FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1596061626389»
Dragos_G02.09.2010 21:41

The Expendables - Pacat de distributie. Maxim 7. Efecte speciale facute de amatori.

 

Parerea mea.

 

Am vazut ieri The Departed , cu Jack Nicholson si Matt Damon.De nota 10 filmul , foarte palpitant si incitant , film despre cartite trimise de mafie in politie si invers

Ai uitat de omul care moare in fiecare film: Di Caprio. Plus regizorul.

Oricum, foarte bun filmul.

razvan2803.09.2010 12:29

Da , am uitat chiar de principal - Di Caprio si regizorul , Martin Scorsese.Dupa parerea mea Scorsese este alaturi de Tarantino si Christopher Nolan cel mai bun regizor in momentul de fata.Sa nu uitam nici de Shutter Island care e facut tot de el , e un regizor foarte foarte bun.

Ronnie03.09.2010 13:44
Unemployed - slab, o ora jumate de pierdere de vreme.
David03.09.2010 15:41

The Departed-10.Intorsaturi de situatie,realism,tot ce este nevoie pentru un film de calitate.

Ste@ua2303.09.2010 16:09

Ultimul film pe care l-am vazut si mi-a placut foarte mult a fost ,,Un gigolo de 2 bani,,o comedie foarte tare,nota 10

Ro.OBert03.09.2010 16:31

Crimele din Oxford,l-am revazut aseara e de nota 10 :D

gio_stgloria03.09.2010 16:35
Marmaduke - o comedie cu... caini :D

O nota... :hmmm: 8/10

marmaduke asta al tau are 2.6 pe imdb :)) esti darnic

 

 

In ultima luna am vazut si eu Prince of Persia, Little Miss Sunshine (recomand) si Karate Kid 2010.

vlad03.09.2010 16:49

Robin Hood- o varianta mai dura si mai aproape de adevar. Actiunea se intampla inainte ca Robin sa devina proscris.

 

Intr-un film regizat de Ridley Scott nu putea lipsi Russell Crow. Un film bunicel .

Alaturi de Russell Crow mai apar in film Cate Blanchett, Max von Sydow si William Hurt.

 

 

 

 

Daniel-Ionut03.09.2010 16:50

Merge mah de plictiseala :D

 

Azi, Robin Hood, bun filmul... 9/10.

razvan2804.09.2010 13:44

Mie chiar mi-a placut mult Robin Hood , i-am dat nota 10.Nu pot sa spun ca Russel Crow se numara prin actorii mei preferati , dar in filmul asta chiar a jucat foarte bine.

pytycrys04.09.2010 15:32

Prince of Persia- 7 ,cat de cat dragut.

Daniel-Ionut04.09.2010 15:37
Grown Ups - merge de plictiseala
razvan2804.09.2010 20:54
Step up 3D...desi am fost sa il vad doar asa ca o preocupatie pt sambata seara , chiar mi-a placut > 9 - 10
blindica04.09.2010 21:13

The Ghost Writer 10/10

 

Ewan McGregor,Pierce Brosnan,Kim Cattrall,James Belushi.

 

Regizor : Roman Polanski. E bun,dom'le!

 

Vazut ieri la Studioul Horia Bernea.

 

gio_stgloria04.09.2010 21:33

Salt - film nou cu Angelina Jolie. Daca nu ar fi jucat ea in film ar fi fost un film de actiune ca oricare altul. Va recomand sa va uitati daca vreti sa va relaxati.

gio_stgloria05.09.2010 13:11

true blood s03e10

Daniel-Ionut05.09.2010 13:38

Iron Man 2 :yeahh:

razvan2805.09.2010 18:56
The Ghost Writer 10/10

 

Ewan McGregor,Pierce Brosnan,Kim Cattrall,James Belushi.

 

Regizor : Roman Polanski. E bun,dom'le!

 

Vazut ieri la Studioul Horia Bernea.

 

 

Super film intr-adevar...si chiar nu ma asteptam la acel final ! Cei care nu l-ati vazut sariti pe dc sau fll si luati-l si voi

 

Daniel-Ionut05.09.2010 19:16

:happy:

snap0157.jpg

MikStelista05.09.2010 19:24

Centurion - 7.5/10

Law Abiding Citizen - 10/10

Shutter Island - 9/10 ( :wacko: )

Letters to Juliet - ca orice film romantic :wub:

Maye06.09.2010 17:04
Robin Hood 7,8 / 10
Daniel-Ionut06.09.2010 17:05

How High - 10/10 panarama de film, comedie totala :D

crysty1406.09.2010 17:05

The Ghost Writer 9.5

A Beautiful Mind 10

razvan2806.09.2010 17:05

My Last 5 Girfriends ??? Mainile sus Daniel :))

Daniel-Ionut07.09.2010 21:10

P.S. I Love You - 7/10 o harababura totala :wacko:

«1596061626389»