@ I.N.Money
Pertinenta opinia in legatura cu locul de disputare al jocurilor nationalei.
Constanta a probat atasamentul fata de nationala si merita sa gazduiasca in continuare astfel de meciuri.
La fel Timisoara si Craiova.
Probabil ca si Pitestiul ar putea gazdui meciuri ale nationalei,tinand cont de faptul ca are un stadion corespunzator.
Dintre stadioanele Capitalei,Steaua,odata cu refacerea gazonului si a unor imbunatatiri aduse,este cel mai indicat.Tinand cont si de capacitate,dar si de faptul ca tribunele sunt apropiate de terenul de joc.


