FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo Kiev - SUPER Steaua Bucuresti 1-4

«13456711»
gone06.09.2006 03:57
Dinamo 2-2 Steaua  

Steaua 2-0 Lyon  

Steaua 2-1 R.MADRID  

R.MADRID 1-1 Steaua  

Steaua 2-1 Dinamo  

Lyon 1-2 Steaua

 

Sa ne ajute Dumnezeu sa scoatem rezultatele astea...

 

Oriucm eu bag mana in foc ca o sa luam 3 puncte de la Real

 

Ce-ai fumat pretene ? :D

 

Doar daca credem in sansele noastre putem face ceva. Zilele cand ne credeam victime sigure au trecut de mult.

 

PS: Am vazut pe gsp filmuletul ala cu FC Arges - Real Madrid 2-1. Daca atunci s-a putut, acum de ce nu s-ar putea?

Vieri8906.09.2006 08:15

bey oamenilor,voi a-ti vazut cat e un bilet pentru abonati la real-Dinamo Kiev???????e 5 E adik nici macar 200 000!!!!!!!!pentru cei fara abonament 15 E in jur de 500 000 e.......la noi............ca la romani!!!!!!!!!

Alex1406.09.2006 09:00

Putin offtopic... :roll:

@Vieri, in semnatura ta scria asa: "Suntem aici!!!Suntem mereu aici!"

 

Mereu aici, pe forum?

alex_steaua_bucuresti08.09.2006 03:03

Salut tutror stelistilor de pe acest forum.Sunt un mare fan al Stelei si sper din toata inima mea ros-albastra ca echipa mea de suflet va face spectacol la Kiev.Forza Steaua!!!!!!!!!!!!!! steagsimplu

aditza_cheliosu08.09.2006 04:26
Putin offtopic...  :roll:  

@Vieri, in semnatura ta scria asa: "Suntem aici!!!Suntem mereu aici!"

 

Mereu aici, pe forum?

Nu trebuie sa-l acuzi de asta, stiu multi baietzi care vin meci de meci la stadion dar care efectiv nu au bani de bilet la un meci cu Real Madrid, ca sa nu mai vb de intreg pachetul.

In toate peluzele din Romania sunt multi care nu au terminat inca liceul si nu muncesc, deci nu au bani.

Traim intr-o tara saraca.

_yang08.09.2006 07:36
bey oamenilor,voi ati vazut cat e un bilet pentru abonati la real-Dinamo Kiev???????e 5 E adik nici macar 200 000!!!!!!!!pentru cei fara abonament 15 E in jur de 500 000 e.......la noi............ca la romani!!!!!!!!!

 

Si ce... ???

 

Ia vezi cat e un bilet la Real-Barca ???

ktalyn08.09.2006 10:35

Faptu' ca plecam cu sansa a 2-a in partida asta, sper sa fie benefic pt jucatori, sa nu uitam ca e primu meci dupa 10 ani in Liga si ei tre' sa dea tot ce'au mai bun in ei!!!

Performantele din ultimii 2 ani ne'au ajutat sa castigam f multa experienta, sa nu uitam ca d. Kiev a jucat doar 2 meciuri anul' trecut cand au fost eliminati in turu' 2 preliminar!

Cu siguranta Steaua e o echipa greu de batut indiferent de adversar!

Abea ashtept sa aud imnu' din nou...

 

:wink:

steaua rosie09.09.2006 12:39

rusine!!!!!!

 

sant in strainatate si am numai PROTVintr.....

cum pot sa vad meciul daca este numai pe Pro TV?!!?

am incercat sa cumpar de la UEFA, fara succes...

 

la dracu :evil: :evil: :evil:

cum pot sa vad?!?!?!!?!?

sorin_77709.09.2006 15:11

Ma uit la meciul Dinamo kiew - metalurg donetk si observ ca viitorii nostri adversari joaca cu 3 fundasi, 2 inchizatori, 2 jucatori de banda, un atacant la suystinere si 2 varfuri impinse... Eu cel putin asa vad asezarea lor in teren... Destul de ofensivi, sau ma insel? In ciuda acestui fapt este 1-1 in minutul 54...

 

interesant, meciul e inregistrat si acesta este si scorul final, dar vai... :lol: :lol: :lol: :lol:

codrin09.09.2006 15:36

Cine nu crede in rezultate bune nu e stelist

Virgil10.09.2006 05:22

Olimpiyskiy Stadium din Kiev,pe care se va disputa intalnirea tur dintre Dinamo Kiev si Steaua.Construit în 1948 si modernizat pe parcurs.83.160 de locuri pe scaune.Arata ca o imensa farfurie adânca.

 

kiev_olimpiyskiy1.jpg

 

kiev_olimpiyskiy2.jpg

sorin_77710.09.2006 06:41

Cred ca asa se vrea sa fie in viitor Lia Manoliu la noi... Urat si pur comunist, poate sa ii puna zece nivel ca tot nashpet arata...

Rossoblu10.09.2006 06:59

Lia Manoliu deja arata asa, am inteles ca vor sa scoata pista de atletism ...

stelist_4_ever9010.09.2006 07:00

nu cred ca o sa fie la fel deoarece astia au zis ca o scoata pista de atletism pe lia

_yang10.09.2006 08:28

Si ce fara pista nu arata tot ca in vremea comunistilor ???

c.ronaldo1710.09.2006 09:00
Si ce fara pista nu arata tot ca in vremea comunistilor ???

 

cred ca ar arata ca un camp nou da mult da cu 60 000 de mii de locuri in loc de aproape 100000

_yang10.09.2006 11:25

@c.ronaldo17

 

 

Hai ma fii serios...

alex_steaua_bucuresti10.09.2006 11:34

Iesim in Piata Universitatii daca bate Steaua?

sorin_77710.09.2006 12:16

Nu sunt acum zilele francofoniei la Bucuresti? Am inteles ca nu se da voie in Piata la manifestari de bucurie...

laca_710.09.2006 12:28

cea mai mare prostie;n-are voie omul sa se bucure, ca scartaie aia la vioara :x

alex_steaua_bucuresti10.09.2006 13:06

Zilele francofoniei o sa fie pe 26 si 28 septembrie.Deci,se iese joi pe strazi daca Steaua castiga?

_yang10.09.2006 13:11

Culmea e ca daca batem Lyon nu ne putem bucura ca sunt zilele francofoniei...[......]

 

Las-o moale cu jignirile.

Moderator

Kristy_Cj10.09.2006 17:25

Pe mine nu ma intereseaza meciul cu Real deocamdata,acum trebuie sa castigam,vor fi 3pct. care ar insemna enorm...daca vom juca curajos si vom fragmenta mult jocul va fi bine...sper doar sa nu jucam deschis pt ca daca iesim la joc,au jucatori foarte buni...Oricum am incredere in Oli si echipa ca vor face un meci bun

_yang10.09.2006 18:59

Tu chiar crezi ca Oli va juca vreun meci in grupe deschis...fara a-si lua masuri de precautie ???

 

 

Scuze... OK

roman66610.09.2006 20:53
eeeeeee 5-0 Steaua are aparare buna nu pierde mai mult de 1-0 maxim 5 -0 auzi la el. 8O

 

ada-ti aminte boro.....4:2 dupa 2:0 deci am luat 4 goluri ..inca unu nu mai era greu de primit(scuze ca am adus aminte de acest meci negru din istoria noastra)

«13456711»