De unde ai informatia??
De unde ai informatia??
@IONUTZ-CIPRIAN
Care informatie? Ca va juca sau ca va inscrie?
Inaintea meciului cu Poli Iasi a spus ca "sare" acest meci pentru a fi 100% apt pentru meciul cu cefere-ul...
Nu mai conteaza care informatie,mi-ai raspuns,mersi!!
Bon anniversaire, Cyril!
La cat mai multe goluri in tricoul Stelei! Preferabil, reincepand de joi chestia asta :grin:
La multi ani Cyril si cat mai multe goluri pentru ca esti un fotbalist valoros. Iti promitem ca la anul iti facem rost de tricou de campion. Hai sa batem portughezii de la Cluj!
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.
La Multi Ani !
La multi ani, Cyril!
La multi ani, Cyril!
Joyeux anniversaire, Cyril!
Joyeux anniversaire Cyril Thereau!
La multi ani Cyril! ![]()
La multi ani Cyril Thereau!
la cat mai multe goluri
La multi ani, Thereau! (Thereau)
Bogdane, ma omori cu editatu'!

La multi ani, Cyril!!! Si la cat mai multe goluri in tricoul Stelei!
LA MULTI ANI SI LA MULTE GOLURI!!!!!!!1 steagcruce2 ![]()
steagcruce2
La Multi Ani,Cyril!!Joyeux Anniversaire!Allez,Thereau!
La multi ani, Joyeux anniversaire, Cyril Thereau! Cat mai multe goluri pentru Steaua, si cat mai multe bucurii, mai ales alaturi de noi, suporterii ros-albastri
.
Allez Thereau!!! Allez Thereau! Allez Thereau!!! Allez Thereau!!!
La multi ani Thereau... vei ramane in inimile noastre...
Joyeux anniversaire,Cyril!
Happy birthday, Cyril!
Allez Thereau!!!!!
![]()
Forza Steaua...!!!
La multi ani si cat mai multe goluri steagcruce2
Joyeux anniversaire Cyril Thereau!
steagcruce2 Je t'aime!
Buna :smile: sunt noua pe aici.Stie cineva cat va absenta Thereau dupa accidentatarea suferita in meciul cu CFR?
Probabil doar la meciul cu Jiul va mai putea fi folosit.
Cred ca Cyril e cel mai bun atacant din Europa de Est. steagcruce2
Buna,am auzit ca unii jucatori de la Steaua vor pleca stie cineva care sunt aceia? fularsteau2