FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1394041424389»
valentin2day13.11.2009 13:32
Ba, visul meu e sa apara o telenovela porno.

1.Betty cea Urata si Dezbracata

2.Pulitica cu Elena Udrea

 

On topic: District 9

fcsb-4713.11.2009 15:12

Midway 1976

Stalingrad 1993

Doua filme foarte bune. Recomand pasionatilor de istorie si razboi.

Ronnie14.11.2009 19:55
2012 - Singurul aspect negativ este acel "Superman" care salveaza oameni si scapa mereu in situatii limita. In rest, un film foarte bun.
Denisaaa14.11.2009 23:13

Amintiri din epoca de aur de Cristian Mungiu e un film despre care am auzit lucruri frumoase....asta e un apropo pentru Maye, poate poate ma scoate la film :drunk:

 

Amintiri din epoca de aur :)

Enjoy it ! :wave:

MoWeed14.11.2009 23:34
asta e un apropo pentru Maye, poate poate ma scoate la film :drunk:

La cat e de chitros, nu merge cu apropo-uri. Tre sa ii zici in fata :D

Maye15.11.2009 06:39

N-am bani.

Daniel-Ionut15.11.2009 07:36
N-am bani.

 

Chitraaaaa... fata iti zice p fata, si tu, n-ai bani... fa un imprumut in banca! :naughty:

Maye15.11.2009 08:05

Tot n-am.

Daniel-Ionut15.11.2009 09:47
Tot n-am.

 

Da' zile mai ai?

fredysteaua15.11.2009 09:51

are, are ca astia chitrosi traiesc mult :)) nu vezi ca Dumnezeu ia de pe pamant numai oamenii calumea si lasa pastia ca Becali

 

ontopic: Blood and bone mi se pare un super film :) recomand celor care le plac filmele astea cu batai gen Fighting ...

Maye15.11.2009 10:50
Da' zile mai ai?

Suficiente.

razvan2816.11.2009 15:01

2012....un film superb

Vazut sambata la Patria pt ca la Cinema Pro era prea mare coada :))

godsaveultras18.11.2009 09:01

1. Notorious

 

2.La Linea/The Line

dragos_ghinea18.11.2009 17:03
1. Notorious

+1.

 

pacat ca spre final nu arata adevarata fața a razboiului, iar biggie apare ca omul bun si tupac, baiatul rau... in rest un film frumos, care merita vazut.

ionel_9418.11.2009 17:30

filmul meu preferat este Fast and Furious le-am vazut pe toate 4 si sunt marfa

ear acum cateva zile am vazut ong bak 2 si e misto;)

vlad19.11.2009 08:49
+1.

 

pacat ca spre final nu arata adevarata fața a razboiului, iar biggie apare ca omul bun si tupac, baiatul rau... in rest un film frumos, care merita vazut.

 

Un film frumos,care nu merita vazut........

Recomandabil celor care indragesc si "Poveste de cartier".

 

2012- Why? why? :wall:

 

Sper ca dupa 1408, 2012 sa-l vad pe John Cusack si-n 69.

Sfarsitul filmului a fost fantastic,tipic americanesc.

 

L-am remarcat si pe Obama ,jucat "magistral" de Danny Glover.

 

Cum poti pune intr-un film,care se vrea infricosator (brrrrrrrrr) pe Woody Harrelson,Amanda Peet si Danny Glover????

Mai trebuia si Steve Martin pe acolo.

 

In incheiere ,am remarcat ca ...desi JFK a murit in 1963 , a reusit un salt in timp,pana in 2012 si l-a ucis pe singurul presedinte de culoare..... ...(era vorba despre un portavion).

razvan2821.11.2009 23:49

Banlieue 13 si Banlieue 13 Ultimatum doua filme foarte captivante.Nu am vazut multe filme frantuzesti dar acesta e cel mai bun.Plin de suspans , de tehnci de parkour si freerunning , actiune si chiar si putina comedie.

 

 

@vlad:care e faza cu 2010 olanda si cehia ?:))

AG22.11.2009 09:22

cik a aparut twilight saga - new moon p net, cel mai probabil tras din sala si se vede naspa, la noi este premiera pe 26 :P

Daniel-Ionut22.11.2009 09:25

The Hangover :D

Daniel-Ionut22.11.2009 13:29

2012... efecte speciale UIMITOARE!!!

Nota 10! :wave:

vlad22.11.2009 13:42
@vlad:care e faza cu 2010 olanda si cehia ? :))

 

 

Nu-ti amintesti ce-a zis Tata Puiu????? :)

Acum inteleg de ce Ronnie este idolul micutului Danny.

Ronnie22.11.2009 13:54

Eu nu m-am prins.

valentin2day25.11.2009 15:44
Nu-ti amintesti ce-a zis Tata Puiu????? :)

Acum inteleg de ce Ronnie este idolul micutului Danny.

da ce e cu 2010?

sabin130725.11.2009 15:48
Banlieue 13 si Banlieue 13 Ultimatum doua filme foarte captivante.Nu am vazut multe filme frantuzesti dar acesta e cel mai bun.Plin de suspans , de tehnci de parkour si freerunning , actiune si chiar si putina comedie.

Da, si eu le recomand calduros, desi nu sunt un amator al filmelor de actiune.

Joga Bonito28.11.2009 22:22

http://www.metalhead.ro/stiri/Mininova_obl...i-aid-75534-l-1

 

sa'mi bag p/ula. mai bine opreau filelistul si alte rahaturi, dar nu cel mai mare tracker de pe mapamond.

 

[...]

In urma unei hotarari date de o instanta olandeza, celebrul site de torrent Mininova.org a intrerupt serviciul care permitea publicului larg sa descarce fisiere protejate de drepturi de autor.

 

Mininova a fost unul dintre cele mai populare siteuri de torrent, fiind printre primele 100 cele mai vizitate siteuri din intreaga lume. Acest serviciu a permis peste 10 miliarde de download-uri (fisiere descarcate), cele mai multe dintre ele fiind materiale protejate de legea dreptului de autor - muzica, filme, jocuri si programe de televiziune.

[...]

 

Filme bune ce le'am vazut in ultima vreme: Good Will Hunting si The Ugly Truth.

«1394041424389»