La ora actuala sunt sigura ca "accidentarea lui Rapaijci" este una falsa.Mi se pare foarte suspect.De s-ar adeveri atunci pot spune cu siguranta ca suntem calificati, pentru ca Rapaijci este un suteur mai bun decat e Carlos portar.Deci este de-ajuns un sut pe spatiul portii ca sa ne punem in genunchi si sa ne rugam...
Mi-am luat bilet din prima zi si in fiecare minut ma uit la el si numar clipele pana cand voi merge in Pta Victoriei (nume simbolic ca si victoria ce ne asteapta), unde voi striga din suflet ca iubesc aceasta echipa de invingatori, voi striga:"FORZA Steaua!!".Mai departe nu conteaza ce va mai fi...
:!: AVERTISMENT:
MECI INTERZIS CARDIACILOR SI LUI...Borcea!!Pai...Ce mama lu' Rahan!!!Transformam Maybach-ul in salvare... :lol: