarbu marianbolohan : 3-2

ManiaCU31.10.2006 15:52
pai daca ai de gand sa pasezi iar cu portarul,sa te intorci cu Ronaldo din careul meu pana la centru,mai bine trece 3-0 de la inceput :)

 

vad ca nu sunt singurul care ii contesta jocul lui Ionutz :lol:

nyku_myhay31.10.2006 16:49

sigur nu esti singurul ;)

Prodigy_andrey31.10.2006 16:51

Mie-mi zici ?? k pe jocu lui am pierdut campionatu trecut :D

blindica31.10.2006 17:28

ba il contestati degeaba pe ionutz 8) , k dak ati castiga n-ar mai conta , uite spre exemplu cu mine a atacat tot meciu`,l-am egalat [cu bulan] mereu, si in ultimele 2 min ma agatzam de orice fault :D k eram si in 10 oameni ,e adevarat k pasa mult la 06 da la 07 nu cred k mai joaca la fel :roll:, etape noi pls 8O

nyku_myhay31.10.2006 17:36

robinho_2903 jok3r_Sarbu : 1-2

RobYnho31.10.2006 17:37

am devenit ciuca batailor

Adiy66631.10.2006 17:43

Etapa a XI-a: fifanatik 1-4 adiy_rooney. Am inteles ca pvrami a cerut amanare am cam terminat cu etapele.

nyku_myhay31.10.2006 18:13

@adiy666

cred k esti in Liga a doua :P

Prodigy_andrey31.10.2006 18:23

Se mai intampla sa gresesti :D

DannY_131.10.2006 19:26

Danny1ok-Elnino_torr3s meci amanat;am ceva probleme cu netul.

i0nutz8331.10.2006 19:32

danny: in mod normal, amanarile se cer, nu se anunta de catre user..

El_nin0_T0rr3s31.10.2006 22:43

el_nin0 - ionutz : 2-1

 

meci slab facut de amandoi... :evil:

Prodigy_andrey01.11.2006 05:44

Poi crek ati pasat amandoi in spate :D:D:D GLumeam !! Bv kama il lasam pe ionutz sa retrogradeze si ne salvam :D

mihai141101.11.2006 10:15

daca se poasteaza etape noi diseara am cu ionut si tores :P cu 1 stiu ca pierd...cu 1 cine stie :)

dani@steaua4ever01.11.2006 12:18

e poate te straduiesti si pierzi cu amandoi=))

«1111213141530»