Nu, nu. Chiar nu din cauza lui Rampage, fost superstar in Pride, fost campion la semigrei in UFC 
Filmul a fost facut cat se poate de aproape de serial. Chiar si actorii se apropie de originali. Evident ca exista o diferenta mare intre Mr. T si Rampage dar nah... Mr. T, la fel ca Chuck Norris, e numai unul. Chiar nu vad cine l-ar fi putut juca pe el. In rest, Face, Hannibal si Murdock au fost absolut perfect interpretati de actorii respectivi. Sa nu se inteleaga ca Rampage nu l-a interpretat bine pe B.A. Doar ca nimeni nu zice la fel de bine ca Mr. T: "Shut up foo'... I ain't get on no plane!" sau "I pity the foo'!"
Filmul e un pic mai dur ca serialul. Ca fapt divers, in serial nu murea niciodata nimeni. Acum au murit cativa 
Cine a vazut serialul stie ca sunt unele tipare care sunt respectate in fiecare episod. Ca de ex cel cu neomoratul nimanui. Altul e rasturnatul masinilor in saritura. Partea asta a fost respectata si in film. 
Vlad, sa te uiti la film si sa imi spui dupa. Sa tineti totusi cont ca e vorba de o Actiune-Comedie, nu bazat pe fapte reale. Chiar daca unele lucruri par un pic exagerate, tine de serialul original, e ceva normal. Asa cum nu poti sa faci un episod din Star Wars fara sabii de lumina, asa nu poti sa faci un film despre The A Team fara aceste exagerari.
Uitati-va, ca nu cred ca nu o sa va placa. O sa muriti de ras tot filmul.
Il gasiti pe the pirate bay la calitate chiar buna. Printre cele mai downloadate.
p.s.
Am, totusi, un singur lucru de reprosat celor care au facut filmul: trebuiau sa foloseasca mai mult soundtrackul original! Cine a urmarit serialul The A Team stie despre ce vorbesc 