Vezi ca a aparut si al doilea ![]()
Vezi ca a aparut si al doilea ![]()
as dori si eu un film CU sau DESPRE box ...
mentionez ca am vazut rocky, ali, the boxer, taur furios
recomand cu tarie filmul G.I. Joe: The Rise of Cobra
cel mai bun film care l-am vazut pana acum..
a aparut si primul episod din sezonul 8 din Family Guy ![]()
A aparut primul episod din sezonul 7 Two and Half Men. Tot genial a ramas! Intr-un singur episod de 20 de minute am ras mai mult decat la 4-5 filme de comedie oarecare.
m-am speriat de vocea lu' ala " mic " ![]()
Politist Adjectiv
Politist Adjectiv
pe internet se gaseste?
nu am alta solutie avand in vedere ca locuiesc intr-un municipiu resedinta de judet de 100K locuitori si nu exista niciun cinematograf.
pe internet se gaseste?nu am alta solutie avand in vedere ca locuiesc intr-un municipiu resedinta de judet de 100K locuitori si nu exista niciun cinematograf.
Pe torrente...dar ,slabut filmul.
Bate campii Porumboiu cu banalitatea filmului romanesc. Putina actiune,putin dialog.
Si ce mare scula de actor si Dragos Bucur???
Desi pare o parodie tampita,Land of the lost este peste orice stupizenie de film gen The hangover.
Will Farrel peste toti actorasii de comedii.
Two First One Heart ![]()
Mi'a placut mult filmul asta...
Furiosi si iute 4.
Mi-a placut foarte mult.
Recomand acest film celor care nu l-au vazut.
A vazut cineva This is it ??
THE LAST CASTLE.
Spread aparut recent cu Ashton Kutcher.
Spread aparut recent cu Ashton Kutcher.
M-a luat somnu' la filmul asta, serios! M-am uitat de dragul lui Ashton [recunosc
] pana la final!
Ce am vazut sapt trecuta:
- Redline (2007) - merita vazut, parerea mea! Sa nu zic de dragul tipei(care e superba. Si nu! nu sunt pe invers!), dar de dragul masinilor chiar merita!
- My life in ruins
- American Virgin
- ahh.... si Spread.....
It's a Boy Girl Thing (2006) ![]()
Prison Break :X
Alte seriale tari mai stiti ? Am auzit ca e ceva de Dexter si Dr.House si bineinteles CSI New York care mi se pare genial.
Razvan
Two and Half Men ![]()
am vazut ieri un film frumos - Notorious
Razvan
Two and Half Men
Da am auzit ca e super tare si asta...am un prieten care se uita si moare de ras
Alte seriale tari mai stiti ? Am auzit ca e ceva de Dexter si Dr.House si bineinteles CSI New York care mi se pare genial.
Da, LOST si Fringe.
Ba, visul meu e sa apara o telenovela porno.
Two and Half Men![]()
Misto de tot serialul asta!!!Acum apare,daca nu deja a aparut,o serie noua.
Au aparut deja 6 episoade din sezonul 7. Apare cate unul pe saptamana.
Dr. House este un serial de nota 10. E singurul film caruia i-am dat 10 pe IMDB
Ce am vzt sapt asta:
- Underworld toate 3 [de cand ma chinuiam sa le vad...]
- Blood - the last vampire
- Queen of the damned [2002]
- Bruce Almighty [2003]
- Ghost Rider [2007]
Urmeaza weekend-ul ![]()
![]()
Dr. House este un serial de nota 10. E singurul film caruia i-am dat 10 pe IMDB
Dr. House e absolut fabulos ! Hugh Laurie mi se pare unul dintre cei mai talentati actori din lume la ora actuala. Toata stima pentru el si pentru producatorii serialului.