FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1757677787989»
daniel1114.08.2011 22:13

asa animatie mi-a placut foarte mult Bolt

 

si filme comedie-drama inglorious bastards a fost de depate cel mai frumos, dar si shutter island este un film interesant, sau schindler list este un film foarte bun

 

 

Stanici03.09.2011 16:11

5 days of war. Vizionarea lui mi-a intarit convingerea ca viata unui rus valoreaza mai putin decat cea a unui gandac de bucatarie. Mortii lor de nenorociti.

MikStelista03.09.2011 20:33

Piratii din Caraibe 4 - Am asteptat cu nerabdare sa-l vad si nu m-a dezamagit. Nota 10 pt J. Depp, pt film 9 :D

ebonyc04.09.2011 13:16

Piratii din Caraibe 4 - A fost OK. Mai slab ca primul, mai bun ca celelalte. Johny Depp bineinteles ca nu a dezamagit.

Transformers 3 - M-a cam plictisit. Mult mai bune au fost primele doua.

The Change-Up - Am ras cu pofta. E genul de comedie "juicy", nu subtila.

Daniel-Ionut04.09.2011 19:02

Kung fu panda 2 - Nu a fost la fel de bun ca primul. Ma astept la o continuare mai mult ca sigur.

Friends with benefits - O comedie buna.

Never back down 2 - Asta mi-a placut foarte mult, un film foarte bun, si la el ma astept la o continuare, foarte bun !

blindica05.09.2011 05:12

Vazute in ultima vreme :

 

Vicky,Cristina,Barcelona ( de Woody Allen)

Scoop ( de Woody Allen )

 

X-men , X-men (X2), X-men The last stand ( super,imi pare rau ca nu le-am vazut la vremea lor )

___

Azi ma uit la Piratii din Caraibe 4 si termin X-men cu Origins si First Class.

Maye05.09.2011 18:06

Kalifornia (1993) - Deosebit.

stockton05.09.2011 22:27

The Aryan Couple - 2004

 

 

S.S.Lazio05.09.2011 23:52

final destination 5 - da da da da ! 8/10 i-as da, cam exagerat,dar,merge . a cam sarit inima din mine

imi scapa acum denumirea filmului,dar foarte tare ..ceva cu sefi de cosmar . si asta - 8/10 ! aman2 merita vazute .

Vlad Bogdan06.09.2011 12:24

A Serbian Film. :)

Maye09.09.2011 13:17
5 days of war. Vizionarea lui mi-a intarit convingerea ca viata unui rus valoreaza mai putin decat cea a unui gandac de bucatarie. Mortii lor de nenorociti.

L-am vazut si eu. Gandacul de bucatarie ramane mai valoros.

Daniel-Ionut12.09.2011 12:31

Piratii din Caraibe 4 - Tare rau :D - 9/10

Assassination Games - Un film destul de interesant cu Van Damme filmat in Romania - 8/10

Bridesmaids - comedie 7/10

Love Wedding Marriage - comedie - 6/10

Thor - La inceput nu este cine stie ce, dar pe parcurs este foarte bun - 9/10

stockton12.09.2011 16:17

Closing The Ring - 2007

Daniel-Ionut12.09.2011 16:32

Horrible Bosses - comedie, ma asteptam la ceva mai bun - 8/10

Set Up - actiune destul de buna - 8/10

pytycrys12.09.2011 18:14

Change Up, vazut la cinema. Caterincaaaa. 9/10.

stockton13.09.2011 08:46

Andy Whitfield, actorul galez de 39 de ani care a jucat rolul lui "Spartacus" in serialul "Spartacus: Blood and Sand" a decedat pe 11 septembrie din cauza unei boli foarte dure, linfomul non-Hodkin diagnosticat in urma cu au an si jumatate. Continuarea serialului va avea un alt actor, Liam McIntyre.

 

Sa-i fie tarana usoara!

ebonyc13.09.2011 08:54
Change Up, vazut la cinema. Caterincaaaa. 9/10.

 

Confirm.

Azzido14.10.2011 16:30

 

un film care nu e pt oricine. inarmati-va cu rabdare si pregatiti-va sufleteste. ;)

pcsbb15.10.2011 04:21

Melancholia SUA 2011. Un film de Lars Von Trier. daca ar fi tradus de astia care traduc titlurile fimelor straine s-ar numi : Cum mi-am petrecut sfarsitul lumii. E bun de vizionat, daca vrei sa vezi ce-i mai "bese' mintea unui geniu. :hypocrite:

STARforce15.10.2011 06:35

Drive-must see!

Killer Elite-shoot'em up cu DeNiro si Statham...

blindica15.10.2011 09:28

Johnny English 10/10 - Comedie adevarata cu Rowan Atkinson ( Mr. Bean )

Everything must go 8,5/10 - Drama ( Unu` isi pierde slujba din cauza unor probleme cauzate de placerea de a consuma bauturi alcoolice,era vice-presedinte regional ,casa mare,casatorit. Vine acasa daramat si isi gaseste toate lucrurile pe gazonul din fata casei,incuietoarele de la usa schimbate,etc. . Va trebui sa faca un ''yard sale'' pentru a se descotorosi de trecut )

Notes on a scandal 9,5 /10 Drama ( O batrana lesbi hartuieste diferite femei in care ea gaseste cateva ceva deosebit. O profesoara spre varsta a 2 a intretine relatii sexuale cu un elev de 15 ani. Restul e de vazut. )

vlad04.11.2011 12:34

N-am mai scris demult pe aici.

 

 

Recomand doua filme mai dragute: Limitless si Another Earth .

 

 

 

Bogdan05.11.2011 07:41

Si eu recomand doua filme dragute: Cei 3 muschetari si Real Steel.

 

Daca aveti de gand sa va duceti la In Time eu nu va recomand. Idee buna, scenariu prost si foarte prost jucata actiunea. Justin mai are multa mamaliga de manacat pana ajunge actor.

 

vlad05.11.2011 15:11
Si eu recomand doua filme dragute: Cei 3 muschetari si Real Steel.

 

Daca aveti de gand sa va duceti la In Time eu nu va recomand. Idee buna, scenariu prost si foarte prost jucata actiunea. Justin mai are multa mamaliga de manacat pana ajunge actor.

 

Filme care trebuie vazute la cinema pentru efectele 3d.

Bogdan05.11.2011 18:40

Pai in cinema le vad. Ies din casa si intru in cinema.. mi-e mai simplu si e mult mai placut sa vezi un film acolo.

«1757677787989»