Dinamo 2-2 SteauaSteaua 2-0 Lyon
Steaua 2-1 R.MADRID
R.MADRID 1-1 Steaua
Steaua 2-1 Dinamo
Lyon 1-2 Steaua
Sa ne ajute Dumnezeu sa scoatem rezultatele astea...
Oriucm eu bag mana in foc ca o sa luam 3 puncte de la Real
Ce-ai fumat pretene ?
Doar daca credem in sansele noastre putem face ceva. Zilele cand ne credeam victime sigure au trecut de mult.
PS: Am vazut pe gsp filmuletul ala cu FC Arges - Real Madrid 2-1. Daca atunci s-a putut, acum de ce nu s-ar putea?


