Astazi au sosit in România,adversarii Stelei de maine.
Atmosfera din lotul lui Standard mi s-a parut una optimista.
La doua saptamani dupa primul meci,ei afirma ca au jucat mai bine si ca ar fi meritat victoria.Dar nu se incurca din atata lucru.
Sunt convins ca maine alaturi de jucatorii nostri,vor face meciul vietii lor.
Spuneam la deschiderea topicului ca Steaua e favorita.
Si asa e privind prin prisma celor doua goluri marcate la Liege,a meciului egal obtinut acolo,a faptului ca va juca in fata propriilor suporteri.
Dar parca nu e suficient.
Voi avea emotii din primul si pana in ultimul minut al meciului.
Pentru ca oricat de multe puncte de sustinere ai avea,cu destinul nu te poti juca.
Bafta Steaua si fie ca destinul sa-ti fie si sa ne fie favorabil!
