FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nationala Romaniei

«13456719»
giuliano_10130.08.2006 14:05

cred ca de voie de nevoie Piturca va alinia o formula ofensiva pentru ca singurul mijlocas defensiv valid a ramas Paul codrea.

altfel, mi-ar placea sa-i calcam in picioare pe bulgari pentru badaraniile pe care le-au debitat in ultimul timp.

aditza2630.08.2006 14:53

Romania - Farul II 8-0

 

Sa speram ca nu se imbata iar cu apa rece si in meciul oficial fac prostii.

Motanu D30.08.2006 15:32

@aditza26:

 

Stii cumva si cate autogoluri au fost ? :roll:

aditza2630.08.2006 15:35
@aditza26:

 

Stii cumva si cate autogoluri au fost ?  :roll:

 

Daca o fi dat doar Mutu 2 goluri, inseamna ca 6 autogoluri... :lol: :lol: :lol:

***alex***30.08.2006 16:16
Andrei Margargaritescu a fost convocat de urgenta de selectionerul Victor Piturca, in locul accidentatului Sorin Paraschiv...

 

gsp.ro

 

Am lasat numele jucatorului exact cum era si pe site :D

aditza2631.08.2006 04:44

Ehn, oricum nu este un jucator asa important ... :lol:

ktalyn31.08.2006 10:53

sper sa poata evolua Dica pt ca avem mare nevoie de el, ar fi mult mai util ca r cocis, suna bn un atac format din Mutu Dica si marica care si'a dat drumu si marcheaza des pt sakhtar, el e peste niculae zic yo!

 

 

Romania bulgariA 3-0 scurt! :wink: steagro

bodanelu01.09.2006 23:54

http://gsp.ro/index.php?a=54375&shift=1

 

daca e adevarat felicitari jucatorului Ganea care a sarit la gatul bulgarilor

uZy | @nDr3i02.09.2006 00:45

ROOOOOMANIA!!! GO GO Romania!!!!...ne vom califica ..presimt :)

DTP-Ludacris02.09.2006 06:53

steagro HAI Romania !!! Batem cu 2-0 ..

Stelista tm02.09.2006 08:12

HAI Romania!!!! steagro

 

 

Trebuie sa ne calificam!!!! :wink: Ar fi cazul sa aratam valoarea fotbalului romanesc....in ultimii ani am cam ...:oops:

 

 

 

BAFTA!!!!steagro

c.ronaldo1702.09.2006 09:00

mda... sa jucam cu f.Petre in locul lui Banel Nicolita.... sa bagam un jucator bun de la TSK in loc sa bagam un jucator extraordinar de bun de la Steaua...

TSK echipa in turul 3 al Cupei UEFA

Steaua - no comment

 

asa ca domnule Piturca... mai trebuie sal bagi pe lupescu si Stelea si sigur luam World Cup...

 

de fapt de la faza cu Ogararu anul trecut, mi se pare deacum ceva obisnuintza aceste lucruri....

 

De Ce toate incidentele de la natzionala se intampla intre Pitzurca si Fotbalistii Stelei.... cei de la RAPID SI Dinamo nau nici o treaba....

Stelista tm02.09.2006 09:56

Ce nu joaca Nicolita???????????? :roll:

 

 

Dl Pitzurca ce face? Vrea sa ne calificam????????

forever_STEAUA02.09.2006 10:07
România va începe partida împotriva Bulgariei în următoarea formulă: Lobonţ - Contra, Tamaş, Chivu, Raţ - Codrea, Roşu - Mutu, Dică, Florentin Petre - Marica.

 

sursa: gsp

 

 

Eu nu sunt atat de sigura de victorie... Dar cine stie?! Poate avem noroc...

DTP-Ludacris02.09.2006 10:14

Offff ce "antrenor" de mana a 3-a avem ,in fatza unui moment asa de important greseste primu "11" ,sa vedem ce realizeaza el asta seara cu Fl.Petre ,Contra .. :roll:

Stelista tm02.09.2006 10:26

Cred ca avem nevoie de mult noroc....doar norocul ne poate salva in seara asta :cry:

 

 

Ce-i cu formatia asta????? Pitzurca ....TREZIREA!!!!! Tb sa ne calificam!!!!!

 

 

steagro

DTP-Ludacris02.09.2006 10:28

Doar Dicanu ne poate salva ... :twisted:

 

HAI Romania !! steagro HAI Steaua :)

Stelista tm02.09.2006 10:56

Dica si NOROCUL!!!!!!! :wink:

 

 

 

Hai Romania!!!!!steagro

AmuntBoy02.09.2006 12:26

Sa bata Romania ;) steagro steagro

egal la bra-arg si ridic si eu 2M

 

steaua_ro

cmt-steaua02.09.2006 13:00

Eu sper sa ii batem rau ... sa le inchidem gurile la ziaristi aia buylgari care scriau articole in ziare farasa se informeze !!!

HAI Romania !!!!!

***alex***02.09.2006 13:33

HAI Romania!!! steagro

 

O sa vezi tu cine e Mamaliciki la sfarsit ba stoicikov!

DTP-Ludacris02.09.2006 13:34

Numele la topic trebuia sa fie " Nationala lui Piturca" :roll: .

 

later edit : 1-0 pt Romania ,sper sa il schimbe la pauza pe Fl Petre asta ca e ZDRENTZE !!!! :evil:

 

Terminat rau Maftei asta ,aduce Piturca asta la natioanala toate javreleeee !!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::e

vil::evil:

horse3702.09.2006 16:07

Lobont si maftei doua chifle autentice in seara asta.

si uite asa l-am facut pe needucatul ala de stoicicov sa zambeasca.

sorin_77702.09.2006 16:15

prima impresie:

 

Echipa de start buna (in afara de Lobont) schimbari de CACAO...

Cea mai neinspirata schimbare Cocis in locul lui Dica: Dica scotea din joc 2-3 adversari, a avut niste pase de exceptie si nu faulta la 16 m... Marele Cocis va ajunge la Milan ca o sa ma fac eu popa!!!!

 

Prostie mare in schimbari ca la acest meci nu am mai vazut...

 

AAAA si inca o intrebare: Nu cumva a jucat si Maccarone?

Radu1802.09.2006 16:15

"Bv pITZI".inca odata ne-ai facut "fericiti" spre sa o ti tot asa cu selectia k o s-o duce fff bn.Sper sa mai convoci la nationala si alti rapidisti pe langa maftei pt k joaca fff bn.FORZA Steaua.RESPECT Dica,Nicolita,P.Marin.

«13456719»