Cine poate sa imi recomande si mie un film bun cu ninja ?
Cine poate sa imi recomande si mie un film bun cu ninja ?
I am number four. Destul de bun, un film de sambata seara... Astept si celelalte parti. 8/10
Am vazut I am number four. Interesant. 7.5/10
Wanted for forever - cel mai bun film care l-am vazut anul acesta. N-am vazut decat vreo 5-6.
Water for elephants - bun bun bun, uitati-va.
Braveheart
Un film pur si simplu genial
Meet the parents
Nu mi s-a parut foarte amuzant
Limitless. De vazut.
Piratii din Caraibe "Pe ape si mai tulburi"
Destul de bun , mie unul mi-a placut.Asteptam continuarea...
Little Fockers
Nu foarte amuzant dar nici rau nu putem spune
Trebuie sa vedeti RED, dupa seria greu de ucis, apare si greu de pensionat!
Un film bun. Vizionare placuta!
filme gen dog pound, felon, green street hooligans 2.
Unknown cu Liam Neeson ; destul de captivant.
Unknown cu Liam Neeson ; destul de captivant.
Pe mine m-a cam plictisit Unknown. 7/10
Pentru fani, a aparut Jackass 3.5 ![]()
Red Riding Hood sau Scufita Rosie pe romaneste...
Cu Gary Oldman si o blonda misto,merita vazut!
Jackass suge. ![]()
In noaptea asta este MTV Movies Awards. Probabil cele mai proaste premii din istorie.
Neds (Non-Educated DelinquentS). Foarte misto
The Hangover part two.
Ahahahahahhaaa.
A aparut dvd-rip ceva?
In ultimul timp am vazut:
Paul - 7/10
Wedding Crashers - 8,5/10
The Adjustment Bureau - 8,5/10
The Proposal - 8/10.
E asa si asa The Hangover part two. L-am vazut aseara la cinema. dar nu m-a dat pe spate. Doar cateva faze bunicele...
Battle Los Angeles 7/10
Cross 6/10
acum descarc Robin Hood.
Kung Fu Panda 2. Dragutel.
E asa si asa The Hangover part two. L-am vazut aseara la cinema. dar nu m-a dat pe spate. Doar cateva faze bunicele...
Aceeasi opinie. In primele 10 minute nici nu intelegeam de ce radea lumea in sala ca nu parea nimic amuzant. Nu inteleg de ce e atat de laudat.
e laudat de cei sub 18 ani.
este un flm comercial care sa prinda la tineri si sa rupa in cinematografe...
Nu am gasit un topic cu teatru, asa ca o sa postez aici un mic anunt:
Festivalul Filmului Evreiesc se desfășoară intre 20-26 iunie la Cinema Studio, Cinema Scala, Terasa Green Hours, Muzeul Țăranului Roman. Detalii pe http://bjff.ro/
p.s. am vrut sa postez si cand a fost festivalul de la casa de cultura a studentilor dar deh lenea
The Green Mile - imi pare rau ca l-am vazut pentru ca as vrea sa-l mai vad de 50 de ori dar fara sa stiu povestea. 10/10!