Maine este o zi pe care am asteptat-o cu totii de prea mult timp poate. Insa asta nu mai conteaza acum. Tot ce conteaza este ca, iata, tot Steaua e cea care ne face sa visam frumos, care ne umple sufletul de bucurie, Steaua si numai Steaua.
Ce imi doresc maine, este ca baietii sa faca un joc cat mai frumos si de ce nu, sa scoatem un rezultat pozitiv acolo. Nimic nu este imposibil iar Steaua nu are ce pierde, poate ca asta este atuul ei.
Hai Steaua!!!
steagsimplu steaua_ro steagcruce2 steagsimplu steagcruce2
