FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cyril Thereau

«1789101114»
IONUTZ-CIPRIAN23.04.2007 15:01

De unde ai informatia??

forever_STEAUA23.04.2007 15:06

@IONUTZ-CIPRIAN

 

Care informatie? Ca va juca sau ca va inscrie?

 

Inaintea meciului cu Poli Iasi a spus ca "sare" acest meci pentru a fi 100% apt pentru meciul cu cefere-ul...

IONUTZ-CIPRIAN23.04.2007 15:20

Nu mai conteaza care informatie,mi-ai raspuns,mersi!!

Phire23.04.2007 21:11

Bon anniversaire, Cyril!

 

La cat mai multe goluri in tricoul Stelei! Preferabil, reincepand de joi chestia asta :grin:

predatorpulse723.04.2007 21:31

La multi ani Cyril si cat mai multe goluri pentru ca esti un fotbalist valoros. Iti promitem ca la anul iti facem rost de tricou de campion. Hai sa batem portughezii de la Cluj!

 

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

CebaLaur24.04.2007 00:02

La Multi Ani !

SSK24.04.2007 00:56

La multi ani, Cyril!

Bogdan4Steaua24.04.2007 01:35

La multi ani, Cyril!

 

Joyeux anniversaire, Cyril!

c.ronaldo1724.04.2007 04:26

Joyeux anniversaire Cyril Thereau!

forever_STEAUA24.04.2007 07:27

La multi ani Cyril! :)

bodanelu24.04.2007 07:44

La multi ani Cyril Thereau!

 

la cat mai multe goluri

axl2324.04.2007 08:26

La multi ani, Thereau! (Thereau)

 

 

Bogdane, ma omori cu editatu'!

LoveNesta24.04.2007 10:34
1063356822anni1mc5.jpg
Wally24.04.2007 11:45

La multi ani, Cyril!!! Si la cat mai multe goluri in tricoul Stelei!

steaua_cristina24.04.2007 12:10

LA MULTI ANI SI LA MULTE GOLURI!!!!!!!1 steagcruce2 fularsteaua2fularsteaua2 steagcruce2

korynna24.04.2007 18:16

La Multi Ani,Cyril!!Joyeux Anniversaire!Allez,Thereau!

Hassan24.04.2007 18:37

La multi ani, Joyeux anniversaire, Cyril Thereau! Cat mai multe goluri pentru Steaua, si cat mai multe bucurii, mai ales alaturi de noi, suporterii ros-albastri :).

 

Allez Thereau!!! Allez Thereau! Allez Thereau!!! Allez Thereau!!!

puyol24.04.2007 18:47

La multi ani Thereau... vei ramane in inimile noastre...

wov.cyril.24.04.2007 19:04

Joyeux anniversaire,Cyril!

 

 

Happy birthday, Cyril!

 

 

Allez Thereau!!!!!

 

 

fular-campionii

 

Forza Steaua...!!!

alina_mihaela24.04.2007 19:41

La multi ani si cat mai multe goluri steagcruce2

ramona_thereau24.04.2007 20:01

Joyeux anniversaire Cyril Thereau!

steagcruce2 Je t'aime!

cyril_thereau_2130.04.2007 14:03

Buna :smile: sunt noua pe aici.Stie cineva cat va absenta Thereau dupa accidentatarea suferita in meciul cu CFR?

c.ronaldo1730.04.2007 14:05

Probabil doar la meciul cu Jiul va mai putea fi folosit.

Simao2030.04.2007 16:17

Cred ca Cyril e cel mai bun atacant din Europa de Est. steagcruce2

cyril_thereau_2101.05.2007 12:19

Buna,am auzit ca unii jucatori de la Steaua vor pleca stie cineva care sunt aceia? fularsteau2

«1789101114»