FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cyril Thereau

«12345614»
Lavy_*_29.09.2006 19:06

cine imi poate zice cu cine sta Cyril in camera din cantonament?

 

PS: Dak stiti cu cine sta fiecare jucator ar fi mishto.

10x a lot

simona9030.09.2006 19:51

Habar nu am,dar ce fain ar fi sa stiu cine e colegul lui de camera. 8)

Interesanta intrebarea ta,chiar am devenit tare curioasa.

Bogdan4Steaua13.10.2006 19:03

Primul gol pentru Cyril la Steaua. Reusita frumoasa care a incununat un meci reusit al francezului. Sa speram ca va recidiva cat de curand.

 

Felicitari!

Phire13.10.2006 19:08

Felicitari lui Cyril pentru primul gol in tricoul Stelei, dupa o preluare de mare atacant. La mai mare! :D

stripped_angel13.10.2006 19:12

Yey! Bv lui primul gol pt Steaua! la mai multe :mrgreen:

Prodigy_andrey14.10.2006 08:46

Ia sa-l vedetzi de acuma pe Thereau !! O sa fie o noua revelatzie zic yo !! Bv Cyril !!

se7en14.10.2006 11:53

Felicitari Cyril pentru primul gol la Steaua!

Face el ce face si tot va inscrie vreo 10 goluri sezonul asta, chiar daca este rezerva majoritatea timpului. Sper sa se simta bine la Steaua si sa creasca din ce in ce mai mult ca jucator.

raluca cârcei14.10.2006 13:35

Cred ca toti stelistii au asteptat cu sufletul la gura acest moment : momentul in care va marca Cyril. Si ce gol superb a dat. Il asteptam cu goluri si in meciul cu Real. Esti cel mai tare Cyril. Forza Steaua! Putem bate Realul. Vamos!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

puyol14.10.2006 13:37

ultima preluare de genul ala am vazut-o doar la Fernando Torres, doar ca ala nu dadea gol. BRAVO Cyril

simona9014.10.2006 13:46

Bravoooooo

skonkshy14.10.2006 17:54

bravo Cyril :oops:

Lavy_*_15.10.2006 08:03

Sarbatoare ....yupiii de cand asteptam sa dea Cyril gol? De la primul meci oficial....

La cat mai multe..!!!1

steagcruce2

cristian01415.10.2006 08:28

Bravo ! Felicitari si sa nu ti se urce la cap. Macar nu acum, poate dupa vreo 20-30 de reusite. :wink:

steaua rosie15.10.2006 16:05

bravo Cyril!!!!!

 

toate lumea a vazut ca este attancat de valoare{un gol si un assist} :wink: :wink:

 

la meciu ce dusmanilor de la madrid, sper ca o sa spunem toate lumea ca avem scorer mare ca Iacob

 

LUPTA Steaua steagsimplu

Phire17.10.2006 21:19

Cred ca Cyril a dovedit ca e un pariu castigat, o achizitie reusita. Ne-a revigorat jocul dupa ce-a intrat, dand o pasa de gol si avand si o ocazie de a inscrie. Sper ca evolutiile sale sa fie din ce in ce mai bune :)

lotto107617.10.2006 22:36

pacat ca a intrat cam tarziu... ma intreb ce-ar fi fost dc intra pe la 1-0, de ex...

 

raspuns: scutea golu' luat din vina lui Saban :-D

simona9018.10.2006 13:44

Oli ar fi trbuit sa fie convins de eleganta si bunul joc pe care Cyril il face-si eu is de parere ca trebuia sa intre din prima repriza sau daca nu in a doua da la inceputul reprizei a 2 a.Da dovada ca e un jucator exceptional Cyril.tot inainte Cyril

Prodigy_andrey18.10.2006 18:19

TOt asa Cyril !! pe bernabeu o sa dea si gol :D;)

***alex***18.10.2006 18:33

Ahh.. daca ar fi dat gol cand a scapat singur cu Casillas..

alinutza1618.10.2006 18:37

BRAVO Cyril!!!felicitari!!!golul la care a ajutat si el a reaprins sperantza in sufeltele stelsitilor si nu au mai fost asa d dezamagitzi cum ar fi fost dak Steaua ar fi luat bataie cu 4-0.cred ca Cyril os ajunga un jucator mare si ca va ajunge in scurt timp titular p toata perioada meciului.dar pt asta nu vrea ca Oli sa'i scoata pe Badea si in nici un kz pe Dica....oricum.bv Cyril.la cat mai multe goluri!

stripped_angel18.10.2006 18:49

A juct forte bine la acest meci pacat ca a intrat cam tarziu :(

CebaLaur19.10.2006 01:19

jucator de mare perspectiva.are clasa de atacant , statura si tehnica ,exact ce-i trebuie unui varf,numai ca trebuie sa se mai maturizeze un pic in joc si sa fie mai egoiost sa incerce mai mult poarta,nu are instinct la poarta,dar sper ca,cu timpul o sa vina.

Lavy_*_19.10.2006 15:33

Sper ca Oli stie ca Cyril poate multe...:D, si ca o sa faca un joc de exceptie la real acasa:D..astfel sa intre de la inceputul meciului.La inceput(la primele meciuri) mi s-a parut oarecum retras, probabil ca asta a tinut de acomodare, dar acum mi se pare soooper si ca o sa faca multe pentru Steaua.

Hai Cyril!

Phire19.10.2006 18:10
jucator de mare perspectiva.are clasa de atacant , statura si tehnica ,exact ce-i trebuie unui varf,numai ca trebuie sa se mai maturizeze un pic in joc si sa fie mai egoiost sa incerce mai mult poarta,nu are instinct la poarta,dar sper ca,cu timpul o sa vina.

 

Adaug eu pe lista asta a calitatilor sale si viteza :)

 

E adevarat, poate ar trebui sa fie mai putin altruist uneori, sa-si asume mai multe responsabilitati. Si daca si-ar perfectiona si jocul aerian -ca doar inaltimea ii permite-, ar fi chiar perfect :D

stripped_angel19.10.2006 19:32

Dar dupa ce o sa revina Iacob o sa-i fie mai greu :| ,doar rezerva...

«12345614»