FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Bucuresti - Standard Liege 2 - 1 (1 - 1)

«15678913»
lordandrey0021.08.2006 12:20

Mda...Trebuie sa fim atenti cu arbitri. Daca la modial a dat 3 galbene pt un rosu. Acum poate va da 2 cartonase rosii la acelasi jucator nu:D Acu mai in gluma mai in serios este inadmisibil sa avem intotdeauna parte de arbitri dubiosi (vorbesc de meciurile cruciale)

ktalyn21.08.2006 12:23

eu am incredere ca arbitrii vor fi corecti la fel cum au fost si la Liege! nu cred ca vor fi probleme!

 

steaua_ro spre cl steaua_ro steagcruce2

ulivius21.08.2006 12:50

Putem trece de Standard dar avem nevoie de un meci mare fara greseli la posesie si sa punem constant presiune pe adversar. Si de mult noroc ...steag_steaua_ro.gif

alex4steaua21.08.2006 12:52

Numa sa nu ne credem direct calificati inainte sa se incheie meciul sau sa ne credem calificati sa zicem de conducem cu 3-0 si inca nu ii gata meciul trebuie sa ramanem concentrati toate cele 90 de minute ale meciului

waste21.08.2006 13:08

Am fost acum la National si erau doar baietii cu burta si pigment african.

 

Se vor mai scoate maine bilete la vanzare, sau apelam la ei ? :)

_yang21.08.2006 13:24

Trebuia sa apelezi de azi ca probabil maine n-o sa mai fie nici ei.. :cry: sprecl2 sprecl2

stelist_4_ever9021.08.2006 13:37

trebuie sa fie ca se vor pune in vanzare biletele de la abonamente care au ramas

ktalyn21.08.2006 13:40

intr-un sondaj UEFA:

 

Who will qualify for the group stage of the UEFA Champions League: R. Standard de Liège or FC Steaua Bucuresti?

R. Standard de Liège 13.88%

FC Steaua Bucuresti 86.12%

 

fularsteau2 spre cl steaua_ro steaua_ro fular-campioniifularultrasfularsteaua2

_yang21.08.2006 13:40

@stelist_4_ever90

 

 

Oricum nu cred ca vor ramane multe...

devotee21.08.2006 13:44

VICTORIE! am bilet! sa crape "africanii" de ciuda ca eu am bilet... urasc sistemul de vanzare a biletelor si mai ales "milogii" care fac bisnita.

pentru miercuri, important este sa obtinem VICTORIA!

nu am nici un dubiu, Steaua ii va zdrobi pe fraierii aia...

pronostic 3-0 pentru Steaua.

stelist_4_ever9021.08.2006 13:49

se pare ca se vor pune aproximativ 4000

dica 10021.08.2006 14:18

TEBUIE SA BATEM!

Echipa de start:

 

Carlos

P.Marin Goian Baciu NESU

Nicolita Lovin PARA Cristocea

Dica Badea

 

Rezerve:Cernea,Klemi,Panait,OPRITA,Bostina,G.Coman.

Schimbari:Sa iasa Lovin si sa intre Bostina,IAR Cristocea sa ii ia locul lui Lovin.

Iese Badea si intra Oprita

Iese Nesu intra Klemi.

Batem cu......cu orice scor numai sa ne calificam.

alex4steaua21.08.2006 14:20

N-ai cum sa sti schimbarile fara sa sti scorul :D

korynna21.08.2006 14:24

as fi vrut k in primul 11 sa fie si Klemi.

scor final:2-0 steagsahmic

gone21.08.2006 14:55
Da pan-acuma ce-ai facut?  :D Eu asa mi-am luat plasa la meciul cu Rapedu...  

Am fost azi dim pe Ghencea si-am vazut lume la ambele case (si la abonati). Sa-ncerci acolo prima data.

 

Cum era normal (ca doar au spus ca pana luni se rezerva biletele pt abonati :P ) am gasit bilet. Am vrut sa iau si pt un prieten dar in Ghencea nu mai erau bilete la peluza. In schimb erau la bisnitari.

Vieri8921.08.2006 15:38

pentru meciu asta nu ar fi rau sa aduceti cat mai multi role de hartie(nu igienica=))),sau confeti!!!!!!Ar fi o imagine super cu o astfel de peluza!!!!!!!! 8) :wink:

Red Dogs Forever21.08.2006 16:23

Cred ca la vanzarea biletelor pentru meciul de miercuri seara trebuia sa stea in jurul caselor de bilete cativa baieti de la galerie care sa impiedice "indienii" sa faca specula...

 

BAFTA MIERCURI cu flamanzii

Vieri8921.08.2006 17:13

dak-ai sti u cine face specula............ :D 8)

 

 

Oricum asta e dak esti suporter si stiai ca trebe sa vii la meci,veneai din prima zi sa iti iei biletu stiind ce importanta ridica meciul!!!Sau dadeai unui prietenm sa iti ia!!!dak nu inseamna kvrei bilet la suprapret!!!!!!!!! :!: dica10

alex4steaua21.08.2006 17:30

Eu vreu sa vad stadionul plin si se pare ca asa va fi 8)

Nero21.08.2006 18:05

Prudenta totusi, ca de cate ori am zis "meci usor", am dat-o in tribune (sau cel mai aproape in bara). Exemple... incep cu Rosenborg, inchei cu Boro, cele care dor cel mai tare.

 

Sper sa ne calificam, nu conteaza scorul.

 

sprecl2

***alex***21.08.2006 18:13
Steaua va pune în vînzare, marți, încã 5.000 de bilete pentru partida cu Standard Liege, a anunțat directorul executiv al Stelei, Valeriu Argãsealã.(stelisti.ro)
drlv8521.08.2006 18:18
Cred ca la vanzarea biletelor pentru meciul de miercuri seara trebuia sa stea in jurul caselor de bilete cativa baieti de la galerie care sa impiedice "indienii" sa faca specula...

 

BAFTA MIERCURI cu flamanzii

 

regret sa o spun .. dar nu cred ca ti-a trecut prin cap ca, chiar UNII dintre ei .. subliniez UNII, sunt cei care "BISHNITZEAZA" .. ei bine eu cu ochii mei i-am vazut x-(

Red Dogs Forever21.08.2006 19:08

@drlv85...E o varianta la care chiar nu m-am gandit, da ce nu face omul ca sa mai produca un ban...Oricum stii cum e ca suporter in preajma unor asemenea meciuri...Dai oricat numai sa fi pe stadion....

 

Bafta miercuri cu flamanzii!!!

Stelista tm21.08.2006 19:34

Ce bine de voi...veti fii acolo!!!!!

 

eu o sa stau in fata teleului... :cry: desi mi-ar place ffffff mult sa fiu pe stadion...sa traiesc momentul si sa savurez atmosfera

 

Cu gandul alaturi, HAI Steaua!!!!!

stelist_4_ever9021.08.2006 20:12

maine se vor pune in vanzare bilete si la Lia si la Ghencea sau doar la unu dintre ele??

«15678913»