Ma doare sufletul dupa meciul asta...cu atat mai mult cu cat infrangerea a fost complet nemeritata :cry:
Daca se dovedeste ca e adevarata faza cu Corpodean zicandu-i lui Banel sa intre pe teren imediat ce mingea e repusa in joc, doar ca sa-i dea al doilea galben, e grav rau de tot :cry: Sa nu mai zic de celelalte magarii ale 'arbitrilor' :evil: ...Borcea & Co. au triumfat din nou. Incredibil cata hotie e in tara asta...
Am ramas cu un gust amar pentru c-am luat gol cu un minut inainte de final, in conditiile in care jucam cu 2 oameni in minus, 'gratie' hotilor alora, dar sunt mandra de baieti pentru efortul depus si pentru sacrificiu -Petre Marin e exemplul cel mai elocvent-. Sa facem noi o figura frumoasa in CL, asta-i cel mai important lucru pentru mine in conditiile astea.
Forza Steaua!
