De toata laba!In loc de 90210 te poti uita la Dawson's Creek, cu adolescenti credibili, Fringe e un rahat care nu rezista logic mai mult de 8 episoade din primul sezon, How not to live your life e absurd cu spume.N-am vazut nimic din The BB Theory.Seriale bune( unele n-au mai mult de un sezon, pentru ca daca pe american il pui sa gindeasca nu-i ok): Charlie Jade, Babylon 5, Flashforward, Carnivale, Day Break, Taken (de Spielberg, a nu e confunda cu filmele Taken), OZ, The Wire![]()
Ete ****. Eu-s mai labagiu de felul meu si ma uit si la de-astea.
