FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1787980818289»
Daniel-Ionut01.07.2012 09:27

The Avengers, foarte bun ! Desigur, trebuie sa vedeti Thor inainte, si Captain America: The First Avenger, The Incredible Hulk, Iron Man (astea optional).

blindica01.07.2012 12:05

A aparut un serial de comedie in care il gasim pe Charlie Sheen. Se numeste ''Anger Management''. Bineinteles, primele doua episoade se gasesc deja pe torrente pentru cei care incurajeaza pirateria, evident... nu este cazul aici. :))

olfgob06.07.2012 21:14

Prometheus.Fiind un fan Alien, era un "must see".Mie mi-a placut.Ce n-am inteles e prima scena.Unii spun ca e scena crearii vietii pe Pamint,Nici o secunda nu mi-a sugerat asta.Unul di Ingineri decide ca nu-i place ce fac ai lui si incearca sa-si distruga specia?Greu de crezut ca la nivelul tehnologic al lor erau cantonati doar pe o singura planeta.Cheia mi se pare substanta neagra-a fost creata sau gasita?Un sequel cred ca pe asta se va baza.Daca a mai vazut cineva filmul, astept pareri(cele ale fanilor Hangover, Avengers, Transformers si alte idiotenii asemanatoare vor fi considerate irelevante din start)

Kellerman06.07.2012 22:11
A aparut un serial de comedie in care il gasim pe Charlie Sheen. Se numeste ''Anger Management''. Bineinteles, primele doua episoade se gasesc deja pe torrente pentru cei care incurajeaza pirateria, evident... nu este cazul aici. :))

 

Presupunand prin absurd ca n-as incuraja pirateria (desi o incurajez foarte tare la orice nivel), cum ai vrea sa urmaresc serialul ? :D

 

Si da, e tare. Nu e la fel de tare ca primele sezoane din two and a half men, dar e de 50 de ori mai bun ca ultimul sezon din two and a half men cu homosexualul ala de ashton kutcher.

blindica07.07.2012 08:38

@ Kellerman:

 

Pentru ca staff-ul fcsteaua.ro este alaturi de useri, iti oferim solutia pentru a putea urmari noul serial al lui Charlie Sheen.

 

http://www.moviesample.net/anger-management-online-gratis

 

Vizionare placuta!

Kellerman07.07.2012 10:19

Ca si cum ala n-ar fi tot piratat, lol.

 

Intr-un singur loc e nepiratat, si asta e la televiziunea FX Channel, la ora difuzarii.

blindica07.07.2012 10:48

Ti s-a mai zis ca esti de la ACTA, nu? :yes:

Este piratat, dar pana cand or baga FX pe reteaua locala... macar poti viziona online daca te macina gandul ca piratezi descarcand.

 

In alta ordine de idei, am vazut Men in Black 3. Poveste interesanta, glume bune, Will Smith nemuritor.

Azzido07.07.2012 11:01

 

un sf bunicel.

Kellerman07.07.2012 11:28
Ti s-a mai zis ca esti de la ACTA, nu? :yes:

Este piratat, dar pana cand or baga FX pe reteaua locala... macar poti viziona online daca te macina gandul ca piratezi descarcand.

 

In alta ordine de idei, am vazut Men in Black 3. Poveste interesanta, glume bune, Will Smith nemuritor.

 

 

Pai nu e tot una ? tot piraterie e. Dar macar daca descarc, am grija sa descarc 720p sa ma uit ca bossii.

drvladyk07.07.2012 13:10

te rog, bossii se uita la 1040:))

blindica07.07.2012 13:30

480p era prea mainstream.

 

Deseara termin si eu seria Transformers.

drvladyk07.07.2012 13:34

abia acuma bre? hai sa-ti dau o inv pe fl ca eu incurajez pirateria

PS 1080 voiam sa zic da am gresit si rau ala de costi nu ne lasa sa editam:P

Kellerman07.07.2012 13:35

Revenind ontopic, cica e genial American Reunion, un fel de continuare la American Pie, primele 3, cu actorii originali. :D

 

Si sa ramanem in aceeasi arie de discutii, downloadez remux-ul de 20 de gb, 1080p, sa ma uit ca Dumnezeu PE PAMANT.

drvladyk07.07.2012 13:39

aha, ai aflat cum se uita bosii:))):))

ramai pe 1080, daca ai si un TV ok, e super

blindica07.07.2012 13:44
Revenind ontopic, cica e genial American Reunion, un fel de continuare la American Pie, primele 3, cu actorii originali. :D

 

Si sa ramanem in aceeasi arie de discutii, downloadez remux-ul de 20 de gb, 1080p, sa ma uit ca Dumnezeu PE PAMANT.

 

Sa n-ai temeri, chiar este! Bineinteles, pentru fanii seriei, caci mie mi-au placut si partile care au deviat fara actorii cu care a inceput.

 

Ati uitat cand luam filme cu 30kb/s, acum nu va multumeste un HDTV-cam.

Kellerman07.07.2012 13:46

Eh, am evoluat si noi. :D Daca imi permit sa ma uit la 1080p, de ce nu m-as uita ? :D

blindica07.07.2012 13:49
abia acuma bre? hai sa-ti dau o inv pe fl ca eu incurajez pirateria

PS 1080 voiam sa zic da am gresit si rau ala de costi nu ne lasa sa editam:P

 

Iaaa, cum facem cu invitatia respectiva, care-s pasii? :greedy:

 

 

 

@Kellerman, glumesc si eu.

 

 

Kellerman07.07.2012 13:50

stiu.. :D

 

iti dau eu invitatie daca chiar vrei

 

l.e: aoleo, nu pot sa-ti dau, zice ca "Limita de utilizatori a fost atinsa. Peste aceasta limita, pot face invitatii numai pentru clasele VIP+."

 

daca vrdkly e vip, iti da el :D

drvladyk07.07.2012 13:52

daca nu iti da kellerman da-mi pm

Kellerman07.07.2012 13:57

dai tu boss, dai tu, ca eu nu sunt boss destul, nu sunt vip.

red&blue_boy07.07.2012 13:58

Say-No-to-Piracy.gif

On water !!! :))

drvladyk07.07.2012 14:09
dai tu boss, dai tu, ca eu nu sunt boss destul, nu sunt vip.

 

ai vazuuuuuuuut?

iNsTiGaToR07.07.2012 20:05
In alta ordine de idei, am vazut Men in Black 3. Poveste interesanta, glume bune, Will Smith nemuritor.

L-am vazut si eu azi. Mi s-a parut foarte tare finalul.

 

zloty07.07.2012 20:15

Vazut astazi Intouchables, film frantuzesc foarte bun bazat pe poveste reala.

blindica20.07.2012 05:53

Vazut Mr. Nobody, film facut in 2009. Actorul principal este Jared Leto, o mai vedem si pe draguta de Juno Temple. :inlove:

 

O abordare incredibila sci-fi, aventura, dragoste, drama, asupra momentelor decisive din viata si cum pot influenta mai tarziu deciziile luate in respectivele clipe. Povestire in rama.

«1787980818289»