O noapte magica, care as dori sa nu se mai termine. Noaptea Stelei, una pe care n-o s-o uitam multa vreme de acum incolo.
Nu credeam c-o sa mai pot spera vreodata c-o sa ne ocoleasca si pe noi ghinionul, dupa blestematul ala de meci cu Boro. In seara asta, insa, am crezut in calificare din primul minut pana in min. 94.
Multumim, Steaua, pentru inca o noapte magica, multumim baietilor care au jucat cu pasiune si daruire, au fost uniti si au crezut in sansa lor pana la capat, multumim Oli pentru c-a avut curaj si a mizat pe cartea atacului, multumim Carlos pentru cele 2 interventii decisive, si nu in ultimul rand, multumim Vali Badea pentru c-a fost si noaptea sa. Sa speram ca evolutiile sale vor deveni din ce in ce mai bune.
Respect pentru publicul minunat care a cantat si la 0-1!!
Felicitari Steaua, pentru ca te-ai intors acolo unde ti-e locul
! Am mare incredere in tine c-o sa iesi cu capul sus din grupe.
Mandra ca sunt stelista steag1
P.S. Singurul regret pe care il am in noaptea asta e ca Ogararu nu s-a calificat cu Ajax 
P.S.2: Am uitat sa zic: tragerea la sorti e azi, la 7, si va fi transmisa in direct de Pro TV si TV Sport:)