Noroc cu Dicanho, ca altfel nu scotea Romania 3 puncte, la felul in care a jucat. Dac-am ajuns sa ne chinuim si cu albanezii :roll: ...
Bine ca el si cu Ghionea nu s-au accidentat serios, ca a fost cat pe ce.
Cred c-am gasit solutia pentru jocul slab al Romaniei: ne rugam de acum incolo ca d-alde Tamas, Contra, poate chiar si Florentin Petre sa ia cartonase cat mai des, ca Piturca sa fie obligat sa bage jucatori cu adevarat valorosi in locul lor -s-a vazut diferenta intre Tamas si Ghionea:)- . :lol: :lol:
Sa speram c-o sa-l vedem pe Ogararu in meciul cu Belarus 
P.S. Ce gol a luat saracu' Hamu... 