FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1363738394089»
frunji26.08.2009 13:58
am vazut mult asteptatul film hooligans AWAYDAYS si mi sa parut o porcarie...

a aparut si subtitrarea?

fredysteaua26.08.2009 14:05

nu cred

axl29.08.2009 08:33

Bruno

Nu la fel de amuzant ca Borat. Sfarsitul a fost genial.

Marius29.08.2009 08:46

Che Part One si Part Two.

 

9.8/10 !!!

AG29.08.2009 11:33

Inglourious Basterds 2009 - genial

Daniel-Ionut29.08.2009 17:46

E ceva de State Of Play?

L-am luat si eu azi... da nu am avut timp sa ma uit... m-am uitat la Fired UP :thumbsup:

gio_stgloria30.08.2009 22:21

The damned united -un film despre fotbal si cel mai mare manager englez, Brian Clough . E interesant , aflati lucruri noi.

Lari31.08.2009 23:57
Inglourious Basterds 2009 - genial

 

Doar daca va place Tarantino. Daca nu, oricum merita vazut.

 

vlad01.09.2009 06:48
E ceva de State Of Play?

L-am luat si eu azi... da nu am avut timp sa ma uit... m-am uitat la Fired UP :thumbsup:

 

 

Suspans de la inceput pana la sfarsit.Nicio clipa nu vei banui ca Ben Affleck este in spatele acelei crime.Adica ca el l-a angajat pe psihopatul ala s-o ucida pe amanta lui. Nicio clipa nu vei banui!

Dar te las sa vezi filmul si sa stai in suspans. Vizionare placuta!

cristian01401.09.2009 19:36
Bruno

Nu la fel de amuzant ca Borat. Sfarsitul a fost genial.

 

Am vazut si eu Bruno si mi s-a parut un film absolut cretin. In orice caz, la americani a avut un succes incredibil, din moment ce marte parte din ei sunt batuti in cap. Iar secventa finala a fost cireasa de pe un tort de cacao.

gio_stgloria02.09.2009 12:22

Spiderman 1, 2 ,3

The jacket (2005)- cu Adrien Brody(protagonist in Pianistul) si Keira Knightley ( :inlove: ) - emotionant

olfgob02.09.2009 13:58

F bun The Jacket....eu il vad ca pe o varianta mai serioasa la Butterfly Effect.In alta ordine de idei,daca si serialele intra in acest topic,atunci Babylon 5 e favoritul,urmat de Oz,The Wire si Charlie Jade.

Daniel-Ionut02.09.2009 14:27

Vreau o comedie...

Da sa fie o comedie, comedie... veche, noua nu conteaza... dati-mi un titlu :happy:

 

ED: Cred ca am gasit ceva... iau Accepted

Ronnie02.09.2009 14:46
ED: Cred ca am gasit ceva... iau Accepted

 

E praf!

gio_stgloria02.09.2009 14:48

Exista vreo comedie noua buna ? ca eu nu stiu decat filmele tipice americane de kkt.

Daniel-Ionut02.09.2009 14:53
E praf!

 

Atunci zi tu unul :rolleyes:

Ronnie02.09.2009 15:00

Rasfoieste paginile de pe-aici. Sigur gasesti ceva bun.

Stanici02.09.2009 15:52
Inglourious Basterds 2009 - genial

 

Mortii lui, e varianta cam.

olfgob03.09.2009 00:20

De ce dracu' ne-am uita la comedii?Doar pentru a ne spala creErele????????(pentru cei care nu se vor prinde,stiu cum se scrie "creier")

Vlad Bogdan03.09.2009 14:30

Bride Wars :))

Ronnie04.09.2009 20:24

America (2009) - Drama, super-tare filmul.

Maye04.09.2009 23:02

Ronnie , destul de reusit filmul.Putin previzibil dar merge .

8/10

MoWeed07.09.2009 16:09

District 9

axl07.09.2009 16:20
District 9

Tocmai ce l-am luat, recomandat de un amic in ale carui gusturi am incredere. Sa vedem

 

The Reader - Bunicel, ma asteptam sa fie si mai bun. Nu m-a lovit la sentiment. Felicitari lui Kate Winslet, care stie sa imbatraneasca cu demnitate.

axl07.09.2009 19:16
District 9 - Unul dintre cele mai bune sefeuri din ultimii ani. Jos palaria, Petey Packson.
«1363738394089»