Avem o grupa foarte grea,cu trei echipe foarte puternice insa si foarte imprevizibile.
Real Madrid daca prinde o zi mai slaba,putem sa-i batem si aici si acolo.Sa ne amintim cand au prins o zi slaba,anul trecut cu Olympiakos au reusit sa castige in ultimul minut de joc cu 1-0.
Dinamo Kiev,are momente si momente,daca stim sa le temperam jocul,sa punem stapanire pe teren si sa le aratam "cine e seful" nu avem nici cu ei probleme.Nu sunt foarte constanti,anul trecut au pierdut CL,din cauza ca au fost eliminati de FC THUN,anul asta au intrat in Liga dupa ce au invins clar,o echipa mult mai bine cotata,Fenerbahce.
Lyon,este favorita grupei cert,are un lot extrem de valoros,foarte omogen,e adevarat ca l-au pierdut pe Diarra,insa au ramas acolo jucatori foarte valorosi ca Juninho,Tiago sau Wiltord.
Noi avem avantajul ca baietii joaca de mult timp impreuna si ca formam un lot foarte omogen.
Orice e posibil,putem castiga aceasta grupa,putem insa si termina ultimii.
Cred,totusi ca ar fi o performanta sa terminam pe locul 3,si sa ne calificam in Cupa UEFA PENTRU CA AVEM O REVANSA DE LUAT,IAR ANUL ACESTA TROFEUL NU NE MAI POATE SCAPA! :wink: