FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1353637383989»
Alinut.31.07.2009 06:57
Later 2008- interesant filmul
korynna31.07.2009 12:28

Slipstream - un film de si cu Anthony Hopkins din 2007. Nu imi vine sa cred ca l-am vazut abia acum.

Alinut.31.07.2009 14:06
Street Kings 2008 - Action , Drama
Ronnie01.08.2009 20:53

Two and Half Men - Sezonul 5 si 6. La fel, foarte bune. Recomand acest serial.

Road Trip Beer Pong - Comedie de relaxare. :)

gio_stgloria02.08.2009 12:59

Where God left his shoes- drama , frumusel

7 pounds- drama , foarte bun.

Burning plain-drama,interesant

Vicki-Cristina-Barcelona-drama, comedie, interesant

razvan2802.08.2009 23:01

Prison Break - Seria 3.Am terminat de vazut episodul 3 :happy:

cRiss4Steaua03.08.2009 00:06

Two and Half Men, sunt la sez. 2 si e superb, are faze chiar amuzante fata de alte sitcomuri, cel mai bun dupa parerea mea.

Sper sa fie frumos si la sf. cand creste copilul :))

Marius03.08.2009 05:44
7 pounds- drama , foarte bun.

 

ce a fost asa bun in filmul asta? scenariul banal? faptul ca si unui idiot ii sunt necesare 15 scene ca sa isi dea seama de final? abuzul grosolan de stereotipuri? nota de pe imdb? parerea "publicului larg" care influenteaza in mod negativ libertatea de opinie a individului?

ady_ultras03.08.2009 11:31

the solist, super drama dupa o poveste reala, cu denzel washington in rol principal

1on04.08.2009 20:36

Poate sã-mi recomande cineva o versiune de Star Trek 11, de pe torente, cât mai bunã? Pânã acum nu m-am uitat la niciuna pentru cã tot ce-am cãsit îs cam/ts și am așteptat o versiune dvd/rip, da' vãd cã mai are oleacã și-mi crește pãr alb.

gio_stgloria04.08.2009 22:11
ce a fost asa bun in filmul asta? scenariul banal? faptul ca si unui idiot ii sunt necesare 15 scene ca sa isi dea seama de final? abuzul grosolan de stereotipuri? nota de pe imdb? parerea "publicului larg" care influenteaza in mod negativ libertatea de opinie a individului?

 

da, asa e , e doar bun :boxing:

 

 

alte filme :

 

The Pursuit of Happyness (2006)-interesant

La vita e bella- EXTRAORDINAR.

se7en17.08.2009 15:33
Band of Brothers - o miniserie de 10 episoade despre Compania E de parasutisti din timpul WW2. ca fapt divers, are 9.6 pe imdb.
vlad17.08.2009 16:10

State of Play.....

gen:drama,crima,thriller

 

 

Nu stiu,poate,cine stie,sper....

Dea Domnu' sa vad si eu un film mai bun dupa atatea porcarii de anul asta.

Sper.

 

Avand in vedere ca nu este o comedie sau un film de actiune cu luptatori de wrestling ce se poarta aniii astia si are o nota de 7,5 pe imdb ,poate chiar e bunicel filmul.

 

Nu cred ca s-au uitat toti copilasii la el si asta e un lucru bun. nu s-au mai inghesuit sa dea nota 10 cum o fac la un The Hangover sau Dragonball.

Maye17.08.2009 17:37

Sa sti Vlade ca State of Play e un film bun.Eu l-am vazut si nu mi-a parut rau.Pacat ca e despre jurnalisti.

David_Steaua200717.08.2009 18:15

Pai Twilight mi s-a parut interesant!! :)

Doar ca e cam siropos pe alocuri ...asa mi s-a parut mie :)

Maye20.08.2009 23:53

Recomand The Damned United.Un film biografic despre unul dintre cei mai mari manageri din istoria Angliei , Brian Clough.

Un film cu un scenariu foarte bun din care nu lipseste celebrul umor britanic.

valentin2day21.08.2009 15:56

Entourage - serial despre un grup de prieteni, unul dintre ei fiind vedeta de cinema, e si pe Procinema de la 21:00 doua episoade

frunji24.08.2009 17:13

The Bank Job(2008)

O adevarata capodopera :)

1uLy4Nn24.08.2009 17:20

Am vazut zilele trecute pe care le recomand oricui de aici

 

1. If only

2. A walk to remember

 

filme vechi dar foarte bune pentru cei care traiesc sau au trait o poveste de dragoste si cred eu niste exemple bune de urmat

axl24.08.2009 17:23

Chiar! A vazut careva pe undeva Zombieland si Daybreakers?

axl25.08.2009 16:29

Pontypool

Am crezut ca-i cu zombie, e cu un fel de zombie si cu niste cuvinte, cred ca nici ei n-au inteles ce-au vrut sa faca. E simpatic, antrenant, iesit din tiparul obisnuit.

Maye25.08.2009 16:39
Am vazut zilele trecute pe care le recomand oricui de aici

 

1. If only

2. A walk to remember

 

filme vechi dar foarte bune pentru cei care traiesc sau au trait o poveste de dragoste si cred eu niste exemple bune de urmat

Bune pentru pi*de ude.

fredysteaua25.08.2009 17:04

am vazut mult asteptatul film hooligans AWAYDAYS si mi sa parut o porcarie...

1uLy4Nn25.08.2009 18:58

@ Maye

 

..da..au intotdeauna efect

zloty26.08.2009 13:19

the damned united

«1353637383989»