yo_marius
mai bine ca au jucat in Constanta...daca jucam pe un teren bun nu ii mai bateam...uite ...sincer...crezi ca daca Steaua juca returul cu valencia pe un gazon decent cel putin si nu in noroiul ala...ii mai bateam ? sincer acum....Piturca a gandit genial...si echipa trimisa de el in teren si a facut datoria...Ogararu...stelar..doamne ce calm poate sa aiba baiatul asta...in fine bv lor...si bafta in continuare...
