FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1151617181930»
ady_4steaua07.11.2006 07:48

cred ca e cel mai strans campionat din ultima vreme..in afara de primii 4 care sunt detasati..restu se bat sa se salveze si sa ocupe un loc in Champions League :lol: :lol: :lol:

johnny0607.11.2006 12:51

eu sper la locul 3...

El_nin0_T0rr3s07.11.2006 13:17
Nu-mi vine sa cred  8O Am iesit din zona fierbinte :D, sper sa nu mai calc pe acolo :D HEHE Kama tu pe 6 eu pe 5 asa ne-am intzeles :D

 

cum spui tu jupane...dar lu cum stau lucrurile...aspir la mai mult... 8) ...oare ce se intampla cu julik... 8O ???

Dani200507.11.2006 14:35

hurricane_msg - marinescu_dani2005=6-1

Prodigy_andrey07.11.2006 14:45

andrey_gogo 3-3 jocker-sarbu E bine si asa :D meci frumos :D Bafta sarbule

nyku_myhay07.11.2006 14:49

:arrow: jok3r_sarbu : andrey_gogo : 3-3

bineintele...obisnuitele ratari in min 90 sg. cu portaru' + ca a beneficiat de un penalty gratis...da asta e...a jucat bine si culmea...si portaru' i-a aparat bine :P

 

:arrow: anonim...retras...deci anonim - jok3r : 0-3

Prodigy_andrey07.11.2006 14:55

"o aparat bine" si 2 goluri din unghi inchis si nu le-o scos !!

johnny0607.11.2006 15:09

las k daca intri in primii 5-6 poate prinzi si tu o echipa cu un portar mai ca lumea :wink:

ManiaCU07.11.2006 15:59
Nu-mi vine sa cred  8O Am iesit din zona fierbinte :D, sper sa nu mai calc pe acolo :D HEHE Kama tu pe 6 eu pe 5 asa ne-am intzeles :D

 

cum spui tu jupane...dar lu cum stau lucrurile...aspir la mai mult... 8) ...oare ce se intampla cu julik... 8O ???

 

Ce sa se intample frate cu mine :( Nu mai am timp de fifa si se vede asta ... :cry: Mi-e rusine de mine sincer dar asta este situatia , timpul nu-mi permite mai mult.

Prodigy_andrey07.11.2006 16:19

julik sa-mi zici o ora exacta cand esti disponibil k sa jucam :D

ady_4steaua07.11.2006 16:53

ady_adinho-mihai1411 2-4 meci frumos..am ratat mult si l-am asediat pe Mihai in ultimul sfert de ora la scoru de 3-1 ...dar din pacate cand speram in revenire ma prins pe contraatac dupa o ratare a mea fata in fata cu portaru si a decis meciu..

dani@steaua4ever07.11.2006 17:03

Hurricane_msg - Danutz12345 1 5

ady_4steaua07.11.2006 17:26

ady_adinho-marianbolohan 3-2 ..doamne..ce conexiune

ady_adinho-marinescu_dani2005 ..3-0 meci..frumos..cu un penalty clar pt mine..ma faultat la 2 metri de pe linia porti si nu a dat arbitru..care corpodean o fi fost? =))

nyku_myhay07.11.2006 17:55
Prodigy_andrey Trimis: 07 11 2006 16:55    Titlul subiectului:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

"o aparat bine" si 2 goluri din unghi inchis si nu le-o scos !!  

mah alea nu au fost goluri de portar ;)

ManiaCU07.11.2006 18:22

Julica_maniaku - Andrey_gogo 4-2 8)

johnny0607.11.2006 18:53

alex_filip2003 4-2 julica_maniaku... frumos :)

El_nin0_T0rr3s07.11.2006 19:04

el_nin0 - marinescu_dani : 2-0

 

dar sunt foarte suparat k ma batu danutz,,,joaca al naibii de bine....da are si noroc...asta e ...el se hraneste cu fifa pe paine... :( ...da las' k incep yo sa bag la amicale in el pana ii aflu toate secretele... :twisted:

Dani200507.11.2006 19:11

marinescu_dani2005-danny1ok-1-4 parca:D

 

ce revenire am avut dupa amanari :oops: crek imi da si Ionut 5 :P

El_nin0_T0rr3s07.11.2006 19:27

el_nin0 - alex_filip : 5-4

 

victorie in min 89...conexiune absolut "jegoasa"....fara cuvinte... :( ...dak s-ar fi miscat si bine ar fi fost un scor mult mai mare...oricum...jucatori de valori apropiate...

dani@steaua4ever07.11.2006 19:29

hehe kamaciuki vrei sa ami afli secretele...nu e cine stie ce..dar de aplicat mai greu..k la 06..stii ce o sa fak dar nai ce sa faci tu=))

Sper k intr-o luna maxim 2 sa ajung sa joc cu adevarat bine 07..inca mai am de invatat..

johnny0607.11.2006 19:43
el_nin0 - alex_filip : 5-4

 

victorie in min 89...conexiune absolut "jegoasa"....fara cuvinte... :( ...daca s-ar fi miscat si bine ar fi fost un scor mult mai mare...oricum...jucatori de valori apropiate...

 

imi place ca esti foarte optimist. dupa ce ca abia m-ai batut prin nu stiu ce bulaaaaaaan, acum incepi sa te bati cu pumnii in piept. credeam ca te-ai mai asezat la locul tau dupa scandalurile din campionatele precedente, insa se pare ca nu e asa...

johnny0607.11.2006 19:45
el_nin0 - alex_filip : 5-4

 

victorie in min 89...conexiune absolut "jegoasa"....fara cuvinte... :( ...daca s-ar fi miscat si bine ar fi fost un scor mult mai mare...oricum...jucatori de valori apropiate...

 

imi place ca esti foarte optimist. dupa ce ca abia m-ai batut prin nu stiu ce bulaaaaaaan, acum incepi sa te bati cu pumnii in piept. credeam ca te-ai mai asezat la locul tau dupa scandalurile din campionatele precedente, insa se pare ca nu e asa...

El_nin0_T0rr3s07.11.2006 19:50

loooooooooool.....ma refeream la proportii mai mari ale scorului gen...8-7...sau 10-9....in fine...si nu ma bat deloc cu pumni'n piept...asa k nu te mai "obosi" degeaba cu astfel de prostii...m=ai inteles gresit frate...n-am nici cea mai mica treaba cu tine...si de sa nu fiu optimist ma rog??...care ar fi problema...? :roll:

johnny0607.11.2006 20:02

scuzele de rigoare atunci... :oops:

DannY_107.11.2006 20:15

Danny1ok-Huricane_msg 3-4,meciul a fost declarat anulat,insa noi l-am jucat inainte de termenul limita,dar hurricane are ban pe forum si nu a putut posta,iar eu nu am mai intrat pe net dupa meci'

«1151617181930»