FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cyril Thereau

«1234514»
strezahuzum08.09.2006 11:35

Dica va fi probabil menajat (la urma urmei a jucat 2 meciuri la nationala in interval de 4 zile), insa nu cred ca Thereau va fi folosit de la inceput.

Mai probabil va fi trimis Oprita in atac impreuna cu Badea...

valy_aka_jijilica09.09.2006 12:51

A jucat bine francezu in primu sau meci oficial pentru Steaua steagcruce2 ...

tre sa se mai obijnuiasca cu echipa si atunci o sa inceapa sa marcheze si goluri...

poate va juca si miercuri cu Dinamo Kiev... si poate va da si un gol;)) :D

cred ca o sa imi placa de el :) imi cam plac jucatorii inaltzi...

HAI Forza Steaua!!! fular-campionii steagcruce2

c.ronaldo1709.09.2006 13:04

Thereau pare a fi un atacant tehnic si cu un joc placut... nu pare a fi deloc egoist...

david_steaua200609.09.2006 14:52

Prima impresie a fost buna.Sa vedem si restul evolutiilor :wink:

se7en09.09.2006 14:59

Cyril are un stil diferit fata de Victoras. Thereau prefera sa alerge dupa lansari in timp ce lui Iacob ii place jocul prin devieri.

ktalyn09.09.2006 15:20

nu a facut un joc rau la pitesti...ashtept perioada urmatoare sa vad dak va confirma ...in primu' rand tre sa joace mai multe meciuri cu noii coekipieri pt ca se vede k nu se-ntelege f bn ...eu sunt increzator!!!

c.ronaldo1710.09.2006 02:50

snt de aceiasi parere dar cred ca la Kiev ar fi mai bine dacaa am juca cu Badea pt ca Badea are totusi o mica performanta.... el nea adus in grupe poate tot el ne trece de grupe :o

Virgil10.09.2006 03:02

Mica performanta ? Pe ce lume traiesti omule ?

Badea ne-a adus cea mai mare performanta a Stelei din ultimii 10 ani !

MIREL6RADOI10.09.2006 03:11
Mica performanta ? Pe ce lume traiesti omule ?

Badea ne-a adus cea mai mare performanta a Stelei din ultimii 10 ani !

Mai mare e performanta 1/2 Cupa UEFA... :lol:

c.ronaldo1711.09.2006 04:10

off... Thereau sau Badea in Ucraina???? :( :?

ulivius11.09.2006 05:03

Nici nu se pune problema. Badea va fi titular. E un jucator superb. Si Thereau e bun, dar nu are sclipirile romanului.

G.H.O.S.T.11.09.2006 12:57

eu as juca 4 - 3 - 3 ul ala cu Dica in spatele lui Thereau si Badea. ce poate fi mai frumos de atat? 3 jucatori, fiecare cu calitatile sale, formand atacul aproape perfect :)

janker steaua11.09.2006 15:10

daca jucam cu 4-3-3 inseamna ca venim invinsi de la Kiev

Andreeutza stelista11.09.2006 16:25

Bienvenue à Steaua, Cyril!

 

a jucat foarte bine pt primul meci(meciul c Arges). CAT MAI MULTE GOLURI!

 

Cyril a jucat foarte bine , s-a inteles de minune cu ceilalti coechipieri si a facut faza golului  8)  Mi se pare un super jucator care va deveni cu siguranta titular alaturi de Iacob  :wink:  Vom avea cel mai bun si inalt atac din tara  :)

 

 

ai dreptate! Doamne ajuta sa-si revina cat mai repede Iacob

 

Daca vrei sa adaugi ceva unui post anterior foloseste butonul edit. Moderatorii

c.ronaldo1712.09.2006 02:38

ma intreb daca Cyril va avea o forma f buna si va da gol meci de meci ce se va intampla cu Iacob... cat a fost apt Iacob a jucat fenomenal.... a dat gol cand si cu cine a vrut :lol: :lol: iar pe Dica nici bunica nul scoate din primul 11.... iar Badea in ultima vreme joaca foarte bine....

RobYnho12.09.2006 06:57

Imi doresc ca Thereau sa isi gaseasca cat mai repede loc in echipa.

cmt-steaua12.09.2006 07:20

4-5-1

Badea varf impins .Thereau da pasele pt Badea si si pt cine mai urca in atac

sa zicem urca nesu, Thereau pase nesu care centreaza in carea lui Badea si gol .. sau lui Cristocea . sau aceeasi faza cu Banel da io zic k nesu centreaza mai bine

c.ronaldo1716.09.2006 07:37

sar putea ca in meciul cu cei de sub pod sa jucam cu Cyril Thereau in locul lui N.Dica... Dica a jucat cam in toate meciurile de la inceputul sezonulu si cred ca ar trebui sa-l mai odhnim si p el...

RobYnho16.09.2006 16:33

Dica va fi sigur in primii 11. Cu siguranta Oli va conta pe el chiar din prima repriza. Dica este si va fii cel mai solicitat STELIST. dica10

Bogdan4Steaua17.09.2006 20:42

A jucat in seara aceasta si chiar daca a ratat acea ocazie(nu intrase inca in joc), a fost extrem de prezent in joc si a centrat perfect pentru golul lui Oprita.

se7en19.09.2006 14:27

Cyril a spus ca doreste sa faca un meci foarte bun miercuri si vrea sa dea cel putin un gol. 8)

 

 

Edit: Dupa reluari eu zic ca nu a fost de rosu si a spus adevarul dupa meci.

stripped_angel29.09.2006 16:51

sa vedem prestatia lui in meciul cu Poli Iasi! :)

Virgil29.09.2006 16:54

In meciul cu Poli ? Sinistra gluma.

Bogdan4Steaua29.09.2006 16:56

E suspendat asa cum bine a punctat Virgil. :)

stripped_angel29.09.2006 16:58
In meciul cu Poli ? Sinistra gluma.
am uitat :lol:
«1234514»