FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo Kiev - SUPER Steaua Bucuresti 1-4

«12345611»
Kustic30.08.2006 12:05

Dinamo 2-2 Steaua

Steaua 2-0 Lyon

Steaua 2-1 R.MADRID

R.MADRID 1-1 Steaua

Steaua 2-1 Dinamo

Lyon 1-2 Steaua

 

Sa ne ajute Dumnezeu sa scoatem rezultatele astea...

 

Oriucm eu bag mana in foc ca o sa luam 3 puncte de la Real

SwIsSBoY30.08.2006 15:21
sper s-a castigam la Kiev nu va fi usor dar cred intr-un 1-0 pentru Steaua.

Batem atat lyonul cat si realul aks.apoi la real facem cel putin egal,batem pe Dinamo Kiev aks fara nici un fel de problema iar la Lyon nu ne va mai interesa rezultatul deoarece vom vi deja calificati mai departe.13 puncte minim.

cred ca ne vom califica in optimi alaturi de Lyon.

Parerea mea:Real Madrid e mai slaba ca niciodata.Real nu mai e ceea ce a fost si veti vedea ce va pati inca din prima etapa la Lyon.pronostic 3-0.

Sa fim seriosi....,Real anul acesta va face performanta,are la conducere pe Capelo,este 1 antrenor mare,a demonstrat deja,a facut achizitii mari,dar sa speram,ca Steaua sa-surprinda,macar aici la Bucuresti!!!

Bogdan4Steaua30.08.2006 15:23

Am urmarit Realul in cateva amicale si pot spune ca echipa nu este inca omogena. Ramane de vazut in ce stadiu se vor afla la ora meciurilor cu noi.

MachedonuRAPID31.08.2006 06:57
Dinamo 2-2 Steaua  

Steaua 2-0 Lyon  

Steaua 2-1 R.MADRID  

R.MADRID 1-1 Steaua  

Steaua 2-1 Dinamo  

Lyon 1-2 Steaua

 

Sa ne ajute Dumnezeu sa scoatem rezultatele astea...

 

Oriucm eu bag mana in foc ca o sa luam 3 puncte de la Real

 

Ce-ai fumat pretene ? :D

laca_731.08.2006 07:11

da zi tu un pronstic :x

alexxxul31.08.2006 10:15

imi spune si mie cineva kt costa deplasarea la Kiev?? plzzz :( steagcruce2

monoxid31.08.2006 11:17

as vrea sa stiu cat costa biletul la Dinamo Kiev Steaua si de unde as putea sa-l iau. Viza se ia din Bucuresti sau de la Suceava pentru cei care sunt mai aproape. Costa 20 $ americani.

 

Mono, Bacau!

 

Forza Steaua!

EdDyS$@n31.08.2006 19:28

Dinamo Kiev 1-2 Steaua

Steaua 1-1 Lyon

Steaua 2-1 R.MADRID

R.MADRID 2-0 Steaua

Steaua 3-0 Dinamo Kiev

Lyon 1-2 Steaua

 

He he !! ce belea ... macar visam si noi cu ochii deschisi :D

Dan_BKL31.08.2006 20:10
Dinamo 2-2 Steaua  

Steaua 2-0 Lyon  

Steaua 2-1 R.MADRID  

R.MADRID 1-1 Steaua  

Steaua 2-1 Dinamo  

Lyon 1-2 Steaua

 

Sa ne ajute Dumnezeu sa scoatem rezultatele astea...

 

Oriucm eu bag mana in foc ca o sa luam 3 puncte de la Real

 

Ce-ai fumat pretene ? :D

 

[...]

 

Editat. Moderatorii

camero_ne201.09.2006 09:35

Steaua Steaua Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!![/img]

Vieri8902.09.2006 05:22

8) 8) :D:D FORZZA Steaua!!!!!!!! 8) 8) :D:D

bastan00702.09.2006 06:45
Va fi un meci greu, ca orice meci din Champions League, in tribune va fi o atmosfera infernala daca tineti minte in meciurile din Ucraina sunt acele goarne care suna in continuu, sunt destul de stresante.

Ucrainienii vor considera acest meci ca cel mai usor din grupa si vor dori sa-l castige, o tactica buna ar fi contraatacul. Sper la un egal.

:oops

:oops: de ce nu,dar sunt sigir ca baietii nostri vor fi la fel de motivati ca-n meciul cu bettis .Vor veni acasa cu 3 puncte

M.P02.09.2006 08:01

Ca orice stelist adevarat imi doresc ca Steaua sa ia cel putzin 9 puncte in meciurile din grupe ... Sunt convins ca Realul poate fi invins in ambele meciuri de catre Steaua , Lyon`ul la fel , kiar daca detzin suprematzia in Frantza ... Mai greu este insa cu Kyev`ul ... Nu`sh de ce, dar tare`mi e teama de meciul cu rushii .. Dar , ce`o fi o fi .. tre` sa ne bucuram ca am ajuns pana in grupe si sa ne rugam sa trecem in primavara europeana .. Forza Steaua si mult succes

alexxxul03.09.2006 09:32

dak merge cineva cu trenul la Kiev.. sa ma anunte si pe mine plzzzz.. a***@*** .. un mail sau sa bage idu' p mess.. ms forzateaua steag2

c.ronaldo1703.09.2006 14:54

cred ca in Ghencea Steaua va castiga tot .... adik 9 puncte.... dar in deplasare mie greu sa cred ca vom lua vrun punct... :(

 

poate doar la Kiev sa luam vrun ptc.... dar pe bernabeu si la Lyon nu cred.... mie frica sa nu ne dea vrun 5-0 Lyon.... :(

laca_703.09.2006 15:08

eeeeeee 5-0 Steaua are aparare buna nu pierde mai mult de 1-0 maxim 5 -0 auzi la el. 8O

ktalyn03.09.2006 16:01
avem sanse 50-50 depinde de ziua pe care o prindem, ar fi bun si egalu totusi!

 

Egal la Kiev?

Vorbesti prostii. O sa invinge, si vom avea moral in fata celor de la Lyon si Real. daca batem Dinamo Kyev si facem un egal cu Lyon la madrid o sa castigam. Am vazut meciu cu Villarreal si nau facut mare lucru, desi Capello e multumit. In schim Dynami si Lyon au victorii pe line ca si Steaua!

 

hai sa nu exageram..nu e kiar asa cum zici tu...va fi foarte foarte greu..niciun meci nu seamana cu altu'...eu totusi sper sa ne klifikm!!!

vood0o04.09.2006 04:15

deci e bine ca sperati ..vad ca unii dau pronosticuri ca vom bate Real Madrid cu 3-0 sau ca nu vom pierde nici macar un punct in Ghencea sau in dublele cu Kiev sau Lyon.Oamenilor inainte sa scrieti ganditi-va si voi putin , analizati loturile echipelor din grupa , comparati-le si dupa aceea puteti vorbi.

Eu unul zic ca terminam grupa cu 5 puncte : egal + victorie in dubla cu Kiev si luam un punct in unul din meciurile ramase.Asta e cel mai probabil....

alexxxul04.09.2006 08:52

Salut.. vreau si eu sa merg la kieev:((( sau macar vreau un bilet pt meci.. ca ma duc singur.. mi-e ca dak ma duc pana acolo nu gasesc :( stie cineva cum pot face rost???

c.ronaldo1704.09.2006 08:57
eeeeeee 5-0 Steaua are aparare buna nu pierde mai mult de 1-0 maxim 5 -0 auzi la el. 8O

 

laca_7 stiu ca avem aparare buna.... da nu uita ca Lyon a batut cu 3-0 pe Madrid anul trecut... iar anul acesta a batut la Nice 4-1... unde e f greu sa castigi... yo sper sa nu pierdem

 

PS: Sa speram ca Lyon va fi calificata i=in ultima etapa... poate ne "lasa" sa-i batem... adica niste rezerve sa fie

_yang04.09.2006 13:20

Cu siguranta Lyon va fi calificata in ultima etapa...

Ana-Maria04.09.2006 14:32

• Avion: un bilet costa între 428 de euro si 554 de euro

• Masina: 894 km, traseul cel mai scurt fiind Bucuresti - Urziceni - Crasna - Albita - Hincesti - Chisinau - Kiev

• Tren: biletul dus-întors costa 3.000.000 de lei vechi

• Viza: 15 dolari sau 30 de dolari pentru o persoana costa viza turistica

• Bilet de meci: 20-75 de euro

 

Biletul si viza n-ar fi foarte mult,dar ce facem cu drumul?Tine treaba cu nasul?:D

laca_704.09.2006 14:54
eeeeeee 5-0 Steaua are aparare buna nu pierde mai mult de 1-0 maxim 5 -0 auzi la el. 8O

 

laca_7 stiu ca avem aparare buna.... da nu uita ca Lyon a batut cu 3-0 pe Madrid anul trecut... iar anul acesta a batut la Nice 4-1... unde e f greu sa castigi... yo sper sa nu pierdem

 

PS: Sa speram ca Lyon va fi calificata i=in ultima etapa... poate ne "lasa" sa-i batem... adica niste rezerve sa fie

vai da nice o fii mare echipa si madrid tzin sa va spun ca va fii ca anul trecut o mare dezamagire poate sa ne bata dar nici un caz 5-0 maxim 2-0
MadFroG05.09.2006 18:04
eeeeeee 5-0 Steaua are aparare buna nu pierde mai mult de 1-0 maxim 5 -0 auzi la el. 8O

 

 

PS: Sa speram ca Lyon va fi calificata i=in ultima etapa... poate ne "lasa" sa-i batem... adica niste rezerve sa fie

Mai are rost sa aduc aminte de Parma ? nu cred.

Multi isi inchipuie ca Dinamo Kiev e o echipa gen Ceahlaul,nu vreau sa ne trezim cu vreo surpriza,asa ca cel mai bine ar fi sa ramanem cu picioarele pe pamant si sa recunoastem ca ucrainienii au prima sansa in meciul cu noi.

weeezer_2005.09.2006 18:07

io zic ca scoatem 4 puncte cu Dinamo, 3 cu realul si 0 cu Lyon.

«12345611»