Mai aveti rabdare pana in Octombrie , se anunta SAW 3D![]()
SAW= Rahat
Mai am vreo 10 minute din macete si va spun dupa si parerea mea.
Mi-a placut , actorul principal tufe tot ce prinde prin film , ceea ce ar fi imposibil pentru un barbat ca Danny Trejo. Se exagereaza in mai multe privinte dar asta este si ideea filmului . Oricum , merita vazut.
The ghost writer - m-am cam incurcat in detalii . nota 8/10.
Resident Evil Afterlife - are cateva tipe frumoase in dstributie , in rest e de cacao. 4/10.
Sextrip - comedie tampitica america,dar cu toate astea m-a relaxat . 7/10


