nici o problema,am iesit prost si cu rapid si cu Dinamo....arbitraj prost si defavorizant(a se intelege furaciune)....toata lumea fotbalistica antisteaua este fericita....eu zic, ca cine ride la urma ,ride mai bine;campionatul e lung,daca luam in calcul ca nimeni nu poate fura la infinit,avem sanse reale la titlu.....sincer, imi dau seama cita lume s-a ofticat de reusita noastra in meciul cu Dinamo Kiev,daca am reusi sa ne calificam din grupe,am amari multe javre.....imi pare rau sa spun dar actuala situatie se datoreaza faptului ca Gigi si MM au ironizat,jignit,acuzat si lovit in prea multe persoane si acum se intoarce roata sub o forma la fel de josnica impotriva noastra.......niciodata nu am fost mai putin suparat pt un esec al Stelei,iar lui Dinamo le doresc un arbitraj contrar celui prestat de corpodean in u.e.f.a
