FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1737475767789»
razvan2815.05.2011 11:34

Cine poate sa imi recomande si mie un film bun cu ninja ?

MikStelista15.05.2011 11:55

I am number four. Destul de bun, un film de sambata seara... Astept si celelalte parti. 8/10

 

pytycrys15.05.2011 11:56

Am vazut I am number four. Interesant. 7.5/10

Ronnie15.05.2011 17:22

Wanted for forever - cel mai bun film care l-am vazut anul acesta. N-am vazut decat vreo 5-6.

gio_stgloria28.05.2011 10:36

Water for elephants - bun bun bun, uitati-va.

razvan2829.05.2011 17:21

Braveheart

Un film pur si simplu genial

 

Meet the parents

Nu mi s-a parut foarte amuzant

crysty1402.06.2011 10:43

Limitless. De vazut.

razvan2803.06.2011 20:42

Piratii din Caraibe "Pe ape si mai tulburi"

 

Destul de bun , mie unul mi-a placut.Asteptam continuarea...

 

 

Little Fockers

 

Nu foarte amuzant dar nici rau nu putem spune

Omdrem04.06.2011 05:52

Trebuie sa vedeti RED, dupa seria greu de ucis, apare si greu de pensionat!

 

Un film bun. Vizionare placuta!

Liviu: VPM05.06.2011 14:39

filme gen dog pound, felon, green street hooligans 2.

navodarean05.06.2011 16:28

Unknown cu Liam Neeson ; destul de captivant.

vlad05.06.2011 17:46
Unknown cu Liam Neeson ; destul de captivant.
pytycrys05.06.2011 20:29

Pe mine m-a cam plictisit Unknown. 7/10

Pentru fani, a aparut Jackass 3.5 :bananadance:

STARforce05.06.2011 20:42

Red Riding Hood sau Scufita Rosie pe romaneste...

 

Cu Gary Oldman si o blonda misto,merita vazut!

Dragos_G05.06.2011 20:42

Jackass suge. :punk:

 

In noaptea asta este MTV Movies Awards. Probabil cele mai proaste premii din istorie.

Bogdan06.06.2011 06:28

Neds (Non-Educated DelinquentS). Foarte misto

David15.06.2011 13:37

The Hangover part two.

Ahahahahahhaaa.

pytycrys15.06.2011 13:45

A aparut dvd-rip ceva?

In ultimul timp am vazut:

Paul - 7/10

Wedding Crashers - 8,5/10

The Adjustment Bureau - 8,5/10

The Proposal - 8/10.

Bogdan15.06.2011 14:32

E asa si asa The Hangover part two. L-am vazut aseara la cinema. dar nu m-a dat pe spate. Doar cateva faze bunicele...

navodarean15.06.2011 17:17

Battle Los Angeles 7/10

Cross 6/10

 

acum descarc Robin Hood.

Bogdan15.06.2011 19:54

Kung Fu Panda 2. Dragutel.

ebonyc16.06.2011 09:21
E asa si asa The Hangover part two. L-am vazut aseara la cinema. dar nu m-a dat pe spate. Doar cateva faze bunicele...

 

Aceeasi opinie. In primele 10 minute nici nu intelegeam de ce radea lumea in sala ca nu parea nimic amuzant. Nu inteleg de ce e atat de laudat.

Dragos_G18.06.2011 15:08

e laudat de cei sub 18 ani.

este un flm comercial care sa prinda la tineri si sa rupa in cinematografe...

Robert Aeroth20.06.2011 18:24

Nu am gasit un topic cu teatru, asa ca o sa postez aici un mic anunt:

 

Festivalul Filmului Evreiesc se desfășoară intre 20-26 iunie la Cinema Studio, Cinema Scala, Terasa Green Hours, Muzeul Țăranului Roman. Detalii pe http://bjff.ro/

 

 

p.s. am vrut sa postez si cand a fost festivalul de la casa de cultura a studentilor dar deh lenea

Ronnie22.06.2011 13:11

The Green Mile - imi pare rau ca l-am vazut pentru ca as vrea sa-l mai vad de 50 de ori dar fara sa stiu povestea. 10/10!

«1737475767789»