FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nationala Romaniei

«1171819»
Recoba13.10.2007 22:56

yo_marius

mai bine ca au jucat in Constanta...daca jucam pe un teren bun nu ii mai bateam...uite ...sincer...crezi ca daca Steaua juca returul cu valencia pe un gazon decent cel putin si nu in noroiul ala...ii mai bateam ? sincer acum....Piturca a gandit genial...si echipa trimisa de el in teren si a facut datoria...Ogararu...stelar..doamne ce calm poate sa aiba baiatul asta...in fine bv lor...si bafta in continuare...

yo_marius_xxx14.10.2007 07:44

@recoba

 

o intrebare:ce crezi tu ca se intampla daca dadea olanda gol la sutul lui seedorf??sincer chiar crezi ca inscria Romania,sau ne mai dadeau ei 1 gol pe contraatac??si inca o intrebare:sincer,tu crezi ca golul lui Goian a venit altfel decat intamplator???

c.ronaldo1714.10.2007 10:39
o intrebare:ce crezi tu ca se intampla daca dadea olanda gol la sutul lui seedorf??

 

Daca jucam fara portar poate. Sincer, cate ocazii de gol au avut olandezii in aceasta dubla mansa?

AmuntBoy14.10.2007 11:26

au avut maxim 3 ocazii bune in ambele meciuri

Nici nu se compara cu campania precedenta, cand au fost net superiori

SteauaToronto14.10.2007 18:58

Topic inchis.

 

Discutii despre Nationala Romaniei:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showforum=48

«1171819»