Cred ca ati auzit ca Rednic ne-a pregatit o surpriza...care ar fi aia? ....poate nu are nici una,vrea daor sa ne sperie??!? :?:
Lupta Steaua! steag1
Cred ca ati auzit ca Rednic ne-a pregatit o surpriza...care ar fi aia? ....poate nu are nici una,vrea daor sa ne sperie??!? :?:
Lupta Steaua! steag1
ca suporter Stelist, singura frustrare (daca se poate numi asa) este ca Dinamo are mai multe victorii in derby. ma oftic si sper ca astazi sa mai recuperam. sa le dam peste bot inca odata si dupa ce le-am "inaugurat" nocturna, sa le inauguram si echipamentul nike... :lol: :lol: :lol:
steagcruce2 Steaua - VICTORIE! steag2
va fi un meci greu, da vom invinge prin golurile marcate de Dica si Badea ![]()
Va fi un meci greu, atat sper sa nu pierdem!
Pentru catei dupa atatea umiliri ei daca pierd meciul asta e jale!
Asa ca stelisti omorati-i! steaua_ro steaua_ro
fularsteau2
mie sincer imi este frik....
ma rog sa bata Steaua sa le dam peste nas si ciorilor si javrelor... o sa fac atac de inima pana la sfarsit...bine ca nu am voie pe stadion...ale dracu javre ordinare :evil:
Trup steagcruce2
Steaua!!! VICTORIE!!!
steaua_ro fularsteau2
fularsteau2 steaua_ro
Batem cu 2-1 sigur. :wink:
Stie Cineva in ce peluza vom sta? pls raspundetzimi...orikum Steaua va castiga le vom arata adevaru...
Thereau joaca titular, a zis Argaseala!
Nu-mi vine sa cred...i-am pierdut pe Para si pe Cristocea, care s-au accidentat la antrenament... :cry: Para o sa revina dupa vreo 5 zile, dar Cristocea cica o sa stea cel putin 2 saptamani...deci nu joaca cu Lyonul :cry:
On-topic: sa dovedim ca, in pofida accidentarilor si chiar daca arbitrii ne vor defavoriza, suntem oricum cu 3 clase peste caini! Sa speram ca Cyril o sa-nscrie primul sau gol pentru Steaua in seara asta! ![]()
Forza Steaua!! steag2
cine da gol asta seara ??????????????? NICOLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAE ???????
DIIIIIICAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!
steagcruce2 fularsteau2 ![]()
Diiicaaaa ii batem AM incredere in echipa mea
nu-mi place Thereau :?
Iaaar in 10...
Daca zmulgem un punct si din Groapa, suntem buni!
Dinamo joaca in 14 ,Steaua in 9 ca Saban e pe dinafara ...offffffff :evil:
Pai dinamovistii astia sunt subtirei tare! Cu echipa asta vor sa joace in UCL? Ii mananca aia, cu pureci cu tot!
Bon, tusierul ala e cu siguranta omul-caine. Numai in repriza 2a: un fault gratuit in preajma careului, Banel a luat galben mai mult gratuit... una peste alta, suntem efectiv impiedicati sa ne apropiem de locul 1. Nu stiu cat e rea-vointa si cat e greseala umana, dar limita asta subtire intre cele 2 a fost excelent speculata in cele 2 meciuri.
Moarte la arbitrii unguri si la corpodeni. Nicolita a facut jumatate de fault si a fost eliminat. Cacati ca Moti provoaca mereu si nu patesc nimic.
Daca ar fi sa iau o decizie in acest moment - la cald - n-as mai urmari absolut deloc campionatul. Dealtfel, imi ramane ca tema pentru maine. E de-a dreptul inadmisibil ce se intampla, e strigator la cer! Cum ziceam, cred ca o sa urmaresc Steaua in UCL si cam atat. 99,99% va trebui sa ignor si aceasta competitie la anul.
Cu ce se poate inlocui fotbalul? :?
data viitoare daca batem ne dau meci pierdut la masa verde ca portaru nostru nu e tuns regulamentar . . .
BATAIE DE jOC . . . hai sa urmarim doar C.L. . . .campionatul e deja jucat . . .
Ce JAPCA nenorocita!
Becali spune exact ceea ce simtim,isi bat joc de noi.
Am refuzat sa cred,dar deja sforile de la FRF,CCA si LPF sunt trase pentru Dinamo !!
Romania nu merita o echipa precum Steaua !
Bataie de joc in toata regula.
poate ca am fost fara doar si poate cel mai exuberant moderator crezand intr-o victorie la scor cu Dinamo. da' nu a fost sa fie. off!
hai sa numai dam vina pe arbitrii. corpodean a gresit o singura data cand nu la eliminat pe tames, mai departe vina apartine asistentului la eliminarea Cyril.
Oli in seara asta ai jucat ca un las iar dupa mine ai alcatuit prost echipa de inceput. cum sa-l ti pe Badea pe banca de rezerva!? daca nu ma insel singurul sut pe poarta ii apartine lui in a II a repriza.
va intreb, a jucat Dinamo Kiev prost sau noi am facut o partida magistrala? altfel, o alta intrebare, fara Paraschiv si Radoi Steaua nu are mijloc? caci daca este asa, fratilor stam tare prost la mijloc iar campania de transferari incepe sa se semene a catastrofa!
hai Steluta!!!