FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cyril Thereau

«123414»
***alex***31.08.2006 14:33

Sunt curios cum o sa-l cheme galeria la salut.. Cyril, Cyril... sau Thereau, Thereau... :D

skorpio1531.08.2006 15:48
Bienvenue à Steaua, Cyril!

:P

 

Se scrie bienvenU, ca doar nu si-a schimbat sexul :P

 

Am incredere in ochiul de vultur al lui Meme. Sa speram ca se va integra repede si ca le va gauri plasa adversarilor nostri.

Nero31.08.2006 16:41

Welcome :lol: Banuiesc ca o sa joace cu Buzau sambata, as vrea si eu sa vad rezumatul, "s'il vous plait" :P

cmt-steaua31.08.2006 17:56

Un francez la Steaua ! am trait so o vad si pe asta !

pardon . un francez in Romania ! au avut tot timpul ceva cu noi francezi... dar asta nu mai conteaza acum . Bun venit la Steaua si sa bagi goluri multe si bune!

steaua*forever01.09.2006 05:23

Asteptam sa ne bucuram la golurile marcate de tine in UCL si in campionat!

Multa bafta!

FORZA Steaua!

pit_bull_itza02.09.2006 08:50

il da nu-l da din vara se tot aude ceva...eu sincer n-as vrea sa-l dea se stie ca face gafe mari dar daca stam sa ne gandim ca a aparat mingi grele......pe alea le uitam de obicei...eu vreau sa ramana...cu cat e mai omogenizat lotu cu atat mai bine

DTP-Ludacris02.09.2006 08:58

LOL ? :) Cred ca la Carlos se refera ... :lol:

FanSteaua4Life02.09.2006 09:11

Ce parere v-a lasat Thereau in meciul de la Buzau???Em am vazut doar vreo 15 minute din care si faza golului, s-a inteles bine cu Vasilica...

ManiaCU02.09.2006 10:08

Cyril a jucat foarte bine , s-a inteles de minune cu ceilalti coechipieri si a facut faza golului 8) Mi se pare un super jucator care va deveni cu siguranta titular alaturi de Iacob :wink: Vom avea cel mai bun si inalt atac din tara :)

janker steaua02.09.2006 14:07

Cyril nu ma inpresionat Iacob este peste el cu mult

cocoapuff_Steaua02.09.2006 17:10

Nu stiu ce vorbiti fratilor aici dar eu am fost la meci si mi s-a parut slab... Oricum e primul meci la Steaua deci nu trebuie sa-l judecam prea repede ... un joc slab oricum... multa bafta in continuare

Ayrton02.09.2006 20:02
Cyril nu ma inpresionat Iacob este peste el cu mult

 

Nu chiar foarte mult, doar 2-3 cm... :lol:

 

Nu pare la fel de puternic, dar mie mi se pare ca este mult mai combinativ decat Iacob.

Mie nu-mi place cum joaca Steaua atunci cand Iacob este in teren.

Motanu D02.09.2006 20:28

Iacob are si el unele momente cand pare mai lent si mai absent din joc decat Dica...

Thereau pare mai mobil.

bodanelu03.09.2006 00:42

La Steaua se schimba stilul de joc in functie de atacantul folosit. Cand joaca Iacob se abuzeaza de mingi pe el, pt ca e puternic. Cand jocaca Badea se joaca repede, pe jos, combinativ

janker steaua03.09.2006 01:34

ayrton am vazut ca peste tot il critici pe Iacob daca nu-ti place fata lui atunci crezi ca nu este bun?dute si spunei lui Gigi sa-l vinda

bodanelu03.09.2006 01:50

nu e vorba de fata aici, ca fotomodele sunt la rapid nu la noi! dar Iacob are un stil de joc, Badea altul, Oprita altul.. Momentan e bine ca unt multi si Oli are de unde alege!

steaua*forever04.09.2006 05:51

De s-ar intoarce Iacob mai repede! Imi place si Thereau, pare determinat si mobil, dar cu cat avem mai multe optiuni, cu atat mai bine. Sunt atatea meciuri in saptamanile ce vor urma!

ulivius04.09.2006 05:53

Nici pe mine nu m-a impresionat Thereau. Sper sa fie mai mobil si mai bataios in meciurile oficiale. Oricum, Badea ar trebui sa fie prima optiune in atacul Stelei.

steaua*forever04.09.2006 05:56

Sa-i dam totusi putin timp lui Thereau sa se obisnuiasca cu echipa. (scuzati cacofonia!) E primul lui meci la Steaua.

Sonic04.09.2006 08:44

Chiar si el a declarat ca ii trebuie putin timp sa se acomodeze. A promis ca unul dintre primele lui goluri la Steaua va fi in meciul cu Dinamo Kiev; cred ca asteapta cu nerabdare si meciul cu Ol. Lyon, stiind foarte bine formatia franceza, deoarece este nascut in imprejurimile orasului Lyon

c.ronaldo1705.09.2006 05:19

om trai si om vedea.... HAI Cyril....

MadFroG06.09.2006 04:18

Cyril Thereau la Steaua.Chiar nu ma asteptam sa se definitiveze acest transfer.MM si-a facut datoria,a adus jucatori valorosi la echipa,GB si-a facut datoria ca a dat bani pentru transferuri,ramane ca si Oli si ceilalti jucatori sa ne aduca cat mai multe motive de sarbatoare,poate 24-ul si o calificare in optimi in CL,ar fi ceva de vis.

:twisted: :twisted:

Sper ca Cyril sa se integreze cat mai repede in echipa,pentru ca s-a vazut la primul lui joc in tricoul Stelei, ca inca nu se intelege cu coechipierii.

broken06.09.2006 05:37

...oricarui jucator ii trebuie o perioada de acomodare.... :wink: acum depinde cat de repede se va integra la Steaua...

e absurd sa-i cereti ca de la primul sau meci sa se inteleaga cu coechipierii

se7en08.09.2006 07:50

Sper sa il vad maine cu Argesul macar 15 minute.

Bogdan4Steaua08.09.2006 08:47

Daca Oli decide sa il menajeze pe Dica, nu este exclus sa il vedem titular alaturi de Badea.

«123414»