Daca stiau ei ce se va intampla cu Real in viitor,cred ca-l transferau la alta echipa![]()
![]()
Nu ar mai fi avut farmec filmul ![]()
Daca stiau ei ce se va intampla cu Real in viitor,cred ca-l transferau la alta echipa![]()
![]()
Nu ar mai fi avut farmec filmul ![]()
la min 11 apare un pusti cu tricoul Stelei...iar ne prezinta tara cu tigani,etc....santiago din pacate nu mai joaca
Crossing Over- o drama despre imigrantii din USA. Ce nu am vazut eu printre acei imigranti:romani nu am vazut.
Am vazut arabi,africani,australieni,evrei,coreeni,mexicani.....mai putin romani.
O drama,eu zic ca este un film bun. Un Harrison Ford fara sabie-laser sau bici, un Ray Liota ca in majoritatea filmelor,adica futacios,o Ashly Judd serioasa si pe post de Madonna,jinduieste la copiii din lumea a -3 a (de prin Faurei) si lista poate continua.
"Forever Strong"- Buuunnnn(nu despre film vorbeam)....dupa ce Sean Faris s-a antrenat pentru lupte cu un gladiator in Never Back Down si a pus ceva carnita pe oase,a considerat ca e momentul sa treaca si la sport de echipa. Tot asa mofturos la inceput de film dar schimbat total pe parcurs dupa ce planteaza 3 copaci cu malacii din echipa si citeste o scrisoare de la "numarul 2". In sfarsit un film despre sport,dar nu despre fotbal american,soccer sau sah. Ci rugby!
Pentru cei care stiu celebra Haka neo-zeelandeza.
"Ka Mate! Ka Mate!
Ka Ora! Ka Ora!
Tenei te tangata puhuruhuru.
Nana Nei i tiki mai,
Whakawhiti te ra!
A, hupane! A, kaupane!
Whiti te ra!..."
A observat cineva ca Sean Faris seamana cu Cr.Ronaldo. Ce enervant poate fi!
Cica Megan Fox "vrea copii cu Angelina Jolie". Bine ca nu vrea cu Naomi de pe la noi. Sau cu Nikita!
Stati sa-l zareasca pe Marian Valorosu'...ca imediat se suceste!
The Family Man - Un film obisnuit pentru zile obisnuite. Titlul spune totul. Nimic interesant in acest film.
12 Rounds - Am crezut ca e ceva actiune interesanta. Mie nu imi place. Din ce am citit pe net e destul de apreciat. In film joaca si un wrestler.
Wild Hogs - Martin "KING" LAWRENCE. Nu exista film nasol cu Martin. E cu motociclisti. Super film!
Boat Trip si Road Trip - Comedii cu adolescenti. Bune, ce naiba. Dar mai smecher decat ele este Euro Trip
Echelon Conspiracy - Foarte tare filmul. Recomand! Despre un telefon mobil smecher. O sa va placa!
Idiocracy - Despre cum va fi lumea in 2350. Prea exagerat. Merge cand n-ai ce face.
Pulse - Se vrea a fi horror. N-am inteles nimic din ele in primele 20 de minute si l-am inchis.
The Pursuit Of Happyness - WILL SMITH! Nu recomand acest film persoanelor care au banul pe primul loc in viata lor. Este un film care cere revazut.
Snake on Plane - Clasic. Se da una bucata avion, una 20 bucati serpi si rezulta haos.
Un film simplu - Cu pisdutele alea de la trupa Simplu. Un film naspa!
Ah, ah. Si era sa uit: Two and a half men. Primul sezon e bestial!
CHE - Am vazut doar cateva minute din el. Sunt 2 parti. Merita efortul????
Che Guevara - Benicio Del Toro.
Pentru cei care preferea genul aventuri : Clash of the Titans (mai incolo ,nu acum
)
merita efortul, dar sa nu te astepti la un film antrenant.
The Punisher: War Zone - daca te plictisesti, se merita. e cu tipul care-l joaca pe Titus Pullo in "Rome".
cine se uita la seriale de aici?
Nimeni.
Wild Hogs-un film destul de bun...
Big Stan-e bun de digerat
Transporter 3-merita vazut
The Dark Knight-paradoxal,mi s-a parut accpetabil
17 again-sfarsit previzibil,povestea filmului se poate povesti intr-un minut
Pink Panther 2-iti mai starneste uneori un zambet...
Merita vazut Ingeri si Demoni?
Merita vazut Ingeri si Demoni?
da, este interesant
da, este interesant
Continuarea Codului lui Da Vinci?
Se intampla inainte de Cod.
KNOWING - s.f.,mister,drama...
Nicolas Cage- interpreteaza rolul profesorului John Koestler care intra in posesia unei capsule cu mesaj criptic si descifreaza insemnatatea numerelor ce prevestesc cu mare acuratete data fiecarui dezastru din ultimii 50 de ani.
Intriga provine din faptul ca, in seria de numere pot fi prevazute 3 catastrofe neintamplate inca, ba, mai mult decat atat, intr-una dintre ele este prezisa implicarea familiei, respectiv copilului profesorului ? Caleb Koestler .
Incercarile acestuia de a obtine sprijinul autoritatilor nu au niciun succes, astfel incat profesorul se considera responsabil de soarta locuitorilor planetei aflati in fata unui dezastru iminent si porneste o cursa contra cronometru pentru salvarea acestora.
S-au du vremurile cand planeta era salvata de Bruce Willis ,Christopher Reeves sau Tobey Maguire.
Acest film are si suspansul din "Final destination".
New in Town- film pentru oameni cu tabla pe casa. Pentru mimoza de langa tine,ideal de vizionat la apus de soare.
Stiti cumva a aparut subtitrarea la Goal 3? ![]()
cine se uita la seriale de aici?
Ce gen de seriale?
eu ma uit la Entourage, foarte tare serialul.
ieri am vazut The Hangover, n-am mai ras atat la un film de cand cu College.
Ce gen de seriale?
gen lost, prison break, oz, fringe ..
Tacerea mieilor, Hannibal, Dragonul rosu ![]()
Urmeaza Hannibal rising si Manhunter ![]()
The new guy - In comenturi: "vaii, super-comedie, am ras tot filmul", "l-am vazut de 3 ori, e belea"... mi s-a parut o porcarie spre un film bunicel. Actorul e ceva in genul lui Jim Carey, un penibil.
RV - Asta da comedie frumoasa. Relaxanta. Recomand tuturor.
Brüno- mai are ceva pana apare. Urmariti cateva secvente.
http://www.cinemagia.ro/trailer/bruno-bruno-2998/
Cred ca va fi peste BORAT.
Tacerea mieilor, Hannibal, Dragonul rosuUrmeaza Hannibal rising si Manhunter
Cred ca gaseai si alte metode sa-ti faci mintea sa o ia la plimbare.
In alta ordine de idei. Smf in filmele din ziua de azi. Sunt insipide. Sau nu ma mai multumesc eu cu putin.
gen lost, prison break, oz, fringe ..
Watch Heroes.
Sf, actiune,mister, suspans.
E bun.
gen lost, prison break, oz, fringe ..
Lost, Fringe, Prison Break, Kyle xy, in ordinea asta, cele mai tari seriale pe care le-am vazut.
If only
A walk to remember
August rush
Seven pounds
Camera 1408
The notebook
Hooligans
Football factory
revin.. merita toate vazute si revazute ![]()
![]()
![]()
![]()