Miercuri 20 septembrie 2006,de la ora 20:30,Steaua va juca în "Stefan cel Mare" împotriva echipei gazda Dinamo.
Dupa toate aparentele meciul este deschis oricarui rezultat.
O victorie ne-ar apropia la 1 punct de ei.In ciuda egalului neasteptat cu Rapidul,cred în Victorie !
