FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1798081828389»
Kellerman20.07.2012 08:36

Ma duc miercuri la premiera la Dark Knight asta nou.

 

Doar vroiam sa va zic cat de boss sunt. :D

Ronnie20.07.2012 08:38

L-am vazut.

 

tumblr_m2f9buzL6s1qeytn4o1_250.jpg

Kellerman20.07.2012 14:27

cum sa-l vezi cand miercuri e premiera mondiala

 

 

nici macar cam nu ai putut sa-l vezi

Ronnie20.07.2012 14:56

Il am HD, vrei? :D

Kellerman20.07.2012 15:02

oh, acu m-am prins :D

Ronnie20.07.2012 18:26

De-aia imi esti simpatic :D

gio_stgloria21.07.2012 15:03

Lasati prostiile , uitati-va la un film cu adevarat bun : Intouchables. Sunt multe lucruri pe care le puteti invata din filmul asta. http://www.imdb.com/title/tt1675434/

Ronnie21.07.2012 15:12

Si pe-asta l-am vazut :D Si nu, nu sunt ironic acum, killarman :))

Kellerman25.07.2012 20:12

F-A-B-U-L-O-S DARK KNIGHT RISES !

 

Filmul ultimilor multi ani ! fara indoiala.

Azzido03.08.2012 00:59
gio_stgloria14.08.2012 21:04

The dictator e genial, merita vazul filmul . Personajul pe care Sacha Baron Cohen il interpreteaza e genial de amuzant.

steaua_go26.09.2012 09:22

300 parodia este dementiala:))))

gio_stgloria02.10.2012 12:16

Vreau si eu o recomandare de serial care sa se ridice la nivelul astora

 

Game of thrones

Breaking bad

True blood

Magic City

Suits

Shameless

Misfits

Boardwalk empire

 

axl02.10.2012 12:23

Incearca Shameless varianta UK.

Hell on Wheels, Sherlock, Camelot sau The Pillars of the Earth.

 

torontocanada12.10.2012 21:13

Pentru fanii horor recomand The Perfect Getaway....amazing movie :)

Lari10.11.2012 14:25

Nu-s io cine stie ce cinefil, da' mi-a placut mult In Time.

 

Descrierea de pe imdb.

terente10.11.2012 15:12

Savages - inceput promitator (5-10 minute ) , marca Oliver Stone , sex si violenta dar dezamagire crunta ulterior. Macar finalul sa fi salvat ceva din film dar...

Parca am vazut un remake dupa prostia aia facuta de Pro TV: The Godmother

 

Apropos de remake-uri: Total Recall avandu-l in rol principal pe Colin Farrell. Poate sunt nostalgic dar varianta originala m-a atras mai mult. Chiar daca l-a avut ca protagonist pe Arnold Varzenegger.

 

Astept cu mare , mare nerabdare Lawless:

drvladyk10.11.2012 15:14

pfff, abia ce l-am downloadat... bine macar ca a fost freeleech

Lari13.11.2012 02:08

Ted

 

Un ursulet de plush care injura haios.

Ronnie28.11.2012 21:08

How not to live your life - super comedie, recomand. Episoade de 20m, un serial perfect pentru serile tarzii.

90210 - copilaresc, dar cu un fir oarecum descifrabil. Am rezistat totusi sa vad toate cele 4 sezoane.

Fringe - FBI, cazuri.. alea, alea. Foarte bun.

The Big Bang theory - amuzant. Dar nu-i chiar pe gustul meu.

 

Toate-s seriale.

drvladyk28.11.2012 23:07
How not to live your life - super comedie, recomand. Episoade de 20m, un serial perfect pentru serile tarzii.

90210 - copilaresc, dar cu un fir oarecum descifrabil. Am rezistat totusi sa vad toate cele 4 sezoane.

Fringe - FBI, cazuri.. alea, alea. Foarte bun.

The Big Bang theory - amuzant. Dar nu-i chiar pe gustul meu.

 

Toate-s seriale.

 

tara arde si baba se chiaptana

olfgob29.11.2012 01:43
How not to live your life - super comedie, recomand. Episoade de 20m, un serial perfect pentru serile tarzii.

90210 - copilaresc, dar cu un fir oarecum descifrabil. Am rezistat totusi sa vad toate cele 4 sezoane.

Fringe - FBI, cazuri.. alea, alea. Foarte bun.

The Big Bang theory - amuzant. Dar nu-i chiar pe gustul meu.

 

Toate-s seriale.

De toata laba!In loc de 90210 te poti uita la Dawson's Creek, cu adolescenti credibili, Fringe e un rahat care nu rezista logic mai mult de 8 episoade din primul sezon, How not to live your life e absurd cu spume.N-am vazut nimic din The BB Theory.Seriale bune( unele n-au mai mult de un sezon, pentru ca daca pe american il pui sa gindeasca nu-i ok): Charlie Jade, Babylon 5, Flashforward, Carnivale, Day Break, Taken (de Spielberg, a nu e confunda cu filmele Taken), OZ, The Wire :)

Lari29.11.2012 01:52

Chiar, bah, nu s-a mai certat nimeni pe topicu' asta cam de multa vreme. :ce_oameni::thumbdown:

 

Nu-s omu' cu serialele, da' imi place mult Dr. House ca personaj. :D

 

Pentru aia care vor sa vada cum se interogheaza un suspect arab, The Unthinkable.

olfgob29.11.2012 02:37

Ca mi-am adus aminte: Star Wars si Star Trek suck big time!

ebonyc29.11.2012 13:24
Ca mi-am adus aminte: Star Wars si Star Trek suck big time!

 

Depinde de varsta. Cand aveam 10-12 ani ma uitam la ele cu placere.

«1798081828389»