FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1383940414289»
*Alecs*30.09.2009 19:15

Vezi ca a aparut si al doilea ;)

fredysteaua30.09.2009 19:41

as dori si eu un film CU sau DESPRE box ...

mentionez ca am vazut rocky, ali, the boxer, taur furios

 

recomand cu tarie filmul G.I. Joe: The Rise of Cobra

cel mai bun film care l-am vazut pana acum..

Catalyn0730.09.2009 20:31

a aparut si primul episod din sezonul 8 din Family Guy :D

 

A aparut primul episod din sezonul 7 Two and Half Men. Tot genial a ramas! Intr-un singur episod de 20 de minute am ras mai mult decat la 4-5 filme de comedie oarecare.

 

m-am speriat de vocea lu' ala " mic " :|

axl07.10.2009 10:26
Zombieland - Dezamagitor. Comic pe alocuri. Previzibil pe toata durata.
vlad12.10.2009 08:38

Politist Adjectiv

dragos_ghinea12.10.2009 13:23
Politist Adjectiv

pe internet se gaseste?

nu am alta solutie avand in vedere ca locuiesc intr-un municipiu resedinta de judet de 100K locuitori si nu exista niciun cinematograf.

vlad16.10.2009 12:57
pe internet se gaseste?

nu am alta solutie avand in vedere ca locuiesc intr-un municipiu resedinta de judet de 100K locuitori si nu exista niciun cinematograf.

 

Pe torrente...dar ,slabut filmul.

Bate campii Porumboiu cu banalitatea filmului romanesc. Putina actiune,putin dialog.

 

Si ce mare scula de actor si Dragos Bucur???

 

Desi pare o parodie tampita,Land of the lost este peste orice stupizenie de film gen The hangover.

Will Farrel peste toti actorasii de comedii.

Daniel-Ionut16.10.2009 13:25

Two First One Heart :boxing:

Mi'a placut mult filmul asta...

bossy16.10.2009 13:46

Furiosi si iute 4.

 

Mi-a placut foarte mult.

 

Recomand acest film celor care nu l-au vazut.

razvan2829.10.2009 20:21

A vazut cineva This is it ??

Stanici01.11.2009 08:53

THE LAST CASTLE.

valentin2day01.11.2009 15:16

Spread aparut recent cu Ashton Kutcher.

MikStelista03.11.2009 13:16
Spread aparut recent cu Ashton Kutcher.

M-a luat somnu' la filmul asta, serios! M-am uitat de dragul lui Ashton [recunosc :blush: ] pana la final!

Ce am vazut sapt trecuta:

- Redline (2007) - merita vazut, parerea mea! Sa nu zic de dragul tipei(care e superba. Si nu! nu sunt pe invers!), dar de dragul masinilor chiar merita!

- My life in ruins

- American Virgin

- ahh.... si Spread.....

bossy03.11.2009 14:02

It's a Boy Girl Thing (2006) :thumbsup:

razvan2806.11.2009 22:13

Prison Break :X

Alte seriale tari mai stiti ? Am auzit ca e ceva de Dexter si Dr.House si bineinteles CSI New York care mi se pare genial.

Ronnie07.11.2009 06:22

Razvan

 

Two and Half Men :D

dragos_ghinea07.11.2009 10:29

am vazut ieri un film frumos - Notorious

razvan2807.11.2009 12:07
Razvan

 

Two and Half Men :D

 

 

Da am auzit ca e super tare si asta...am un prieten care se uita si moare de ras

crysty1407.11.2009 12:14
Alte seriale tari mai stiti ? Am auzit ca e ceva de Dexter si Dr.House si bineinteles CSI New York care mi se pare genial.

 

Da, LOST si Fringe.

Stanici07.11.2009 12:21

Ba, visul meu e sa apara o telenovela porno.

red&blue_boy07.11.2009 15:08
Two and Half Men :D

 

Misto de tot serialul asta!!!Acum apare,daca nu deja a aparut,o serie noua.

Ronnie07.11.2009 15:09

Au aparut deja 6 episoade din sezonul 7. Apare cate unul pe saptamana.

Bodanel07.11.2009 16:31

Dr. House este un serial de nota 10. E singurul film caruia i-am dat 10 pe IMDB

MikStelista13.11.2009 11:51

Ce am vzt sapt asta:

- Underworld toate 3 [de cand ma chinuiam sa le vad...]

- Blood - the last vampire

- Queen of the damned [2002]

- Bruce Almighty [2003]

- Ghost Rider [2007]

Urmeaza weekend-ul :naughty::yeahh:

cristian01413.11.2009 12:14
Dr. House este un serial de nota 10. E singurul film caruia i-am dat 10 pe IMDB

 

Dr. House e absolut fabulos ! Hugh Laurie mi se pare unul dintre cei mai talentati actori din lume la ora actuala. Toata stima pentru el si pentru producatorii serialului.

«1383940414289»