Mda...Trebuie sa fim atenti cu arbitri. Daca la modial a dat 3 galbene pt un rosu. Acum poate va da 2 cartonase rosii la acelasi jucator nu:D Acu mai in gluma mai in serios este inadmisibil sa avem intotdeauna parte de arbitri dubiosi (vorbesc de meciurile cruciale)

