FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1747576777889»
iNsTiGaToR22.06.2011 18:23
e laudat de cei sub 18 ani.

este un flm comercial care sa prinda la tineri si sa rupa in cinematografe...

Mie nu mi-a placut. Si am sub 18 :))

blindica22.06.2011 19:06

Insidious

Cel mai bun film de groaza de pe anul acesta.O abordare noua catre lumea cealalta.

gio_stgloria22.06.2011 21:55

Road to Perdition - cel mai bun film pe care l-am vazut de mult timp incoace. Va pun si o poza ca sa va fac sa va uitati :D

 

http://www.topfilmeonline.com/resources/image/27016

 

 

 

Dragos_G23.06.2011 08:32
Mie nu mi-a placut. Si am sub 18 :))

Nu ma refeream neaparat la varsta fizica.

 

Das wilde Leben. Mi-a placut.

axl23.06.2011 12:37
The Green Mile - imi pare rau ca l-am vazut pentru ca as vrea sa-l mai vad de 50 de ori dar fara sa stiu povestea. 10/10!

Daca n-ar fi basit sfarsitul in ultimul hal cu sobolanu ala de 100 de ani poate c-ar fi fost mai bun.

axl27.06.2011 11:30

A vazut sau a auzit careva de vreun film care sa fie despre Imperiul Bizantin? Ca eu unul nu, nici macar despre caderea Constantinopolului n-am auzit. Nu vorbesc despre documentare.

Cred ca am gasit un domeniu de care rahatii de la Hollywood inca nu s-au legat, nici macar in perioada marilor filme istorice gen Cleopatra & shit.

vlad27.06.2011 12:57
A vazut sau a auzit careva de vreun film care sa fie despre Imperiul Bizantin? Ca eu unul nu, nici macar despre caderea Constantinopolului n-am auzit. Nu vorbesc despre documentare.

Cred ca am gasit un domeniu de care rahatii de la Hollywood inca nu s-au legat, nici macar in perioada marilor filme istorice gen Cleopatra & shit.

 

Manca-te-ar mama de cinefil! Cauta si tu pe torrente : The Second Fall of Constantinople! Nu e documentar. E un mod de abordare mai excentric al regizorului. Sunt sigur ca-ti va placea!

Marius27.06.2011 13:04

Mai e si ala cu Anca Turcasiu in tatele goale.

vlad27.06.2011 13:06
Mai e si ala cu Anca Turcasiu in tatele goale.

O face carmaciul ala o lambada! (nu carmaciul de la Anvers)

 

Marius27.06.2011 13:07

Sau cu Loredana Groza.

axl27.06.2011 13:52
Mai e si ala cu Anca Turcasiu in tatele goale.

E Loredana ma, cu tatele cat banita.

Marius27.06.2011 14:32

Deci Anca Turcasiu, in afara de lambada, nimic-nimic?

vlad27.06.2011 16:18
Deci Anca Turcasiu, in afara de lambada, nimic-nimic?

 

O trage si Dorel de mamele pe Ancuta! Dorel era ala micu' cu ochelari.

axl27.06.2011 20:58

Un documentar care pe mine m-a dat pe spate.

ebonyc28.06.2011 13:04
The Green Mile - imi pare rau ca l-am vazut pentru ca as vrea sa-l mai vad de 50 de ori dar fara sa stiu povestea. 10/10!

 

L-am vazut , tin minte ca mi-a placut, dar nu mai tin minte nimic din el. S-ar putea sa reusesc ce-ti doresti tu. :D

axl20.07.2011 18:26
Triumph des Willens, the infamous propaganda film of the 1934 Nazi Party rally in Nuremberg, Germany.
Blackzie20.07.2011 19:55

Care imi zice si mie o comedie criminala ca am chef sa vad in seara asta!

pytycrys20.07.2011 20:52

Wedding Crushers

vlad23.07.2011 08:08

 

Cam asa asteptam noi filmele americane martea.( genericul original se aude destul de nasol,mi-am permis sa induc putin in eroare cinefilii )

axl23.07.2011 08:47

Telecinemateca rula!

Nesqu1k23.07.2011 08:54

Haute Tension si Hyenas=doua filme de groaza si actiune foarte frumoase;) :P

Dragos_G31.07.2011 21:16

The Lives of Others

A castigat Oscarul in 2006 pentru cel mai bun film strain. Eu cred ca merita mai mult.

Superb.

 

Apropo, stiti cumva ce s-a intamplat cu dosarele securitatii? Sunt la liber, poate lumea sa le vada?

Daniel-Ionut11.08.2011 08:13

Omu' de la zoo - 10/10, o comedie foaaarte buna ! :D

Daniel-Ionut12.08.2011 08:34

In ultima vreme am mai vazut:

 

Bad ticher - comedie destul de buna

Your highness

Hop

Fost and Furious 5 - misto, ma astept la o continuare

X-Men first class

Super 8 - destul de tare

Cars 2 - :D Bucsa cars-disney-bucsa-mater-die-cast.jpg

Maye12.08.2011 11:11

Blitz - porcarie

 

Fifty dead men walking - yeaaaaaaah ! :punk:

«1747576777889»