Daca va plac povestile horror , eu tocmai am terminat de urmarit serialul American horror story. Destul de placut de urmarit , nu te face sa te bagi sub pat , dar are multe momente de tensiune. Are 8.3 pe imdb si poate fi gasit si pe vplay.
CITAT(zob79 @ Apr 13 2012, 07:26 PM)
N-am citit toate paginile threadului, deci scuze daca s-a mai discutat despre asta, dar as vrea sa va intreb ce parere aveti despre Terminus Paradis? Opinia mea poate e subiectiva, pt ca ma regasesc aproape pina la ultima tusa intr-unul din personaje, asa ca astept cu nerabdare parerile voastre.
De multi timp vreau sa ma uit la el , dar n-am apucat pana acum. Am inteles ca e un film bun. In general apreciez filmele romanesti, asa cum apreciez si filmele europene.