FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo Kiev - SUPER Steaua Bucuresti 1-4

«17891011»
vlad_13.09.2006 12:31

O sa fie un meci greu...De fiecare data primul meci e cel mai greu apoi incepi sa le castigi pe banda rulanta :D....

Eu sper intr-un egal dar o victorie ar fii....mai mult decat bestiala!!!

Anyways...Forza Steaua!!! fular-campionii steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2

MIREL6RADOI13.09.2006 13:25

Batem 2-1! steag2 Sper sa nu joace ov Petre ca atc ma apuca dracii.. :mrgreen: Chirurgul dica10 se va ocupa de "caz".

LUPTA Steaua! steagcruce2

Frumoase emoticons-urile :wink:

Allleecx13.09.2006 13:28

Dynamo Kiev 1-3 Steaua ( Rincon / Dica , Thereau ,Goian) steagcruce2 steag2

claud1u13.09.2006 13:32

Steaua 2-1 Dinamo Kiev ... asa ar fi cel mai bine ... sa luam 6 puncte de la Dinamo Kiev

sorin_77713.09.2006 13:33

Acum cred ca am inspiratia sa dau si un pronostic.

Kiev - Steaua 0-1

 

Gol marcat de Banel Nicolita in prima repriza...

In minutul 75 ratam si un penalty prin Dica.

Phire13.09.2006 16:49

Sa dea Domnul sa fie asa! :mrgreen:

Eu m-as multumi si cu un egal, desi cred din tot sufletul ca baietii pot pleca de la Kiev cu toate cele 3 puncte puse in joc.

Se tot zvoneste ca Oli va incepe cu Stancu in locul lui Klemi, si cu Badea in atac, alaturi de Dica. Desi personal m-as fi simtit un pic mai linistita cu Klemi titular (la urma urmei, Stancu a jucat doar 1 meci oficial pentru Steaua pana acum), am incredere in Oli ca se va dovedi inspirat, asa cum s-a intamplat si in returul cu Standard.

Sper ca baietii sa joace fara emotii, sa-si impuna jocul, si mai ales, sa nu mai greseasca la finalizare, ca la un asemenea nivel, ratarile chiar se razbuna.

Indiferent de rezultatul din seara asta, eu zic ca trebuie sa fim mandri de ei ca au ajuns pana aici, lucru la care altii doar viseaza.

 

Forza Steaua!!! steag2

Bogdan4Steaua13.09.2006 17:05

Steaua va incepe meciul in urmatoarea formula:

 

Carlos

 

Saban - Goian - Ghionea - Nesu

 

Nicolita - Lovin - Paraschiv - Cristocea

 

Dica - V. Badea

waste13.09.2006 17:10

O formula corecta. Nu era normal ca Badea sa fie tinut rezerva.

waste13.09.2006 17:18

O formula corecta. Nu era normal ca Badea sa fie tinut rezerva.

 

Scuze pentru dublul post. Forumul merge f. greu.

***alex***13.09.2006 18:24

Haideti baieti veniti cu un egal de acolo si e bine!

 

FORZA Steaua!!!

 

steaua_ro forzateauafularsteaua2forzateaua steaua_ro

Bogdan4Steaua13.09.2006 18:52

Goooooool Steauaaa!!!!!!! Marcheaza Ghionea!

adela_dreka13.09.2006 18:58

am zis eu ca vom castiga :) si il astept pe dragalashul de Banel Nicolita sa bage si el unu..... HAI Steaua!!!!!!!!!

Bogdan4Steaua13.09.2006 19:08

Gooool Badea!!!

 

2-1 pentru Steaua!!!

alex_steaua_bucuresti13.09.2006 19:27

Ii rupem pe ciumpalacii astia de la Kiev.Forza Steaua!

alex_steaua_bucuresti13.09.2006 19:27

Ii rupem pe ciumpalacii astia de la Kiev.Forza Steaua!

Bogdan4Steaua13.09.2006 19:28

Gooool Dica!!!

 

3-1 pentru Steaua!!!!

alex_steaua_bucuresti13.09.2006 19:28

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!3-1,3-1,3-1!Dica,Dica,Dica. dica10

horse3713.09.2006 19:42

stiu, mai sant 45' da' e incredibil, nu-mi vine sa cred! inca 45'in acest vis si totul o sa devina realitate dupa ultimul fluier!

bai!!! va vine sa credeti ca conducem kievul cu 3-1!!!

 

HAI Steluta!!!

dimitrie13.09.2006 20:21

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Steaua !!!!!!!!! 4-1

MOOOOOORI Borcea !!!!!!

Bogdan4Steaua13.09.2006 20:22

Gool superb Dica!!!

 

4-1 pentru Steaua! Incredibil!!!!

Nero13.09.2006 20:24

Et de quatre cum ar zice lyonezul :lol:

 

Un start mai bun nici ca se putea steag2

 

Lyon - Madrid 2-0 cu x faze clare de gol (in special Lyon). Se pare ca finala grupei va fi Lyon - Steaua !

ciupixy13.09.2006 20:25

Steaua lupta daca ne iubesti! :D::P :lol:

Bogdan4Steaua13.09.2006 21:25

Meci splendid, rezultat splendid!

 

1. Steaua

2. Ol. Lyon

3. Real Madrid

4. Dinamo Kiev

 

 

Restul e tacere......

Horica13.09.2006 21:27

steag2 steag2 steag2

Forza Steaua!!! Forza Steaua!!!

steag2 steag2 steag2

 

Unde sunt arbitrii nenea Copos si nenea Borcea????

Virgil13.09.2006 21:28

Stiam ca Steaua e o echipa mare,dar azi a fost fantastica.I-a iesit totul.La 4 - 1 vorbele sunt de prisos.Felicitari baieti ! Sunteti fala noastra si a intregii tari !

«17891011»