FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1434445464789»
STELIST 8609.01.2010 14:58
transformers 1 si 2

 

 

megan buna, buna, buna, buna de tot !!!

:steag_sah_mic::yes::yes::punk::drunk::rolleyes:

razvan2810.01.2010 01:56

Bruno sau 1 ora jumate din viata pierduta

 

Ma asteptam mai mult de la Sasha Baron Cohen , abia am zambit de cateva ori.Mult mai slab decat Borat

strezahuzum11.01.2010 08:39
hai sa ma bag si eu: nu mai m-am plictisit la un film ca la avatar de mult timp :|

 

L-am vazut si eu, tot IMAX. Vizual, e extraordinar. Daca vorbesti de scenariu, e adevarat ca nu e mare lucru, "Avatar" nefiind mai mult decat Winnetou si Old Shatterhand, sau "Dansand cu lupii", mutat pe alta planeta si cu extraterestrii albastri inalti de 3 metri in loc de apasi.

MikStelista11.01.2010 11:19

Old dogs....e funny :)

andra170614.01.2010 19:08

daca va place ceva mai romantic urmariti - "the time traveler's wife"

mai suspans asa - "step father"

si o comedie cat de cat bunicica - " the invention of lying"

 

astea din ce am urmarit in ultimul timp nu stiu cat de noi sunt vedeti voi

se7en14.01.2010 23:03
The Truman Show - excelent film, de mult n-am mai vazut asa ceva.
MikStelista15.01.2010 07:29

http://www.youtube.com/watch?v=q4pEKQ_zUBo

Ninja Assassin - premiera este astazi la Movieplex Cinema Plaza

Sper sa gasesc si eu bilete maine :D

dragos_ghinea15.01.2010 19:12

Luni dimineata vor fi decernate Globurile de Aur. Nominalizarile le gasiti pe imdb.

 

Eu am vazut o parte din filme, acum incerc sa mai vizionez ceva nominalizari care le gasesc pe torente in format bun. Din pacate pentru mine, in orasul meu nu exista niciun cinematograf.

 

 

Ceva preferinte??

blindica16.01.2010 22:45

Apare Capitalism,a love story .Regizat de Michael Moore,un documentar care se doreste a explica fenomenul crizei economice.

razvan2817.01.2010 11:57

Ninja Assasin , vazut ieri la H Multiplex

 

Foarte bun filmul merita vazut.Un film in care sare sange cu adevarat nu arata cum are ala lama la gatul lui si apoi capul pe jos.Merita sa il vedeti.

Ronnie18.01.2010 20:48
My Sisters Keeper - bai, cat am plans!
Bodanel19.01.2010 08:22

The blind side. Un filme superb.

STELIST 8619.01.2010 10:26
My Sisters Keeper - bai, cat am plans!

 

 

GAY! :thumbdown:

razvan2819.01.2010 20:20
The blind side. Un filme superb.

 

 

E foarte bun si mie mi-a placut...filmu nu (doar) Sandra Bullock

 

 

Law Abiding Citizen film foarte bun si palpitant.Merita vazut !

 

Daniel-Ionut20.01.2010 14:38

Sherlock Holmes

vlad21.01.2010 06:33
Sherlock Holmes

 

Robert Downey Jr si Jude Law fac o echipa excelenta si isi pun amprenta intr-un mod comic asupra filmului , se completeaza reciproc si se pun in valoare.

 

Acest "duet" seamana cu cel dintre Dr. House si Dr. James Wilson . Ma face sa cred ca Guy Ritchie urmareste House M.D. :)

 

Filmul are zvac, are nerv, are umor si aduce buna dispozitie.

bodanelu21.01.2010 10:14

sincer, mi-a placut mai mult ca avatar. Avatar in afara de efecte a avut un story de rahat. Bunul invinge raul, sageti contra pistoale si cand nu mai faceau fata a venit forta naturii.

 

 

Recomand cu caldura Sherlock Holmes

Geolin21.01.2010 12:05
My Sisters Keeper - bai, cat am plans!

+1, drama de-a dreptul lacrimogena.

Bodanel21.01.2010 12:30

In afara de efecte avatar e un cliseu de la un capat la altul. NU am avut nici cea mai mica emotie, stiam tot ce va urma fara macar sa ma obosesc.

Adrian21.01.2010 12:55

Deci...**** si anume yeah!!!

 

fury5*23.01.2010 18:05

acum plec sa il vad pe ninjoc :) revin sa va spun parerea

vlad26.01.2010 08:13
Deci...**** si anume yeah!!!

 

Asta-i un remake dupa serial. Chiar ma uitam al el. Erau un fortos:Mr T(care face reclame pe la shopping TV),un colonel sau ce grad avea,cu trabucul in gura non-stop,un dement si un Cassanova :)

se7en31.01.2010 12:49
The Lazarus Project - foarte bun film, desi e cam mindfuck.
Ronnie31.01.2010 13:32
Alvin And The Chipmunks 2 - nu e la fel de reusit ca primul, dar ramane un film foarte amuzant.
Maye31.01.2010 15:48
Hunger - Free Eire 10/10
«1434445464789»