Vlad sa`mi zici cat costa. Ca daca este 50-100 ron nu merita.
Ti-am dat linku ala. Acceseaza IMAX de acolo si vezi pretul.
Poti sa vezi si daca ai loc liber. Pretul pentru "regular" este 30 de lei.
http://www.cinemacity.ro/program.php?id=30...d=1806&zi=0 incearca aici
Sunt putin confuz. Exista 4 categorii: kids,senior,student,regular.
Si pretul difera de zi. Duminica este 30 de lei pentru om obisnuit.In cursul saptamanii este mai ieftin.
M-am lamurit. Daca nu citesc cu atentie ![]()
Acum depinde de tine cum te deghizezi. Student,copil,"regular" sau pensionar ![]()
Eu am rezervat 4 bilete ca pensionari.
Sper sa nu faca aia fite la casa cand le voi spune ca am facut o greseala.
