Sa dea Domnul sa fie asa! :mrgreen:
Eu m-as multumi si cu un egal, desi cred din tot sufletul ca baietii pot pleca de la Kiev cu toate cele 3 puncte puse in joc.
Se tot zvoneste ca Oli va incepe cu Stancu in locul lui Klemi, si cu Badea in atac, alaturi de Dica. Desi personal m-as fi simtit un pic mai linistita cu Klemi titular (la urma urmei, Stancu a jucat doar 1 meci oficial pentru Steaua pana acum), am incredere in Oli ca se va dovedi inspirat, asa cum s-a intamplat si in returul cu Standard.
Sper ca baietii sa joace fara emotii, sa-si impuna jocul, si mai ales, sa nu mai greseasca la finalizare, ca la un asemenea nivel, ratarile chiar se razbuna.
Indiferent de rezultatul din seara asta, eu zic ca trebuie sa fim mandri de ei ca au ajuns pana aici, lucru la care altii doar viseaza.
Forza Steaua!!! steag2